škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mayham85 ve mygokhan Bursa'da buluştu :)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçtiğimiz günlerde buluştuk.İnanın o zamandan beri foruma bile düzgünce girdiğim yok.Girdiğim zamanlarda ise fot.makinam evde olduğu için fotoğrafları eklemeyemedim.Bu bakımdan özür dilerim, zira Yunus fotoları bekliyordu sanıyorum.

Eskişehir'den Bursa istikametine doğru geleceğinin haberini almış ve önceden planımızı yapmıştık.Cuma akşamına doğru Yunus ile Heykel taraflarında buluştuk.Gerçi onunla telefon görüşmesi yaparken aynı anda araç kullandığımdan ötürü vede sanşsızlığım yüzünden TC Bursa Emniyet Teşkilatının dikkatli bir Trafik polisi beni gördü ve durdurdu.Ve ben hiç bişey diyemeden cezayı yazıp elime tutuşturdu.Haklıydı, ceza yazdırmama çabası içine girmedim.Başka bişey olsaydı falan yazdırmazdım ya neyse..:hhh:

Neyse Yunus'un aracını otoparka bırakıp, onu bu çileli Bursa trafiğinden uzaklaştırmak istedim.:D Doooğru Seat club bursa forumunun yöneticilerinden (ismini unuttum ya :( ) bir abi ile Carrefour'da buluştuk.Sohbet muhabbet falan güzeldi de bizim düşük beygirli zavallı Roomi muhabbete pek bir fransız kaldı :++::++:  Zira bahsedilen araçların en düşüğü 180 HP :D 800 beygire kadar olan Cupra'lar falan filan fena oldum :D Heleki ufak bir Leon FR turu ile kendimi kaybettim.Roomi pek bir yavan geldi :D

Neyse maşallah anladığım kadarıyla seviyeli bir forumları var.Girip üye oldum ama mesaj yazmaya fırsatım olmadı hiç..

Bu arada Yunus'un 1.4 TSI Leon'uda nasıl gidiyor yav öyle :D Atatürk caddesinde ilerken geride kalan Leon'a bakayım dedim dikizden.Baktım göremedim.Gözümü kapattım açtım arkamda beliriverdi :D Gayet iyi kaçıyor.Açıkçası çok süper bir motor seçimi 1.4 TSI ..:ok: Şu motorla Roomi çok deli dehşet gider.Ve kesinlikle eminim çok ciddi tüketim değerleri elde edilebilir.Gerçi ESP'siz roomilerin hepside yoldan çıkabilir o performansta :++:

Yunus ve arkadaşı..

Yunus'un Seat leonunun koltuğuna geçip kısaca inceledim.Cidden çok başarılı bir araç.Koltukları falan müthiş.O koltukları görünce benim roominin koltukları minder gibi geldi :D:haha::haha:

Detaylar falan güzel.Araç tam gençlere göre.Tasarım ve performansı ideal.Eskiden 1.6 MPI motorla çok yavan kalıyordu.O tasarıma göre çok kötü bir motora sahiplerdi.Şimdi ise 1.4 TSI ile gayet uyumlu olmuş.Aracın içi ve malzeme kalitesi gerçekten iyi.Genel dizayn olarak çok başarılı.Belki ben sadece ön far tasarımını sevmiyorum sanırım..Geriye kalan tüm tasarım öğeleri başarılı.Hıım bide teybi güzel çalıyor özellikli ama tasarımınıda çok tutmadım..Göstergeler falan çok başarılı.Leon'u yakından öyle incelememiştim.İyi oldu cidden beğendim..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 TSI Motora kaka deyip koltuğa oturunca ağzı açık kalanlar kervanına hoşgeldin Gökhan abi:++:

Bu arada hoş bir sohbet olmuş,800 bg Seatlar felan:++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;116334
1.4 TSI Motora kaka deyip koltuğa oturunca ağzı açık kalanlar kervanına hoşgeldin Gökhan abi:++:

Bu arada hoş bir sohbet olmuş,800 bg Seatlar felan:++:

Geneldu bu sözü söyleyenler 1.4 TSI dan önce 1.8-2.0 veya daha üstü hacimli araç kullanmış kiçiler birden o motorlu bir araca binince uçucak diye bekliyorlar :D

Buluşmak çok güzel olmuş FR de bizim motordan teknik bilgi istiyoruz bu FR hakkında :D

Yunus abide maşallah iyi geziyor sürekli :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eline sağlık, güzel kareler, ilk fotoda arkada waxçı var (Bundes Wax)  :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Güzel kareler, güzel buluşma.
Ellerinize yüreğinize sağlık.
Alıntı yapılan: mygokhan;116329
...Yunus'un Seat leonunun koltuğuna geçip kısaca inceledim.Cidden çok başarılı bir araç.Koltukları falan müthiş.O koltukları görünce benim roominin koltukları minder gibi geldi :D:haha::haha:

