škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Latitude

Ziyaretçi · 123 · 37190

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Renoda tasarım olarak bi tutarlılık yok, mesela yeni Laguna, Fluence, Megane'da enteresan bi ön far yapısı var. Bu Latitude'de ondan vazgeçmişler gibi. Nesiller arası tutarlılık hiç yok gibi, ne çıkacağı belli olmuyor. Ama Latitude güzel görünüyor.
Ön far yapısında Sandero'dan esintiler var :D

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;113484
fluence bence renonun yaptığı en büyük hata acil olarak piyasaya yeni megane sedan diye bir model çıkarmaları lazım yoksa o eski satışları bir daha yakalayamazlar

Bu düşüncenize katılmıyorum, tamam fluence'in tasarımı aman aman olmayabilir. Yanlız satış rakamlarında yine liste başında, türk halkı sedan araç seviyor. Renault markasını da tutuyorlar. Öyle olmasa o tasarım hatası sümbül satış rekorları kırarmıydı :)

Latitude fena araca benzemiyor, gelsin ülkemize kanlı canlı görelim. F/P uygunsa tercih edilebilir.
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok cezbetmedi beni nedense..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
passat havası çok fazla ama isimleri biraz daha telaffuz edilebilir olsa iyi olur.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş bence :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: megamania;114509
Bu düşüncenize katılmıyorum, tamam fluence'in tasarımı aman aman olmayabilir. Yanlız satış rakamlarında yine liste başında, türk halkı sedan araç seviyor. Renault markasını da tutuyorlar. Öyle olmasa o tasarım hatası sümbül satış rekorları kırarmıydı :)

Latitude fena araca benzemiyor, gelsin ülkemize kanlı canlı görelim. F/P uygunsa tercih edilebilir.

Babamın 2009 megane sedane extreme dci'si var,ve ben 2005 model albea 1.248 16v benzin sahibi iken, bir sürüş farkı hissetmiyordum,iki araba arasında...
Daha sonra kayınım 2010 corolla d4d comfort aldı,onu kullandım ama megane sedan ağır bastı.dizel,benzin seçeneklerini bir kenara bırakıp bir karşılaştırma yaparsam,
fiat-reno-toyota corolla arasında bir fark yok bence.O kadar para verileceğine en uygun fiyatlı seçenek değerlendirilmeli derim.

Fluans ise bana hareket eden bir frizbi,ufoya benzeyen bir vagonu anımsatıyor.
Gördüğüm göreceğim en berbat tasarım diyebilirim.Microsoftun vista'sı gibi bişi:
Adamlar ne küçümsüyorsunuz,şu kadar vista sattık deselerde kısa zaman içinde Win/7 çıkıverdi.Bir microsoft çalışanı da vista için zaman kaybı deyimini de kullandı.
Gelelim latitüd'e, öncelikle ismini beğenmedim,DELL marka laptop ismi.
Tipik reno çizgilerine sahip,bir de önceki açılan konuda da mercedes E den bile uzun olduğu yazılmıştı ki öyleyse,ben yazanın yalancısıyım,demek ki fransızlar orta-üst sınıftan boyutları anlıyorlar sonucuna varıyorum.Başka bir örneği de pejo 407 ve  sitröen c4 sedan'dır.Boyut ne kadar büyürse diye başladıklarını düşünüyorum:)
Reno,bence pejo,sitröen gibi kompakt dediğim benim arabama göre ufak olan araçlarda başarılı.1,6hdi motorları çok başarılı,yakıt tasarrufu da cabası.Ama 407 ye de koyunca o motoru olmuyor ama-bir fanatik çıkıpta 2.0hdi de var demesin şimdi-Ben 1.6hdi motorunun kullanılmasını kastediyorum.
Neyse söylenecek çok şey var,onu da forum belirlesin,yeri gelirse söyleriz...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu araca biz latife adını koysak nasıl olur.yarın bi gün superble kıyaslarlar falan yazmasıda zor okumasıda.direk latife diyelim olsun bitsin.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün canlı kanlı gördüm aşık oldum arabaya.İnsigniadan tasarımı daha çok hoşuma gitti.Her yerde de yok.1.5 dCI alınır çiplenir gönül rahatlığıyla gezilir masaj yapan koltukta:hanz:

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsi görüşüm: Renault markasına güvenim zor, araçlarının tasarımını ise ilkokul öğrencilerine haftasonu verilen, el-işi ödevlerine benzetirim: "yapmacık"

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi arabaları ncap kıralı 11 model arabası ncaptan 5 yıldızı kaptı.

1,5dCI latütüd 60bin orta donanım.Ama orta deyip geçmeyin araçta AFL pianablack kaplama vs her şey haylaynlara kafa tutan cinsten.

Gearbox

• Ziyaretçi
valla geçen gittik inceledik araca diyecek laf yok içi dışı mükemmel donanım deseniz full bir araç :)

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende şöyle dısardan bır bakma fırsatı buldum begendım helal olsun renault a ama motor seslerı çok berbat su renaultların hıc yakısmıyo latitud'a :D ama dız mesafesı superbden genıs fln dıyolardı yalan dolan :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sınıfının en geniş aracı boy olarak.Arka diz mesafesi de çoğu araçtan iyi ama bir superb değil:D

Genelde milletimizde aha bu araç sınıfının en uzunu en geniş olanda budur diye bir mantık var.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;253682
Sınıfının en geniş aracı boy olarak.Arka diz mesafesi de çoğu araçtan iyi ama bir superb değil:D

Genelde milletimizde aha bu araç sınıfının en uzunu en geniş olanda budur diye bir mantık var.

evet oyle duz bır mantık var.ama ben sunu anlamıyorum superbden uzun ama superb kadar dız mesafesı yok.bagajıda kucuk dımı superbden ?
ozamn bu superbi nasıl yapıyolar böyle bırı bana acıklarmı :D motordan kısıyolar herhal :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Renault Araba Yapmışşş.

Eyyvah!!! Kıyamet Alameti Bunlar :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah