škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia Almayı Düşünüyorum

Nyhot35 · 45 · 17729

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;127378
Hemide ambiante...

Şu ambiente "dinamik" donanıma sahip fabia'ya rakip göremiyorum bu fiyata TR'de...İşte şimdi fabia diğer rakiplerinden farklı olmaya başladılar tekrar!..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mygokhan;127394
Şu ambiente "dinamik" donanıma sahip fabia'ya rakip göremiyorum bu fiyata TR'de...İşte şimdi fabia diğer rakiplerinden farklı olmaya başladılar tekrar!..

Evet, ben de öyle düşünüyorum.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla ilerde evlenirsem eşime alabilirm bi tsi fabia :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;127370
...İmkanlarım elverseydi fabia 1.2 TSI alır paşa paşa binerdim...

Alıntı yapılan: turker;127378
Hemide ambiante...
Bu 1.2TSI Ambiente' de ESP var mı peki?

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikler şunu söyleyeyim ben de fabia mı yeni aldım 1.4 litre 85 beygir ambiance dinamik versiyonu araçta extra olarak sis farı, yol bilgisayarı, alaşımlı jant, 4 cam otomatik gerçekten güzel bir araç. Performansa gelince ilk önce ben de 1.2 almak istedim fakat test ettiğim zaman yokuşta beklediğim performansı alamadım ve bu sebeple 1.4 aldım ama tabiki 1.2 kötü diyemem ben biraz da performans ararım araçlarda kısacası, ama bu paraya alabileceğin en iyi araçlardan biri.

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar foruma yeni katıldım....1 hafta önce 2001 fabia mı sattım yeni araç almak için çok araştırma yaptım. yeni seat ile fabia arasında kaldım...büyük ihtimalle yine fabia alacağım...1,2 ambiente düşünüyorum.acaba peşin alımlarda bayilerde belli bir indirim sözkonusu olurmu bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.....

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EFELERİNEFESİ;132899
selam arkadaşlar foruma yeni katıldım....1 hafta önce 2001 fabia mı sattım yeni araç almak için çok araştırma yaptım. yeni seat ile fabia arasında kaldım...büyük ihtimalle yine fabia alacağım...1,2 ambiente düşünüyorum.acaba peşin alımlarda bayilerde belli bir indirim sözkonusu olurmu bilgisi olan varsa paylaşabilirmi.....

Peşinde 1000 tl gibi rahat oynayabilirler bazı bayiler 10 lu paket alıyor arabaları diyelim liste fiyatı 28 bin tl 26500 den verebiliyor daha aşağı inenlerde olabilir :)

Ama normal siparişle gelenler depolarında olmayan bayilerde fazla indirim alabileceğinizi sanmıyorum . .

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;132904
Peşinde 1000 tl gibi rahat oynayabilirler bazı bayiler 10 lu paket alıyor arabaları diyelim liste fiyatı 28 bin tl 26500 den verebiliyor daha aşağı inenlerde olabilir :)

Ama normal siparişle gelenler depolarında olmayan bayilerde fazla indirim alabileceğinizi sanmıyorum . .
eğer öyle olursa süper olur... 1000 tl ye 500 daha ekleyerek dinamik paket alınabilir

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende bin lira indiler artı boya motor koltuk koruma hediye ettiler.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;132910
bende bin lira indiler artı boya motor koltuk koruma hediye ettiler.
antalyada tek bayi var onun için pek pazarlık şansım olduğunu zannetmiyorum...nasıl araçtan memnunmusunuz... yakıt durumu nasıl...çok araştırma yaptım ama birde kullanandan sormak lazım artılarını ve eksilerini....

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında şimdiki ambianteleri classic plus donanım gibi düşünmek lazım ambiante dinamik ise tam ambiante oluyor yani ambiante bir nevi baz donanım.

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dün antalya skoda ya gittim. bazı arkadaşlar 1,000 tl ye yakın nakit indirimi yaptırdık dediler.fabia 1,2 ambiente için pazarlık yapayım dedim en fazla 300 400 tl oynar dediler..zaten araçlarda da sıkıntı varmış.. yunanistana yönlendirilen araçlar mali krizden dolayı yürkiyeye yönlendiriliyormuş yani yunanistan almıyormuş sözde... ne derece doğru bilmiyorum tabi....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EFELERİNEFESİ;133298
dün antalya skoda ya gittim. bazı arkadaşlar 1,000 tl ye yakın nakit indirimi yaptırdık dediler.fabia 1,2 ambiente için pazarlık yapayım dedim en fazla 300 400 tl oynar dediler..zaten araçlarda da sıkıntı varmış.. yunanistana yönlendirilen araçlar mali krizden dolayı yürkiyeye yönlendiriliyormuş yani yunanistan almıyormuş sözde... ne derece doğru bilmiyorum tabi....

O zaman dolu dolu araçların TR'ye gelmesi demek olabilir mi :D Tabi Yüce otonun gümrükte yedek parça ve aksesuar zengini olması demekte olabilir :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yeni alınan aracın teslimat kaç gün sürüyor acaba....

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EFELERİNEFESİ;134429
yeni alınan aracın teslimat kaç gün sürüyor acaba....

Bir konu altta arkadaş almıştı onun yazdığını ekliyorum

Alıntı yapılan: EsEr;134396
herkese çok teşekkürler, ön direkler evet orjinalinde siyah, oğuşlar otomotiv ümraniyeden aldım fiyat normalde 28300 1.4 85 hp bu ben pazarlıkla 27000 tl ya aldım ama tabi banka kredisi kullandığım için yaklaşık 30000 tl yi buldu yani direk peşin alsam 27000 tl ye kapatmıştım ve bence bu paraya alınabilecek sınıfının en iyi otomobili.

Tek bayi oldukları için yapmamışlardır yoksa yapıyorlar :ok: