škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza Yaptık !!

kadir_ · 51 · 17139

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir çok geçmiş olsun kardeşim,üzüldüm ama hasar dediğin bişi değil araca bakıncada inanın sevindim aracınızda inanın kaza adına bişi yok sayılır,hafif göçük görünüyor onu düzeltirler üzülmenize gerek yok,ayrıca kaza anı insanı çok telaşlandırıyor ve korku kaplıyor insanı.Allah beterlerinden korusun,ailenizede gelmiş geçmiş olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
geçmiş olsun kadir allah daha beterlerinden korusun

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kadir..Takma kafayı artık olan olmuş neyseki size bişey olmamış..Hem zaten çok fazla bişey yok tabi.Düzeltme ilede halledilebilir.

O Tır'cının "göremem" demesi mantıklı gelmedi.Oldu; görmedim vursam suçsuzum! yok öyle!

Trafik sigortası halleder.Servis tanıdıksa işlerin daha hızlı yürür..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun , Allah beterinden saklasın...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah beterinden saklasın verilmiş sadakanız varmış,bilinçsiz şoförmüş.
geçmiş olsun araç hasarıda düzeltilebilir gözüküyo.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kadir.Kaza anı ve sonrası çok kötü şeyler gerçekten uzun zaman önce bizimde başımızdan geçti çok şükür ufak şeylerle atlattık olaydan sonra eve geldik ben diyorum acaba eskisi gibi olurmu,babam diyor acaba yenisinimi takarlar?annem diyor babama bunların hepsi senin yüzünden oldu.:++: şimdi güler misin?ağlarmısın?
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 01:06:03 Gönderen: Ergn »
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkucuk;115365
öncelikle geçmiş olsun. ailenizin de etkilenmesi gerçekten üzücü olmuş..
benim de başıma geldi -arabayı alalı 2 ay olmuşken- fotoğraf çektim, ehliyet ruhsat ve kimlik fotokopilerini kaza yapanlar olarak birbirimize verdik.
ben kazayı yaptığım gibi hiç beklemeden arabayı aldığım yere, servise gittim. fotoğrafı ve fotokopileri verdim.
4 günün sonunda arabayı teslim ettiler.
fakat benim kasko vardı, o şekilde halledildi.
trafik sigortası yedek araba vermiyor.
eğer kasko yoksa yaklaşık 15 gün sürebilir yapılması. çünkü prosedür çok ağır işliyor.
ayrıca çok büyük ihtimal kapı değişir. benim 2 kapı da değişmişti.

Mustafa abi servis gerçekten parça değiştirmeyi sever hiç uğraşmaz böyle düzeltmeyle adamında işine gelir parça değiştirmek ben servisde kaporta şefi ile konuşurken bahsetti kendisi.Bunlar nazarlık kötü bişey yok Allahtan.Şunu her duamda söylerim şimdide söyleyim Allah hepimizi kazadan beladan nazardan korusun.
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun üstat allah beterinden saklasın...
üzülme kasko herşeyi halleder sizede 7 günlüğüne bi araç kiralarlar sen sadece servise bırakır araç tamir olduğundada gider alırsın ha bide kağıt kürek işleri olur bunun dışında aracınızın kaskosunun olması harika yoksa trafik sigortası hata oranına göre ödeme yapar oda eksperle görüştükten sonra sen aracını yaptırırsın sigorta daha sonra sana ödeme yapar...
olur böle ufak kazalar ben geçen yıl bi kaza yaptım cıtroenimiz pert oldu bizim allaha şükür burnumuz kanamadı...
kazasız günlerrrrrrr

octavia rally team powered by swwp07

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun. En büyüğü bu olsun İnşaallah.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun,

4. şeritten 3.şerite geçerken, sürücü kapısına soldan araba nasıl çarpmış anlamadım,
Ayrıca trafik sigortası sadece haklı olanın masrafını haksız olandan alarak, karşılar. Kapıyı kesinlikle değiştirme. Servis değiştirmek isteyecektir büyük ihtimalle.
  ileride arabayı satarken de sigortayı yenilerken de sorun olarak karşına çıkar.. tekrar geçmiş olsun.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kadir kardeş geçmiş olsun Allah beterinden korusun. tutanakları tutup karsı tarafada imzattıysan çok sorun olmaz diye düşünüyorum... trafik sigortası ödeme limitleri düşük umarım hasarını karsılar. tekrar geçmiş olsun
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi kasko varsa en kestirme yolu evraklarınla servise ve kaskoya müraacat etmendir. kasko senin haklı olup olmamana bakmayacaktır.
ancak fotolardan gördüğüm kadarı ile durum şu tırcı arkadaş şeridinde ilerlemekte ve düz bir şekilde durmakta. ancak sizin aracınız tırcının şeridine çok yakın ve teker duruşundan sağa doğru manevra yaptığınız anlaşılıyor. bu nedenle fotolar yolu ile trafik sigortanıza müraacat ederseniz sizin haklı çıkma durumunuz zayıf olabilir. birde annen demiş ya babana senin yüzünden oldu diye sanki sizdede var bir uyumsuz durum gibi. bu nedenle hiç uğraşma trafikle ver kaskoya onlar halletsin. zaten kaskonun amacıda budur. öyle kasko bozdurma falan gibi hikayeler boş. masraf 150 tl üstünde ise ise direk kasko geçmiş olsun kolay gelsin.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 22:46:49 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın tutanak yeniden tutulacak eger yogur trafıkte gormedim diye yazarsa sorun olmayacak.Arabanın oyle durması babm inmek icin ileri almıstı yoksa capraz tırın onundeydi :)

Çevrimdışı KA®ANLIK

• ST Manager
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.techopel.com
tırın o şeritte olması zaten hata...
o şeritte olmaması gerektiği için bütün suçu ona vereceklerdir zaten.
ister görsün ister görmesin. bu sizi ilgilendirmez.
nasıl alkollü isen veya ehliyetin yoksa arkadan sana çarpılsa bile 8 de 8 sen suçlu oluyorsun burda da aynı mantık işleyecektir.
Çünkü o tırın o şeritte olmaması lazım. o şeritte olması kazaya sebebiyet vermiştir diye düşünülmesi gerekmektedir.

Çok geçmiş olsun, tutanağı da bir daha tutulacak demişsiniz ama daha önceki tutanak tramer e ulaştı mı ? iki taraftan biri bu tutanakları ve evrakları servisine, verip işlem başlattımı ?

sonra başınıza iş almayın.
dikkatli olun.