škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia koltuk kalitesi...

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat11h1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;114758
Kirlenmeyen nano koltuk kumaşı koysalar, motorlar 1.8T olsa, jantlar 28" olsa, camlar renkli olsa, farlar mercekli olsa, ... ... ...vs. Sonra düdük kadar Fabia' ya 75 bin lira isteyince de kızıyorsunuz yahu!:rm: Audi kalitesinde koltuğu olsa, Audi kalitesinde de fiyatı olacak:wnk:

Yahu kardeş benim sadece bir kaç noktası hoşu gitmiyor. Oda koltuk dedim. 1.8 motor ben işime yaramaz. bilmem kaç inch jantta benim işime yaramaz ben işime yarayan ve en sık kullanılan malzemelerin biraz daha iy olmasından bahsediyorum. Bunu hyundai ya da bir renault aracı olan birisiyle konuşsam evet kadeşim skoda bu markaların malzemelerini ikiye katlar sonra küp kökünü alır derim.:++: 2007 model megan 2 gördüm bir malzeme bu kadar kalitesiz olur dedim. Hasılı kelam aynı kılasmandaki araç kıyaslaması ve daha iyisi neden olmasın kardeşim serzenişi benimki... Yoksa bir fiat markasına göre (mare- albea falan filan işte) Elbette Süperb :ok:(dipnot: ince espri) bi araba...
Fabia I 2005 101 Hp Special

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat11h1;115052
Yahu kardeş benim sadece bir kaç noktası hoşu gitmiyor. Oda koltuk dedim. 1.8 motor ben işime yaramaz. bilmem kaç inch jantta benim işime yaramaz ben işime yarayan ve en sık kullanılan malzemelerin biraz daha iy olmasından bahsediyorum. Bunu hyundai ya da bir renault aracı olan birisiyle konuşsam evet kadeşim skoda bu markaların malzemelerini ikiye katlar sonra küp kökünü alır derim.:++: 2007 model megan 2 gördüm bir malzeme bu kadar kalitesiz olur dedim. Hasılı kelam aynı kılasmandaki araç kıyaslaması ve daha iyisi neden olmasın kardeşim serzenişi benimki... Yoksa bir fiat markasına göre (mare- albea falan filan işte) Elbette Süperb :ok:(dipnot: ince espri) bi araba...

Sorunda burda zaten:)

Siz koltuğun işinize yaradığını ve kaliteli olması gerektiğini söylüyorsunuz.
Başka bir fabia kullanıcısıda 1.4 motor yetmiyor,1.8 olsaydı daha iyi olurdu diyecek.
Herkesin istekleri bir araya getirildiğinde Fabia haliyle uçuk rakamlara çıkacak.

Bu araçlar üretildikleri ülkelerde neredeyse çıplak çıkıyor.
Bırakın navigasyonu,ekranı bile olmayan teyplerle çıkıyor.
Orada hgerkes kendi siparişini veriyor,aracı ona göre üretiliyor.

Bizler uzakta olduğumuzdan distribütörün istedikleriyle yetinmek zorundayız malesef.
İlerde kendi arabamızı üretirsek o zaman isterseniz koltuklarını at kılıyla bile kaplatabilirsiniz.
Bizim durum biraz ''misafir umduğunudeğil,bulduğunu yer'' gibisinden:)

Ona bakarsanız 60 milyarlık Passatın koltukları bence berbat.
Ama adam beğenmiyorsan bastır 3.000 lirayı,sana hakiki alcantaralı koltuk koydurayım diyor.Bizde arka tarafımızla gülüyoruz tabi:++:

Neyse çenem düştü yine:haha:

Çevrimdışı SCORE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakin  bu işin bir kolayi  var  kilif  gercek  kalitede koltuk  kumasini aratmiyacak  secenekler var  alin takin tamam

Çevrimdışı 34 SCU 59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ogu sikayetci gibi.ama ezilmelere ve dayamaaların kullanıssız olması için kılıfta çare değil gibi

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya koltuk çok terletiyor beni buna nasıl çözüm bulabiliriz?

araba kullanırken eve bi geliyorum sanki 10 tur koşmuş gibi sırtım ıslanıyor :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Birkan;116743

Sadece Fabia'da mı oluyor, yoksa senin bünyenle mi ilgili? Araba kulanmaya başladığım ilk yıllarda gerginlikten olsa gerek ateş gibi olurdumm

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne bileyim fabiada daha çok oluyor gibi geldi :)

başka yer değil sadece sırtım aşırı terliyor koltuğa dayandığımdan dolayı olsa gerek. belki bana öyle geliyordur malum buralarda 40 dereceye dayandı sıcaklar..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;116743

:+1: harbi çok terletiyor sizin yine sırtınız terliyormuş benim vucut komple terliyor:kiki: