škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

oto teyp

usedat · 39 · 19859

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ne teypler varmış ya.ben sadece hb den araştırma yapmıştım demekki piyasayıaraştırmak lazım.doğubanka giderimde anlayan biri olması lazım yanımda kazıklanmayayım sonra :haha:

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bi yandanda usb olmsı iyi diye düşünüyorum çünki usb şimdi hemen hemen bütün pc lerde mevcut ama sd  kart girişi o kadar yaygınmı bilmiyorum herhangi bir bilgisayardaki mizik yada videoyu anında usb atmak mümkün.

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam internetten ilk önce araştırın fiyat araştırması yapın doğubanka gidersenizde ona göre sizde fiyat verirsiniz yalnız sahibinden & gittigidiyorda satılan fiyatların üzerinden %15-20 arası az fiyat çekiniz satıcıya çünkü oralar komisyon alıyor :) 400 liaralık cihaza 300 -  350 arası fiyat çekersiniz doğubank ta.
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle cihazda aux girişide bulunsun buda güzel kolaylık sağlıyor usb kesin olsun diyorum kolaylık oluyor hem tak okut vs :ok:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SD karta takılmayın fazla, sonuçta bir SD reader alır, USB girişine takarsınız...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2 ay önce pıonerr 7250sd modelinden aldım , 350 tl , aux-usb-sd kart girişleri mevcut.. kayan kapaklılardan , gayet memnunum, tesisat şimdi tesisat oldu.

http://www.yakamozelektronik.com/

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: filatron;113507
hocam internetten ilk önce araştırın fiyat araştırması yapın doğubanka gidersenizde ona göre sizde fiyat verirsiniz yalnız sahibinden & gittigidiyorda satılan fiyatların üzerinden %15-20 arası az fiyat çekiniz satıcıya çünkü oralar komisyon alıyor :) 400 liaralık cihaza 300 - 350 arası fiyat çekersiniz doğubank ta.
kredi kartı taksit imkanı vardır sanırım?

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tabiki taksit imkanları var sonuçta elektronik malzeme satan mağazalar :)
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
son bir soru tüm araçların teyp monte yerleri aynıdır dimi bende getz var orjinali söküp yerine takıcam.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geniş olmadığı sürece tüm teypler aynıdır sizin aracında teyp çıkarılıp yerine takılacak
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

06lkn66

• Ziyaretçi
arabada sony kullanıyorum usb girişli kumandalı mp3 çalar amfisiz çokta güzel ses alıyorum görüntü olarak aynı modelini 345 e görmüştüm bizim teyp yurtdışından hediye geldiğinden fiyat bilmiyorum ama 300 lira civarına duymuştum geçenlerde ahanda cihaz bu bi araştırın isterseniz

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;113546
son bir soru tüm araçların teyp monte yerleri aynıdır dimi bende getz var orjinali söküp yerine takıcam.
yerine mutlaka olur .yalnız dogubankta 3. katta biryer var orası ucuz .dogubanktan aldıgınız cihazlar spot cihaz oldugundan arka baglantı soketi (iso soket degildir.yani geniş kare bir soket) eger aracın orjinal kablolarını kesmek istemezseniz oradan dişi
iso soket alın daha temiz olur.  
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 23:32:40 Gönderen: aaaylmaz »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aaaylmaz;113763
yerine mutlaka olur .yalnız dogubankta 3. katta biryer var orası ucuz .dogubanktan aldıgınız cihazlar spot cihaz oldugundan arka baglantı soketi (iso soket degildir.yani geniş kare bir soket) eger aracın orjinal kablolarını kesmek istemezseniz oradan dişi
iso soket alın daha temiz olur.
bu soket tüm araçlarda aynımıdır?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;113848

Malesef değil bizde kabloların yeri farklıydı bazı dişlerde bundan dolayı akü bitti 2-3 kere kapıda kaldık montaj yapan işi biliyorsa hemen bulur o dişleri:ok:

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;113848
bu soketlerin araca özel olanıda oluyor iki ucu soketli almayı düşündügün pioneer cihaza bir ucu araçtaki sokete bir ucu takılıyor.
[SIGPIC][/SIGPIC]