škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Latitude

Ziyaretçi · 123 · 37287

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;253766
Ama motosiklet üretemiyo!:hih::hako:
Üretemedği İçin Tır Yapıyo :bnn:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;253767
Geely,Volvo yu aldı diye araba yapar olmuyor.

ama yapmayacagı anlamınada gelmıyo ;)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;253767
Ben de espri yaptım,konuyu sulandırmadan daha başka açıdan yaklaşın demek istedim,kıstasınız yanlış.
Reno hiç bi b*ktan anlamaz,citroen de öyle,pejo da...
Geely,Volvo yu aldı diye araba yapar olmuyor.
Sulandırmadım Zaten.1 TaneCİK Cümle Yazdım Oraya ;)

Bak Güzel Kardeşim

Renonun Latitudesi,Citroenin c5'i,peugeotun 508'i ARABADIR.Diğerleri Benim Deyişimle TENEKEDİR.Benim Aslında O Cümlemde Anlatmak İstediğim (Reno İçin) Dolaylı Oldu.Hatta Baya Bir Dolaylı Oldu Ondan Anlamadınız.Bende Anlamazdım.Bazen İnsan Düşündüklerini Vurgulamıyor Çünkü.

Senin Verdiğin Geely Volvo Örneğini Daha Çok Arttırabiliriz.Ama Şuan Gereği Var mı Benim Ne Dediğimin Yada Senin Ne Dediğinin.Oradaki Dolaylı Cümlemi Anlamadıysan Şimdi Yazdıklarımdan RAHATÇA Anlıyabilirsin Umarım :).

İnşallah Daha Çok ESPRİ İle Tatlı Tartışma Devam Eder ;)

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;253777

Bak Güzel Kardeşim

Renonun Latitudesi,Citroenin c5'i,peugeotun 508'i ARABADIR.Diğerleri Benim Deyişimle TENEKEDİR.Benim Aslında O Cümlemde Anlatmak İstediğim (Reno İçin) Dolaylı Oldu.Hatta Baya Bir Dolaylı Oldu Ondan Anlamadınız.Bende Anlamazdım.Bazen İnsan Düşündüklerini Vurgulamıyor Çünkü.

Senin Verdiğin Geely Volvo Örneğini Daha Çok Arttırabiliriz.Ama Şuan Gereği Var mı Benim Ne Dediğimin Yada Senin Ne Dediğinin.Oradaki Dolaylı Cümlemi Anlamadıysan Şimdi Yazdıklarımdan RAHATÇA Anlıyabilirsin Umarım :).

pejo kralını getırse araba demem :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tata'da Birçok Marka Barındırıyor.Jaguar,Land Rover v.b.Ama Çık Sokağa 10 Kişiye Tata Markasını Sor 6 sı Rahat Bilmiyor.Demekki Tata'nın İçinde Yatan Aslan Daha Kükremiyor ;).Aynısı Geely İçinde Geçerli.Yarın Öbürgün Geely Volvo'nun Motorunu Kullanırsa Şaşırma.O Zaman Patlama Yaşanır İşte :).Kerem Bir Konu Açmıştı.Tata Jaguar'ın Motorlarını Kullanacak Diye.Demekki Tata Bombayı Daha Erken Patlatacak(sadece motor için) motordan sonra bir dahaki sene içinse bu sefer falanca marknın tasarımını kullanacak belki?Çünkü O Markayıda İçinde Barındırıyor,Kimse Birşey Demezki :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;253779
pejo kralını getırse araba demem :D
Bana Göre 508 Çok Güzel Bir Araba. C5'in İse SW'si Çok Güzel.

Çevrimdışı kerem61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
c5 sw rastlamadım ama c5 ın arka camı benı daraltıyor :) bunalım gecırıyorum :D 508 gayet yakısıklı arac bence aama markası pejo ıste ondan korkuyorm :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;253784
c5 sw rastlamadım ama c5 ın arka camı benı daraltıyor :) bunalım gecırıyorum :D 508 gayet yakısıklı arac bence aama markası pejo ıste ondan korkuyorm :)
:++::++::++: Bende Onu Demeye Çalışıyorum İşte :+1: Aynısı Reno İçin Geçerli.Hele Şükür Ortak Bir Noktada Buluşabildik :D.Senin Pejo, Benim Reno Örneğin Fluence.Arabayı herkes beğensin ama bir eksiklik var diyorsun yani :D.Oda Benim Yorumumla Reno :rm:

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;253777

Bak Güzel Kardeşim

pejo 508 de,citroen c5 de,reno latitude de araba değildir,o paraları veren boşa veriyor.
Cıtroen gibi koca bir firma olacan,citroen c5 dediğin amiral arabana normal şanzımandan bozma otomatik koyacan,madem çok başarılı şanzıman bu,2.0 motora neden tam otomatik kullanıyosun diye sormazlar mı?
EDC,MultiMode,MCP,EasyTronic falan filan isimlerde şanzımanı araca koyan firmaya firma demem kimse kusura bakmasın.O arabalara da araba demem.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lütfen test etmeden konuşmayalım, C5,508,latütüd bunların hiçbiri teneke değil:)

Özellikle latütüd, passata çok rahat kafa tutar.Eski safrane ları hatırlayın.Boş değil bu araçlar.Reno 11 modeliyle 5 yıldız alıyor ncap te.Hangi marka 11 modeliyle 5 yıldız aldı vw mi skoda mı?

