škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 2010 1,6TDİ DSG

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar daha önceden de konusunu açmıstım lancia mı octavia mı diye ve octavia ya karar verip almıstık. geçen araç geldi kil+egp+colli 476s uyguladım. sürüş olarak çok konforlu bir araç cuma günü bir işimizden dolayı bursaya gidip geldm ortalama hızım 140 dı 350-400km de sehir içi yaptı istanbul trafiği ve trafiğin açık olduğu zamanlarda da arabayı denemek adına basmama rağmen 170tl ye fullenen depo ile tam 899km yaptım :) we kullandığım otomatik vitesler içerisinde gerçekten en mükemmeli bu DSG vites geçişlerini hiç hissettirmiyor sanki araba 1 vites gibi :) hele de astranın easytronic vitesinden sonra eli öpülecek teknoloji :) bunlar da fotolar

aracın üstünde zaten boya koruma vardı galiba ama ben yine de daha kaliteli malzemelerle koruym dedim :)

vee iç kısım

araca dün 5cam 2 numara film çektirdim en yakın zamanda plakalıkları yok edicem :) ayrıca ön kapı ile arka kapının camların yanında kalan kısım da folyo ile kaplanacak cam filmi ile bütünlük açıcısından. bir de arac classic olmasına rağmen aynalar boyalı geldi fakat kapı kolu boyamadım atar diye dedi adam bende şimdi ya onları boyamayı düşünüyorum yada krom yapıştırmalardan alıcam kapı kolları için. cam filmli hallerini de eklerm yakın zamanda.

06lkn66

• Ziyaretçi
çok güzel araba hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plakalıkları söktüm ve çerçevelerini tinerle silip ön kısma çift taraflı bant +silikon ile yapıştırdım arka kısımda ise 2 tane vida vardı zaten silikon sıkıp vidaladım oralardan. filmli haliyle yeni fotolar :)

mertcankar

• Ziyaretçi
yeni aracınız hayırlı olsun filmler ve plakalık gerçekten çok farkettirmiş harika duruyor araç. ama jant ve lastikler sakın bana bakmayın diyor :D  reno'dakilerini buna tak bence :) 2 numara film yasal mıydı?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayırlı olsun iyi seçim yapmışsınız. Kamu alırsanız orjinal alın derim. 5 kollulardan... Atria'mıydı ondan ışte. Yakıt verisine imrendim doğrusu.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun umarım güncel kalır bu veriler çok çok güzel :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Maşallah araç çok güzel ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

06lkn66

• Ziyaretçi

eğer imkanınız varsa böyle bi jant bu arabaya çok yakışacaktır tabi bu benim şahsi fikrim

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;117869
yeni aracınız hayırlı olsun filmler ve plakalık gerçekten çok farkettirmiş harika duruyor araç. ama jant ve lastikler sakın bana bakmayın diyor :D  reno'dakilerini buna tak bence :) 2 numara film yasal mıydı?

fiilm olarak hiçbiri yasal değil ama beyaz arabaya da 2 numaradan aşağı film çekince araç göstermiyor bence kendini. ama 1 de çekseniz polis taktı mı cezayı yazar :)

Alıntı yapılan: turker;117871
Hayırlı olsun iyi seçim yapmışsınız. Kamu alırsanız orjinal alın derim. 5 kollulardan... Atria'mıydı ondan ışte. Yakıt verisine imrendim doğrusu.

yakıt olarak daha da düşer diye düşünüyorum sonuçta daha ilk depoydu çünkü 3-4 depo sonra daha da yerine oturur bir de ilk diye nasıl hızlanıyor fln diye gazladık biraz :)

Alıntı yapılan: mayham85;117923
hayırlı uğurlu olsn harika motor seçeneği

evet gerçekten hem ekonomi hemde performans anlamında hem motordan özellikle de DSG şanzumandan çok memnun kaldım

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jant olayına gelince de araç showroomdayken üzerinde 15inc jantlar vardı classic modele ambiante jantı takmıslardı fakat fiyat olarak 1200tl istediler 15 inc janta da o kadar para vermek biraz fazla geldi açıkcası. bu lastikler bittikten sonra 16 skoda jantı düşünülebilir ama eğer araç bana geçerse direk RS jantı düşünüyorum

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız çok güzel bir motor şanzıman seçeneği. :) film kaça mal oldu? çok güzel duruyor. benim fabia da şeker beyazı. biraz koyu kaçmış gibi benim için. belki de rengin beyaz olduğundan. 1 numara nasıl olur acaba benim arabaya?

bu arada 17 lik jant tam olur bence. azı karar çoğu zarar.

http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=sk&model=Octavia%20II%20[5/112]&velikost=19&typ=typ%201Z%20Liftback%20facelift

biliyorsundur belki böyle bir jant giydirme sitesi var. bir sürü jant var. beğenin :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla film işini ucuza kaçtım bu sfer çünkü sıfır araç olduğu için kapı içlerini söküp camlar sökülsün istemedim direk içeriden uygulandı aksarayda yaptırdım 50 tl ye :) 5 sene de garanti verdiler ton olarak istediğinizi seçebiliyorsunuz fakat 2 numara açık gayet fotodan öyle çıkmıstır 1 numara beyaz arabaya çok açık olur dye düşünüyorum ama yne de siz bilirsiniz. jant işi dediğim gbi bu lastikler bitene kadar ertelenecek gibi :)