škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

önerdiğiniz kasko şirketi???

swwp07 · 37 · 11460

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
skodaturkey' in değerli abileri lütfen bana yardımcı olun...
arcımı kaskolatmak istiyorum daha önceden herhangi bi vukuatı yok...
2001 octavia 1.8 turbo l&k aracı bilirsiniz...
sevgili abilerim kardeşlerim önerdiğiniz daha önce çalıştığınız fazla problem yaşamadığınız  tavsiye edebileceğiniz biyer varmı??? fiyatlar hakkında bilgisi olanlar lütfen işbaşına:)
babamın 2005 caddy si anadolu sigorta tarafından kaskolu bende oraya sordum ama 1.400 tl istediler:(
sizcede bu fiyat çok değilmi? sorduğum başka bi sigortacı 700 tl civarında bi rakam çıkardı kafam allak bullak:bnn:
yardımm ltfnnnnnn

octavia rally team powered by swwp07

06lkn66

• Ziyaretçi
bizde anadolu sigortalıyız bugüne kadar bi sorunumuz olmadı şükür hakanerdogan nickli abimiz forumdaysa daha ayrıntılı yazar ama oyak olduğunu sorunsuz olduğunu paylaşmıştı bi keresinde orayada sorun isterseniz

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Başak groupama sigorta kullanıyoruz 7 senedir memnunuz bizdede 1.8T var şu an %60 hasarsızlıkla 650 tl ödüyoruz 1 peşin 4 taksit olarak geçen hafta kaza yaptık hem araba temin ettiler hemde kapı değişimi çıkmıştı 1 gün içerisinde kapıyıda yolladılar aynı kaskoda gene camda değişimi yapmıştık kazada biz hatalı çıkarsak hasarsızlık %50 olucak çokta memnunuz 3-5 fazla olsun bizim olsun derim güzel pazarlık ve indirimle iyi birşeyler çıkar :)

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;118838
bizde anadolu sigortalıyız bugüne kadar bi sorunumuz olmadı şükür hakanerdogan nickli abimiz forumdaysa daha ayrıntılı yazar ama oyak olduğunu sorunsuz olduğunu paylaşmıştı bi keresinde orayada sorun isterseniz

sağolun üstat anadolu babamın uzun zamandır çalıştığı bi firma oda hiç sorun yaşamadı ama biraz pahalı geldi.
siz nekadar veriyosunuz?:)

06lkn66

• Ziyaretçi
2004 1.4 tdı fabia için %40 hasarsızlıkla 700 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam babam evde olmadığından net bi rakam söyleyemiyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaskonun fiyatının yüksek çıkması normaldir çünkü yaşınız genç:)Bizimkide axa oyaktı sanırsam 500-700 arası bir şeydi fiyatı araç bedeli ise 26,000TL

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;118861
kaskonun fiyatının yüksek çıkması normaldir çünkü yaşınız genç:)Bizimkide axa oyaktı sanırsam 500-700 arası bir şeydi fiyatı araç bedeli ise 26,000TL

zaten bunuda anlamıyorum yaşım genç diye bi önceki aracımda sigorta masrafıda çok çıkmıştı...
bunun aksine banka kredilerindede yaşım genç diye hayat sigortası masrafı daha düşük oluyo:)
tezatlığa bak:sopa:

06lkn66

• Ziyaretçi
yaş genç araba hızlı adamlar kendilerini sağlama alıyolar bene abi:Dsenlik bişey değil bu yaş prosedürü sık uygulanan bişey bakalım üniversiteyi kazanınca babamın araba sözü var kendi adıma olursa benim günahım ne kadar olacak

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Axa anadolu basak grupama ergo isvicre bu firmalar hasar odemesini en cabuk yapan firmalar(mis)

Bu firmalara guvenin derim.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sigortacın tanıdık olsun, bence en başta gelen kriter  :)

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;118912
Axa anadolu basak grupama ergo isvicre bu firmalar hasar odemesini en cabuk yapan firmalar(mis)

Bu firmalara guvenin derim.

bizim meslek gurubu ankara sigorta ile anlaşmalı ve bağlı bulunduğumuz sandık üyelerine ankara sigorta kasko yaparkan indirim yapıyo...
nekadar güvenilir olabilir ismi az duyulmuş bi firma değerli abilerim ankara sigorta hakkında ne düşünürsünüz??

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
groupama yı öneririm ewdeki 3 araç da o şekilde bir keresinde manisada yolda kaldı araç uzun yol yaparken aksam saat 11 gibi fln araçta 4 kişiydik hemen çekici geldi aracı taa izmire çektik bir de taksi yollmıslar diğer yolcular için bunun için de hiç ücret ödemedk. onun dışında aracı exper görüp onay verdikten sonra geçici aracı eviinize kadar getirtiyorlar

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allianz ile ilgili iyi veya kötü düşüncesi olan var mı ?

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;119088
groupama yı öneririm ewdeki 3 araç da o şekilde bir keresinde manisada yolda kaldı araç uzun yol yaparken aksam saat 11 gibi fln araçta 4 kişiydik hemen çekici geldi aracı taa izmire çektik bir de taksi yollmıslar diğer yolcular için bunun için de hiç ücret ödemedk. onun dışında aracı exper görüp onay verdikten sonra geçici aracı eviinize kadar getirtiyorlar

nekadar peki ücreti groupamayı çok meth ediyolar ona görede pahalı olmasın şimdi bu meret:)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
euroka olmasında :)

ben axa kullanıyorum çok memnunum hiç sorun yaşamadım. sadece geçen 2 senedeki vukuatlarım yüzünden normalde 1100 falan çıkması gereken leonnun kaskosu 1800 tl çıktı :D:D