Bu araçlar sağlam değildir ama bindiğimiz araçlardan kat be kat daha güvenlidir.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;253800
...Bu araçlar sağlam değildir ama bindiğimiz araçlardan kat be kat daha güvenlidir.
Ben de kesinlikle buna katılmıyorum zira o 5 yıldız alınan testler 64 km/s hızla yapılıyor. Allah göstermesin ama 80-90 km/s hızla bir kaza yaşandığında hepsi perişan oluveriyor.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lütfen test etmeden konuşmayalım, C5,508,latütüd bunların hiçbiri teneke değil:)

Özellikle latütüd, passata çok rahat kafa tutar.Eski safrane ları hatırlayın.Boş değil bu araçlar.Reno 11 modeliyle 5 yıldız alıyor ncap te.Hangi marka 11 modeliyle 5 yıldız aldı vw mi skoda mı?

Bu araçlar sağlam değildir ama bindiğimiz araçlardan kat be kat daha güvenlidir.

Teneke demiyorum fakat bu paralara binilecek otomobil değil diyorum.
2004 Passat highline,2005 Superb elegance,2005 Octavia 2.0 dsg' herhangi birine binmeyi tercih ederim ve de bu arabalara vereceğin paranın yarısı da cebinde kalır.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;253792
pejo 508 de,citroen c5 de,reno latitude de araba değildir,o paraları veren boşa veriyor.
Cıtroen gibi koca bir firma olacan,citroen c5 dediğin amiral arabana normal şanzımandan bozma otomatik koyacan,madem çok başarılı şanzıman bu,2.0 motora neden tam otomatik kullanıyosun diye sormazlar mı?
EDC,MultiMode,MCP,EasyTronic falan filan isimlerde şanzımanı araca koyan firmaya firma demem kimse kusura bakmasın.O arabalara da araba demem.
ALLAH'ım Sana Geliyorum :D.

Kardeş pejo 508 citroen c5 reno latitude. Bu Saydığım 3 markanın en sevdiğim 3 arabası.Yani Diğerleri Dandirik Denilebilir.Latitude'nin donanımı fiyatına göre çok güzel.Yani renonun fluencini filan kapıma sokmam.La Her Güzel Dediğim Arabayı Sevmek Zorundamıyım.Sevmem Kardeşim.Tipleri Güzel Ama.Keremede Yorum Attım.c5'in swsi çok güzel.peugeot 508'inde tipi çok güzel.Varmı?.Ben bu arabanın motoruna niye bakayım.Ben Beğendiğim,sevdiğim,motorunuda sevdiğim arabayı zaten almışım. 2. bir arabada şuan için alamayacağıma göre.İstersem şahinide severim ama almak zorunda değilim.Sen Deme Aga.Alan Alıyo.Gidip Fluencede Alınıyo.Filolar İçin.Zaten Arabayı millet almıyo.Dediğim gibi filo aracı :D.

Citroen c4'ün tipide güzel ama sevmiyorum
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2011, 13:04:48 Gönderen: skodam_1985 »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;253803
Ben de kesinlikle buna katılmıyorum zira o 5 yıldız alınan testler 64 km/s hızla yapılıyor. Allah göstermesin ama 80-90 km/s hızla bir kaza yaşandığında hepsi perişan oluveriyor.

E abi 64 km ile benim fabia 4 yıldız alıyor o megane 5 yıldız alıyor düz mantıkla megane 120kmde de benim aracımdan güvenli olacak.Zaten belirli bi hızdan sonra hepsi haşat oluyor ama arada mutlaka fark oluyor abi.

Biz Türkler sağlamlıkla güvenli kavramlarını anlayamıyoruz ayırt edemiyoruz.

Alıntı yapılan: adorno;253805
Teneke demiyorum fakat bu paralara binilecek otomobil değil diyorum.
2004 Passat highline,2005 Superb elegance,2005 Octavia 2.0 dsg' herhangi birine binmeyi tercih ederim ve de bu arabalara vereceğin paranın yarısı da cebinde kalır.

Kesinlikle o paralara 6 yaşında araba almam.Sonuçta hiç biri bir bmw veya merco değil ki.Temiz 2,0tdı 140hp comfortline passat 60bin civarlarında o paraya 1,5 dizel daha donanımlı araç alınır.

Ki yukarıda yazdığınız araçlardan birini alırsanız paranızın yarısı asla cebinizde kalmaz.Temiz 2005 superb nerden baksan 50 kağıt.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bak Doğan'ım Ben Kazamı Anlatmışımdır, belki görmüşsündür yorumumu.Ben 120 ye yakın hızla 5-6 takla attım köpeği ezmemek için.Araçta Seat Toledo.Seat bilinmiyodu bile.Yok Seat 5 yıldız alamamış bilmemne niye çarpışma testinde yok diyen yakın çevremdeki kişilerin hepsi g*t oldu.Noldu Şimdi Bak Yaşıyorum Bir Forum Sitesine Yorumumu Atıyorum Çok Rahat Bir Şekilde.O Arabanın tavanı ezildi(dibe kadar çökmedi sadece 4 cmlik ezilme oldu) Önden ve arkadan arabanın hiçbirşeyi yoktu.O zaman bir tane ayı benim arabamı clio ile karşılaştırma yapmaya kalkmıştı (kazadan önce).Diyo Yok Clionun Şasesi bilmemnesi dedim dayı nediyon sen.Ben yaşadığım o kazadan sonra vw grubundan başka arabaya binmem.Zaten O olaydan sonra kaza testlerine inanmıyorum,kimsede inanmasın.Nelerin Döndüğünü Bilemeyiz.