škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ufak Talihsizlik ve Bakım

Ziyaretçi · 57 · 17043

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Çok geçmiş olsun. En büyüğü bu olsun İnşaallah.
Alıntı yapılan: hakanerdogan;114528
araba hala tek parça :D
Arabayı yiyeyim, baban hâlâ tek parça ya en önemlisi o.
...Bu şekilde bir bakımı tamamlamış  olduk
Forumun en Polyannası sen olacan önümüzdeki sene.:kiki:
Alıntı yapılan: ero__;114546
...Hiç bir metal parçası canın yerini tutmuyor malum...
:kat:
Metal yerine konur o veya bu şekilde, ya can?

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan büyük geçmiş olsun,
Allah babanızı size bağışlamış.
İnsanın başına gelmeyince bazı şeyler şaka gibi geliyor, başına geldiği zamanda keşke bunlar rüya olsa diyorsun.
Ben 35 yıldır araba kullanırım  ve kendime de çok güvenirim, o nedenle hep gece yolculuğu yaparım.
iki sene önce bende Palio vardı Mersin'den gelirken kendimde bir tuhaflık hissettim.
fakat gerçekten duracak , mola verecek yer aramama rağmen uygun bir yer bulamadım. Araba da siyah renk olduğu için yolun kenarına da bırkamadım.
 sonuncta gürültülü bir sesle kendime geldiğim zaman, önümde kocaman LCD ekran varmış gibi otların içerisinde geziniyordum.
Arabayı devirmeden, tekrar yola çıkmayı başarabildim. bu yaşananlar o kadar kısa süre içerisinde gerçekleştı ki ben de bir şey anlamadım..
Arabaya ve  aileme hiç bir şey olmadan bu olaydan kurtuldum.
O günden itibaren, hayatın aniden değişebileceiğni bir kez daha anladım.
Şu anda 4 kişilik aile beleşine yaşıyoruz...
Hepinize kazasız günler dilerim.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Ugur A.

• Ziyaretçi
...Bir tane Feliçita gördüm karteli inmiş yere aboo krank meydanda kaçar mı ne güzel pistonlar falan görüküyor...

Çevrimdışı meto_meto

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun allah birdaha göstermesin cana gelmemiş
:wsh2:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun,cana gelmesinde,neyseki aracınızdada fazla bişey yok.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, cana gelecegine mala gelsin,
allahdan arabalarımız güvenli, Fabia I dısardan kücük durur ama, güvenli konforu coguna tas cıkarttırır,

fabialife

• Ziyaretçi
geçmiş olsun Hakan, Allah beterinden saklasın.

06lkn66

• Ziyaretçi
bununla geçmiş olsun abi allh daha beterlerinden saklasın fabia taş gibi araba hiç bişeycikler olmaz

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;114541
senin arabada her 6-7 binde bakım görüyo insafsız :D bizimki 10bini deviriyo benim ısrarlarım üzerine yapılıyor :D :D

abooo topraam ne diyon sen yaa 10000i devirmekmi  benim daha yol bilgisayarında servis anahtarı işareti çıkmadı kitapçıkta gördüm sadece belki öyle bi ikaz işareti bile yoktur bizim arabada:D gerçi bi ara servislerde 15000 falan filan deniyodu tdı bakım aralığına ama

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tekrar tekrar saolun var olun, Allah hepinizi korusun, dualarım sizlerle, çok şükür bir şey olmadı. Umarım daha kötüsü olmaz, kimselere yaşatmasın Rabbim.

Bugün köyden geldim, yollarda çalışma var rezalet, her yer servis yolu, zırt pırt karşı şeride geçiyorsunuz kum çakıl bi boy yollar.

Önümde 4 kişi giden bir Megane servis yoluna dönmedi kum yığınına daldı ve takla attı. Hemen durdum iki kız iki oğlanlar. Kemerleri takıktı araban çıkmalarına yardımcı oldum, kızlar şoktaydı falan gerçekten kötü bir durum, dalgınlık işte adam dalmış girmiş yok bir açıklaması.

İyi dedim akan kanayan kokan çıkan kırılan yok oturadurun ben gidiyom 1.5 litre suyu bıraktım :lol:

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;115094
abooo topraam ne diyon sen yaa 10000i devirmekmi benim daha yol bilgisayarında servis anahtarı işareti çıkmadı kitapçıkta gördüm sadece belki öyle bi ikaz işareti bile yoktur bizim arabada:D gerçi bi ara servislerde 15000 falan filan deniyodu tdı bakım aralığına ama

bizim araba gavur bebesi gibi bir dene benden ilgi görüyo yoksa kimse takmıyor,mazotu koyan sürüyo aga :++:

bizimkinde ne bakımlar geçti,yağ daş gibi olmuş ne turbolar yandı :hanz: :hanz: acıların çocuğu :++::++:

Alıntı yapılan: hakanerdogan;115263
Tekrar tekrar saolun var olun, Allah hepinizi korusun, dualarım sizlerle, çok şükür bir şey olmadı. Umarım daha kötüsü olmaz, kimselere yaşatmasın Rabbim.

Bugün köyden geldim, yollarda çalışma var rezalet, her yer servis yolu, zırt pırt karşı şeride geçiyorsunuz kum çakıl bi boy yollar.

Önümde 4 kişi giden bir Megane servis yoluna dönmedi kum yığınına daldı ve takla attı. Hemen durdum iki kız iki oğlanlar. Kemerleri takıktı araban çıkmalarına yardımcı oldum, kızlar şoktaydı falan gerçekten kötü bir durum, dalgınlık işte adam dalmış girmiş yok bir açıklaması.

İyi dedim akan kanayan kokan çıkan kırılan yok oturadurun ben gidiyom 1.5 litre suyu bıraktım :lol:

hakan abi bune soğukkanlılık bide kovsaydın,ne bekliyonuz burda diye :D :D

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı jackal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
gecmis olsun! allah beteriden korusun!
[SIGPIC][/SIGPIC]
octavia tour trumf 1.9 / 74 kw

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Çok geçmiş olsun Hakan. Cana gelmesin ne diyelim.