Detaylar falan güzel.Araç tam gençlere göre.Tasarım ve performansı ideal.Eskiden 1.6 MPI motorla çok yavan kalıyordu.O tasarıma göre çok kötü bir motora sahiplerdi.Şimdi ise 1.4 TSI ile gayet uyumlu olmuş.Aracın içi ve malzeme kalitesi gerçekten iyi.Genel dizayn olarak çok başarılı.Belki ben sadece ön far tasarımını sevmiyorum sanırım..Geriye kalan tüm tasarım öğeleri başarılı.Hıım bide teybi güzel çalıyor özellikli ama tasarımınıda çok tutmadım..Göstergeler falan çok başarılı.Leon'u yakından öyle incelememiştim.İyi oldu cidden beğendim..:ok:
Yunus bana kızacak ama hemen herkes Leon için aynı şeyi söylüyor ama ben hiç beğenmiyorum bu tasarımı. Bende bir enteresanlık var sanırsam.:D
Alıntı yapılan: lrfan;116413
Eline sağlık, güzel kareler, ilk fotoda arkada waxçı var (Bundes Wax)  :D
Federal waxçı sanırsam o.:hih::hah:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
topram biraz zayıfla yav.:D
güzel buluşma olmuş.teşekkürler.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bir buluşma ya neden bilinmez ama yeni kasa leonlara 2006dan beri acayip derecede hayranım hastalık boyutunda hemde ama gene nedendir bilinmez iki sefer pazarlık masasında 1000 tl gibi bir farkla kaltım kısmet olmadı hiç hep gözüm 2.0 tfsi 180 bg lerde birgün bitane alacam inş. :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;116341
Geneldu bu sözü söyleyenler 1.4 TSI dan önce 1.8-2.0 veya daha üstü hacimli araç kullanmış kiçiler birden o motorlu bir araca binince uçucak diye bekliyorlar :D

Buluşmak çok güzel olmuş FR de bizim motordan teknik bilgi istiyoruz bu FR hakkında :D

Yunus abide maşallah iyi geziyor sürekli :ok:

kadircim nice 2,0 lar 1,8 ler bu leonun ancak plakasını okuyabildi :) hatta sana çok basit bir örnek okuldan kankamda 1,8 civic hb var.140 bg olandan. geçen arabayı yıkatırken oda oradaydı lafladık birz eskişehir içi benim 7 8 lt yaktığım yolda adam 12 13 lt yakıyor birde benden bugne kadar 20 25 kez falan tokat yemiştir. adamı arabasından soğuttum kredisi bitsin satacak :D

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116417
Güzel kareler, güzel buluşma.
Ellerinize yüreğinize sağlık.

Yunus bana kızacak ama hemen herkes Leon için aynı şeyi söylüyor ama ben hiç beğenmiyorum bu tasarımı. Bende bir enteresanlık var sanırsam.:D

Federal waxçı sanırsam o.:hih::hah:

leonun tarzı aslnda ya sev yada uzak dur gibi bir şey. bende makyaj öncesi hiç sevmiordm ama makyajdan sonra önemsediğim bir kaç noktayı adam ettiler :)

Alıntı yapılan: demir_01;116453
topram biraz zayıfla yav.:D
güzel buluşma olmuş.teşekkürler.

toprak adanalıyıhk yaw can boğazdan gelir bilirsin :D

Alıntı yapılan: serkan35;116479
güzel bir buluşma ya neden bilinmez ama yeni kasa leonlara 2006dan beri acayip derecede hayranım hastalık boyutunda hemde ama gene nedendir bilinmez iki sefer pazarlık masasında 1000 tl gibi bir farkla kaltım kısmet olmadı hiç hep gözüm 2.0 tfsi 180 bg lerde birgün bitane alacam inş. :D

inş kısmetse cupra alırsnız 2,0 tfsi 240 bg :)

gökhan bu arada ismini unuttuğun abi murat abi :D

bu arada cuma günü bursa üzerinden istanbla geçtim. bir kaç gündür oradaydm. şuan yozgattayım yarın kayseri kısmetse akşama akçatekir/adana memleketim gözümde tütüyor.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2010, 00:11:32 Gönderen: mayham85 »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;116731
...cuma günü bursa üzerinden istanbla geçtim. bir kaç gündür oradaydm. şuan yozgattayım yarın kayseri kısmetse akşama akçatekir/adana memleketim gözümde tütüyor.
Hey Maaşallah , hiç yerinde durmuyorsun yahu!:)

06lkn66

• Ziyaretçi
abi yozgatta iş içinmi yoksa öyle gezmek içinmi kalıorsun

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;116940
abi yozgatta iş içinmi yoksa öyle gezmek içinmi kalıorsun
yozgat yerköy de hızlı tren projesinin viyadüklerinin öngerilmeli prefabrik kirişlerinin imalatını yapıyoruz onun için gidiyorum yozgata. ama diğerleri gezmek için :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;116775
Hey Maaşallah , hiç yerinde durmuyorsun yahu!:)
abi yörük oğlu yörük olunca böyle oluyor rahat batıyor duramıorz bir noktada :++::++:

bu arda tsi için tüketim rekorum ben daha iyisini kırana kadar bekleyin: bir depo benzin 890 km :) birde kayseride bakım yaptırdm şimdi alet resmen 1 vites farketti performansta daha iyi kaçıo şimdi :D

allah nazardan saklasn aracımdan bayadır böyle zevk almamıştım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;117050
abi yörük oğlu yörük olunca böyle oluyor rahat batıyor duramıorz bir noktada :++::++:

bu arda tsi için tüketim rekorum ben daha iyisini kırana kadar bekleyin: bir depo benzin 890 km :) birde kayseride bakım yaptırdm şimdi alet resmen 1 vites farketti performansta daha iyi kaçıo şimdi :D

allah nazardan saklasn aracımdan bayadır böyle zevk almamıştım.

Hem performanslı hemde ekonomik :) Daha ne olsun :ok:

Bizde kafayı çizelim atmosferik 1.2 motorla :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;117047
yozgat yerköy de hızlı tren projesinin viyadüklerinin öngerilmeli prefabrik kirişlerinin imalatını yapıyoruz...
"Ne iş yapıyorsun" diyenlere böyle mi diyorsun?:kiki: Allah sabır versin o zaman.:lol: