škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kapı kollarını boyamak mı yoksa krom mu yapmak daha mantıklı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Prof folyo kaplayanlar bile onermiyor onu surekli acilip kapanan ve el degen bi yer olduu icin atar diyorlar

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

fotoşopta b sütununu siyah yapınca kapı kollarına hiç ellenmemesi gerek diye düşünüyorum.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;118765

fotoşopta b sütununu siyah yapınca kapı kollarına hiç ellenmemesi gerek diye düşünüyorum.

çalışma için teşekkürler sütunu bir an önce kaplatmam lazım fotoya bakılınca :D

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Güzel ORJİNAL bir jant takmadan kapı kolu çok gereksiz bir ayrıntı bence eğer dış görünüme önem veriyorsanız...

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BerkerCELIK;119128
Güzel ORJİNAL bir jant takmadan kapı kolu çok gereksiz bir ayrıntı bence eğer dış görünüme önem veriyorsanız...

Aslinda bnde o sekilde dusunuyorum hatta biliyoraunuz ki kndi aracimda da 18 jan war ama iste arac tamamen bnm olmayinca hemen degistirilmiyor jant isi bu lasrikler deisene kadar bekleyecek sonra da komple jant lastik takilir

Çevrimdışı bugraGT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;118081
kromaj bence kıro-maj gibi duruyor hiç beğenmiyorum ben olsam boyatırdım.

Alıntı yapılan: demir_01;118765

en doğru yorumlar :)

bence boyatın ama o bölgenin boya aşaması 5 evreden oluşuyor ona uyarlarsa hiç bir şekilde dökülme yapmaz.

zımpara
plastik ilacı
astar
boya
vernik

plastik ilacı diger tüm malzemelerden daha kıymetli bazı boyacılar kullanmaz ve dökülür.

eger boyatmayı düşünmüyorsanızda aracın kapı direklerini siyah folyo kaplatın ve kollar ile görüntüyü tamamlamıs olur.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2010, 15:24:27 Gönderen: bugraGT »

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plastik ilacı nasıl brsey oluyor ben plastik astarı kullanılıyor diye biliyorum sadece

Çevrimdışı erhanS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bencede kromaj olayına girme, neden dersen baska biryerde kromaj yok, yandan bakıldıgında butunluk saglanmicak.

O yuzden ya hic dokunma ( ki ben sıfır arabanın biryerlerinin kurcalanması taraftarı degilimdir, nekadar dikkat ederlerse etsinler mutlaka bir gıcırtı yada sorun cıkar eninde sonunda )  yada :) beyaz a boyat alt cıtalarla butunluk olsun.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok arkadaşın yanına gidicem ya bir denk getiremedk :) ya babama araç lazım oluo araç boştayken de aplikasyoncular orda olmuo :D