škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafik cezası geldi

fenomen · 67 · 18825

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaman alabilir ama sonuç alırsın. doğru vergi dairesine gidip dilekçe ile müracat et. onlar incelemeyi yapıp sana iade işlemi yapacaklardır. malum kanunlar ortaya çıkmış ödemeleri önce yapmanı istiyor. daha sonra haklılığın ispat olduktan sonra iadesi yapılıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;417286
zaman alabilir ama sonuç alırsın. doğru vergi dairesine gidip dilekçe ile müracat et. onlar incelemeyi yapıp sana iade işlemi yapacaklardır. malum kanunlar ortaya çıkmış ödemeleri önce yapmanı istiyor. daha sonra haklılığın ispat olduktan sonra iadesi yapılıyor.
:syg2::syg2::+1:bu itirazın olumlu sonuçlanmasına sevindim.Neme lazım demediğim için kendimi kutluyorum:oly:,yapılan haksızlığın "yanlış hesap bağdat'dan döner"atasözüyle yerini bulduğunu düşünüyorum bundan böyle forumda bu tarz hadisler geçerse emsal olması açısından örneklik teşkil etsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tam 2,5 yıl... gözünü seveyim türk adaleti...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;417833
tam 2,5 yıl... gözünü seveyim türk adaleti...

a4 octi ile bana çarpan elemandan şikayetçi olduğum kazadan dolayı devam eden mahkeme halen devam ediyor ne zaman sonuçlanacağı meçhul.2010 kurban bayramında kaza olmuştu.adelet kaplumbağa hızıyla gidiyor.yazık diyorum bu adalet anlayışına...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar adalet yavaş değil isterseniz deneme yapın
karakolun önünde duran polis aracının camını parlatın bakalım adalatin sağlanması kaç saat sürecek

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;417908
arkadaşlar adalet yavaş değil isterseniz deneme yapın
karakolun önünde duran polis aracının camını parlatın bakalım adalatin sağlanması kaç saat sürecek
:xx::xx::kat:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün malmüdürlüğüne uğradım ödediğim cezayı geri alabilecekmiyim diye sordum eleman dilekçe,ödeme makbuzu ve mahkeme sonucunu getir al paranı dedi.