škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tüm Foruma Selamlar

OmerG · 19 · 5375

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar nick ten de belli olduğu üzere Adım Ömer, İstanbulda ikamet ediyorum. Yaş 22 Kocaeli üniversitesinde Makina Müh. okuyorum. Siteyi Detailing bölümü sebebiyle ara ara takip ediyordum. Üye olmak bu zamana nasipmiş. Skoda sahibi ya da meraklısı olmasam da artık aranızda bende varım. Siteden Mali ve Berker'i tanıyorum. Aynı zamanda kendisi bilmesede İrfan Hocanın verdiği bilgilerin sıkı takipçisiyim. :D :ok:

Aracımı da belirteyim. 2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110 HP. Kendisiyle 114,000 km lik bir birlikteliğimiz var.

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı da eklemek isterim. Uygulamamdan bir hafta sonra yıkatıp çekmiştim. Çekilirken biraz tozluydu.

İşte Çeyizim :) :wax:

Çevrimdışı meto_meto

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hoşgeldiniz, araç ve bakımı gayet güzel  :ok:

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşbuldum Hepinize çok teşekkürler

İrfan Hocam Sizden çok şey öğrendim. Öğrendiklerimizde uygulamaya çalışıyoruz. Aslan bu ara uzun yol ve babamın kullanım tarzından yorgun. Sağolsun döner dönmez durumlarında döner döner diyip ön ve arka tamponumu mahvetti.

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Flex i almamda Berker vasıtasıyla da katkınız büyük :wax:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah çeyizde araçta süper madem çeyiz düzüyosunuz zamanında beklerdik foruma :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
:wlc::wlc:

Araç harika gözüküyor ellerinize sağlık ;) Çeyizde ayrıca güzel ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O çeyize birde Meguiars Super Degreaser ve şişesinden ekledim. :knp: Ama doyamıyorum nedense yakında bişeyler daha eklerim. :wax:

Forumda ziyaretçi olarak takipteydim. Detailing ilgimi çekiyor ama skoda ile alakam olmadığı için üye olma sürecim uzadı sanırım.

Sercan sanırım senle daha önceden görüşmüştük. Berker ile bir ara ürün satıyorduk eldiven vermiştim Sana diye hatırlıyorum.

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Ohoooo ... Kimlerde gelmiş kimler... Hoşgeldin dostum... Yaptığın Beyaz 308 GTD uygulamasını görmek isteriz... Eklersen sevinirim...

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: OmerG;117699
O çeyize birde Meguiars Super Degreaser ve şişesinden ekledim. :knp: Ama doyamıyorum nedense yakında bişeyler daha eklerim. :wax:

Forumda ziyaretçi olarak takipteydim. Detailing ilgimi çekiyor ama skoda ile alakam olmadığı için üye olma sürecim uzadı sanırım.

Sercan sanırım senle daha önceden görüşmüştük. Berker ile bir ara ürün satıyorduk eldiven vermiştim Sana diye hatırlıyorum.

Haaa evet hatırladım :ok: İstanbul Mecidiyeköy Teknosa önü :favo1: (QD almıştım ;) )
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz.
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;117701
Ohoooo ... Kimlerde gelmiş kimler... Hoşgeldin dostum... Yaptığın Beyaz 308 GTD uygulamasını görmek isteriz... Eklersen sevinirim...

Dostum fotoğraflar ışık altında olmadığı için eklesem mi bilemiyorum. Ahmette nasıl yaptı bilmiyorum araç nerdeyse eski haline dönmüş. Sanırım çok kötü bir yıkamacıya kurban gitti.

Çevrimdışı OmerG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sercan bende eldvien diye hatırladım. Kusuruma bakma