škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

önerdiğiniz kasko şirketi???

swwp07 · 37 · 11451

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;129191
Şunu da ekleyeyim:

%15 Sadık müşteri indirimi
%10 Tek şöför indirimi
%65 Hasarsızlık indirimi
%10 35 yaş üstü ve en az 10 yıl ehliyet sahibi inidirimlerim var poliçede yazan...

abi bizde yıllardır anadolu ile çalışırız ama babamın caddy si için 1600 tl ödüyoruz seninkinde başka bi iş var naptın tehditmi ettin adamları:++:

octavia rally team powered by swwp07

Çevrimdışı hibo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar...fikirlerinizie ihtiyacımn var...aracım 2008 civic hb ve lpg li...13 ekim itibariyle kaskomun ilk yılı bitiyor...bu benim ilk kaskomdu...anadolu sigorta...teminatları sağı solu herşeyi full...lpg m işli...auto king mini onarım hizmetleri v.s. hepsi var...1560 tl idi ilk yıl ki kaskom...şükür ki herhangi bir kazamız olmadı,hasarsızlık ile birlikte,önümüzdeki yıl için 1280 tl fiyat verdiler...tüm teminatlar ve muafiyetsizlikler aynen geçerli....

bugün telefonda anadolu sigortadan bir yetkili ile görüştüm,poliçe yenilenmesi ile ilgili...bana yukarıdaki bilgileri ve fiyatı verdi,bende tamam dedim,devam edelim dedim,onlarda ayın 12 si gibi yeni poliçemi şubeden alabileceğimi söyledi..
ardından iş çıkışı az evvel AXA sigortadan fiyat aldım,780 tl....trafik sigortam da orda zaten...lpg yine kaskoya dahil,tüm teminatlar her şart bi önceki kaskomla aynı...bir tek AUTO KİNG mini onarım hizmeti yok(anadolu sigorta ile geçirdiğim bu 1 yılda çok şükür bi işim düşmedi,düşse de zaten buralarda auto king yok maalesef)...birde araç bedelini anadolu sigorta 40.500 üzerinden hesaplarken,AXA 38500 olarak hesapladı...

şimdi sorum şu ki ,1280 den anadolu sigortaya devam mı etmeliyim,yoksa araç bedeli 2000 tl düşük ve mini onarım hizmeti olmayan AXA ile 780 tl den mi kaskolatmalıyım?diğer tümşartları her iki kaskonun da aynı...her iki poliçede de,artan mali sorumluluk(karşı taraf hasarı )100.000 tl ye kadar teminat altında....allah korusun olası kaza halinde hız,yeterlilik,hasar ödeme ve yıllık bu kasko ücretleri açısından hangisi en doğru olur sizce?önerileriniz için şimdiden teşekkürler...
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2010, 19:51:48 Gönderen: hibo »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hukuksal koruma teminatları aynı mı? Keza Anadolu'da bir sürü ek destek var, poliçe klozlarına bakmak lazım.

Benim her sene A.King'lik bir ilerim oluyor :)

Aracıma sürtmeyi çok seviyorlar park yerinde :ban:

Çevrimdışı hibo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;143632
Hukuksal koruma teminatları aynı mı? Keza Anadolu'da bir sürü ek destek var, poliçe klozlarına bakmak lazım.

Benim her sene A.King'lik bir ilerim oluyor :)

Aracıma sürtmeyi çok seviyorlar park yerinde :ban:

bende sürtmeden ziyada pürüzsüz kaporta üzerindeki,kapıyı dengesizce açıp ayıranlar yüzünden oluşan hafif kapı çarpması göçüklerinden muzdaribim...nazarlık gibi her iki taraftada 3er tane duruyor,aracımı her temizlediğimde sevgiyle-saygıyla(!) anıyorum kapı açmasını bile bilmeyen dengesizleri...bahsedildiğine göre hukuksal prosedürler de aynı...eşim avukat,o da inceleyecek her iki poliçeyi...bi sıkıntı çıkmazsa,sanki aradaki 500 tl lik fark(ki mini onarım hizmetlerinin tamamı bile 500 tl etmez sanırım),AXA ya geçmeme sebep olacak gibi:)

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şu 1 aydır yüksek tecrübelerimle anladım ki markalaşmış sigorta şirketlerinin hepsi aynı önemli olan irfan abinin de dediği gibi sigortacının tanıdık olması
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı hibo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar...anadolu mu axa mı derken,bir tanıdık tavsiyesiyle ve selamıyla aksigorta acentasına gittim...gerçekten cazip bi teklif sunuldu...anadolu sigortanın tüm hakları var,ekstradan araç cam hasarında yan sanayi cam değil,orjinal honda logolu cam değişiminin yapılacağı da eklendi poliçeye...mini onarım yine var...aracımın bedeli 42.700 tl(axa da 38.500 olarak poliçelendirilecekti)...karşı taraf hasarı 100.000 tl ye kadar teminat altında...810 tl,12 taksit...poliçemi imzaladım...artık aksigortalı oldum bakalım...yaptığınız öneriler ve fikirleriniz için teşekkür ederim...saygılar:)

Çevrimdışı swwp07

• 150 HP
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
daha kaskolatamadım aracımı:( ama en uygun fiyatı ışık sigorta verdi 1100 tl civarında :ok:
groupama 2.800 :confused:
anadolu  1.400
axa  1.800
ankara 1.300
hepsindede teminatlar aşağı yukarı aynıydı bu fiyat farkları nasıl oluyo anlamıyom?
ha bide babamın cıtroen berlingosu adıma tescilliydi ve araç anadolu sigortadan kaskoluydu ama pert oldu şimdiki aracımı kaskolatmak için gittiğim tüm sigorta şirketleri fiyatın fazla çıktığını kabul etti ve bunu berlingonun pert olmasına bağladı.
şimdi iki sorum olcak
1. ışık sigorta hakkındaki düşünceleriniz?
2. adıma tescilli aracın pert olması kasko fiyatını etkilermi?
 şimdiden cevap veren herkese teşekkür:):)

octavia rally team powered by swwp07