škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Beyaz balina

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar;
Beyaz Süperb'i olanlar lütfen Araçlarının iç - dış - Gece (iç - dış) resimlerini paylaşabilir mi?

Beyaz Kasa - Bej iç döşeme görmek istiyorum. En favori tercihimdir.
Şantiyede bile Beyaz nasılda güzel bir inceleyin.

http://www.zigwheels.com/alfresco/INDT/Reviews/Superb12_20090501_images/Skoda-Superb-TDI.jpg

diğer renk Süperb lerin resimlerini de paylaşın.

Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 21:12:22 Gönderen: orcanius »

BerkerCELIK

• Ziyaretçi

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim arkadaşım. Ama Fransızlardan nefret ediyorum. O yüzden fransız olanlardan da nefret ediyorum.

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;124395
Çok teşekkür ederim arkadaşım. Ama Fransızlardan nefret ediyorum. O yüzden fransız olanlardan da nefret ediyorum.

:++::+1::+1:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;124395

:+1::+1::+1::+1:

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Peugeot asla almam dediğim araçlardan(dı).. taa ki 5008 çıkana dek.
Sonra da bu 508..

MPV alacak olsam direk 5008 alırım. Abimde grand picasso var o da güzel ama eskidi kasası artık. 5008 çok daha güzel bir model.. yeni grand scenic de bakmaya değer ama renault olmasından kaybediyor benim gözümde :D

herneyse.. 508 de çok şık olmuş. iç mekanını sevdim.

ama superb ile rekabet edebilmesi için sağlam motor seçenekleri ( 1.6dizel ve otomatik seçenekleri ) ile gelmesi gerekir. Aynı zamanda makul fiyatla

Abuk bir fiyat çekerlerse, hiç şansı olmaz.

D ve üzeri sınıf araç alacak insanlar, direk olarak VW-Ford-Audi ye yöneliyorlar.. Çok mu haksızlar? Hayır.. Fiyat politikaları böyle olduğu sürece..

Kimse vw ile aynı veya yakın fiyata skoda almak istemiyor.. Kimse Citroen C6 ya 100 küsur bin tl, hyundai genesise 200 küsur bin tl vermez. renault genesis çıkarıyomuş.. gelecek fiyatı 90 100 bin tl.. o da fos..

neyse çok konuştum sustum

bu arada elegance bir superb combiyi hiçbir araca değişmem bmw merso audi hariç :D
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2010, 00:07:56 Gönderen: cnydn »

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cnydn;124595
Peugeot asla almam dediğim araçlardan(dı).. taa ki 5008 çıkana dek.
Sonra da bu 508..

MPV alacak olsam direk 5008 alırım. Abimde grand picasso var o da güzel ama eskidi kasası artık. 5008 çok daha güzel bir model.. yeni grand scenic de bakmaya değer ama renault olmasından kaybediyor benim gözümde :D

herneyse.. 508 de çok şık olmuş. iç mekanını sevdim.

ama superb ile rekabet edebilmesi için sağlam motor seçenekleri ( 1.6dizel ve otomatik seçenekleri ) ile gelmesi gerekir. Aynı zamanda makul fiyatla

Abuk bir fiyat çekerlerse, hiç şansı olmaz.

D ve üzeri sınıf araç alacak insanlar, direk olarak VW-Ford-Audi ye yöneliyorlar.. Çok mu haksızlar? Hayır.. Fiyat politikaları böyle olduğu sürece..

Kimse vw ile aynı veya yakın fiyata skoda almak istemiyor.. Kimse Citroen C6 ya 100 küsur bin tl, hyundai genesise 200 küsur bin tl vermez. renault genesis çıkarıyomuş.. gelecek fiyatı 90 100 bin tl.. o da fos..

neyse çok konuştum sustum

bu arada elegance bir superb combiyi hiçbir araca değişmem bmw merso audi hariç :D

Fransız muhabbetindeki olayı anlamadınız. Ben fransızları sevmiyorum. Çünkü TÜRK leri sevmiyorlar. O yüzden kendi çapımda onlara direniş bu. O arabaları alacak param olsa, gidip peugeot, citroen, renault vb fransız arabası almam. Alman, Japon arabaları alırım. Kendi Şahsi görüşüm ve düşüncem.
Saygılarımla...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende ısınamadım şu fransı araçlarına.o yüzdende fransız kalıyorum,bundanda hoşlanıyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

gurdal

• Ziyaretçi
üstüne para verip tehditle zorla fransız arabası verseler almam binmem binemem.

o kadar yani......

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
508 şık bir araç olmş. ama tr pazaarında 407 kadar ya satar ya satmaz. ancak tipine kanan yada pejo fanı olan adam alır.

kim ne yaparsa yapsn ne model getirirse getirsin d sınıfında türkiye pazarında şu üçlüden daha başarılı olamaz:

1.c serisi
2.3 serisi
4.passat

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konunun disinda olacak ama birseyi merak ettim, Turkiye'de Super be'leri Superb (superp gibi..) yani birlesik okuyarak soyluyorlar, bana mi boyle denk geldi yoksa boyle bir sorun mu var?

Superb = super be

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
belki konudışı olacak ama bana göre aracın milliyeti olmaz. benim için o markanın bana nasıl kalitede bi arac sunduğu daha önemlidir.

Çevrimdışı akhisar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araba güzel ama ama pejoların klasık bir huyu var çocuk gibiler baktıkca neşeli güzeller az ihmal et hemen dagılıyorlar klasık elektrık beyin vede turbo sorunları hat safhada arkadasımın 307 vardı adam yok pahasına satacaktı okadar kızdı beyin programcısı abi sagına vede soluna bak hangi araçlar var dedi pejo+cıtroen kardeşler

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akhisar;125910
araba güzel ama ama pejoların klasık bir huyu var çocuk gibiler baktıkca neşeli güzeller az ihmal et hemen dagılıyorlar klasık elektrık beyin vede turbo sorunları hat safhada arkadasımın 307 vardı adam yok pahasına satacaktı okadar kızdı beyin programcısı abi sagına vede soluna bak hangi araçlar var dedi pejo+cıtroen kardeşler

Peugeot' nun yeni ürettiği araçlarda 307' deki gibi elektronik sorunlar kesinlikle yok.207-308 falan çok sağlam ve sorunsuz araçlardır.Ama şuda bir gerçekki alman araçları kadar kaliteli değiller.Mesela benim 207' yi alalı 2 sene oldu cam açma düğmelerinin olduğu yerden, bagajdan, ön yan camlardan ses eksik olmuyor.Eskiden 2004 model fabiam vardı 0 almıştım ve 3,5 seneden fazla kullanmıştım onda en ufak tıkırtı bile yoktu.308' den tam emin değilim ama.Yani çok defa incelemişimdir.Cidden kaliteli malzeme ve işçilikle üretlmiş bir araç.Kullananlardanda bu yönde hiçbir şikayet duymadım.Ama 207 cidden çok tıkırtılı bir araç.Onun dışında aracımdan gayet memnunum.Yakıt konusunda inanılmaz cimridir, kullanımı zevklidir, direksiyonu ve konforu sınıfına göre harikadır.Sorunsuz bir araçtır.Bu 508' se süper olmuş bence.2011 yılına damgasını vurur benden söylemesi :ok:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...