škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia 1.4 tsi 122 elegance için özel fiyat nasil sizce?

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum.

yeni octavi 1.4 tsı 122 beygir için : 17' jant(pallas) raido bolero ve özel ses sistemi(12 hoparlörlü ve dijital ekolayzır), ön arka park sensörleri,gsm bluetooth 3 sistemi,usb girişi,AFS özellikli Bi-Xenon farlar ve far yıkama sistemi eklettim.

çıkan fiyat 50600 en son pazarlıklı hali.aracın bildiğiniz gibi liste fiyatı 45990 tl.

araç 2 ayda gelir diyorlar.2011 model olarak gelir diyorlar.

sizce fiyat nasıl?bu fiyatı veren yer YÜCE motor A.Ş

octaviların garantisinin 2 yıl olması biraz düşünüdürüyor mesela.

superb lerde ise 4 yıl 175000km galiba yanlış bilmioyrsam.

sizcede 2 yıl olması biraz risklimi?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;119094
arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum.

yeni octavi 1.4 tsı 122 beygir için : 17' jant(pallas) raido bolero ve özel ses sistemi(12 hoparlörlü ve dijital ekolayzır), ön arka park sensörleri,gsm bluetooth 3 sistemi,usb girişi,AFS özellikli Bi-Xenon farlar ve far yıkama sistemi eklettim.

çıkan fiyat 50600 en son pazarlıklı hali.aracın bildiğiniz gibi liste fiyatı 45990 tl.

araç 2 ayda gelir diyorlar.2011 model olarak gelir diyorlar.

sizce fiyat nasıl?bu fiyatı veren yer YÜCE motor A.Ş

octaviların garantisinin 2 yıl olması biraz düşünüdürüyor mesela.

superb lerde ise 4 yıl 175000km galiba yanlış bilmioyrsam.

sizcede 2 yıl olması biraz risklimi?

İyi fiyat bana göre bolere için 700 tl xenonlar içinde 3500 tl demişlerde diğer ekstralarda güzel fiyat çıkıyor motordan sıkıntınız olmasın garantiler hep 2 yıl diye biliyorum belirli bir ücret ile uzatabilirsiniz:ok:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tüm modeller 2 yıl olması gerek garanti açısından. ancak vdf full life ile uzatabiliyorsunuz

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fiyat olarak açıkçası banada uygun geldi.

sadece 2 at beklemeniz gerek dediler.

vdf full garanti olayına baktım 1000 tl civarına +2 yıl daha veriyorlar.

ancak bu +2 yılda ilk 2 yıldaki gibi herşeymi garanti dahilindemi yoksa bazı şeyler kapsam dışımı kalıyor?bilginiz varmı?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bazı şeyler kapsam dışı kalabiliyor diye hatırlıyorum ama en doğru bilgiyi o işi yapanlardan alabilirsiniz.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
drangelman al artık şu octavia'yı :)
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat gerçekten güzel geldi bana,ama compak sınıf bir araç için azıcık pahalı geldi bana.Neredeyse passta fiyatı.yani zevk meselesi o donanımlarda bir passat ne kadardır acaba?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;119121
fiyat gerçekten güzel geldi bana,ama compak sınıf bir araç için azıcık pahalı geldi bana.Neredeyse passta fiyatı.yani zevk meselesi o donanımlarda bir passat ne kadardır acaba?

1.4 TSI comfortline dsg 7 ileri bi xenon(faryıkama)rcd 510 ve 17'' jant

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2010, 22:10:04 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ayhan ışık hocam merak etme alacam bu octaviayı artık :ok:

ilk resimlerimide sana yollayacam aracın :ok:

sen olmasan ben bu skodaya ön yargıyla yaklaşmaya devam ederdim.

sadece garanti olayına biraz takıldım.+2 yıl verdiklerinde ilk 2 yıldaki herşey aynen geçerlimi yoksa biraz kelime oyunumu yapıyorlar müşterilere acaba?

mesela şu anda kullandığım kia ceratom 32 ay oldu alalı.garantisi 36 aydı.

1 hafta önce sol ön aks komple garantiden değişti.normalde 900 tl miş.

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;119121

hocam kesinlikle pasat ayarında emin olun hatta eklediğim opsiyonlarla çok bile üzerinde.sadece bizim milletimizde olan ön yargıyı kırmak mesele.

çalıştığı yerdeki arkadaşlarıma octavia alıcam galiba dediğimde çarpık bacaklı skodalardanmı diye gülüyorlar.işte herkesin aklında geçmişteki skoda ön yargısı başka bir şey değil.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;119123
ayhan ışık hocam merak etme alacam bu octaviayı artık :ok:

ilk resimlerimide sana yollayacam aracın :ok:

sen olmasan ben bu skodaya ön yargıyla yaklaşmaya devam ederdim.

sadece garanti olayına biraz takıldım.+2 yıl verdiklerinde ilk 2 yıldaki herşey aynen geçerlimi yoksa biraz kelime oyunumu yapıyorlar müşterilere acaba?

mesela şu anda kullandığım kia ceratom 32 ay oldu alalı.garantisi 36 aydı.

1 hafta önce sol ön aks komple garantiden değişti.normalde 900 tl miş.

eyvallah :ok:
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence +2 yıla gerek yok sizden bi 2 bin tl daha talep edebilirler sorun çıkaran bir arabada değil :ok:

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence fiyat gayet güzel. Ben de 47ye almıştım indirimli dönemde 1.4tsi elegance ı ..
Ek olarak bolero eklettik sadece. liste fiyatı 43 küsurdu sanırım +2 yıl garanti+bolero+metalik boya+kasko ile 47.500 gibi bir tutara gelmişti..
ama o dönemde ben ek donanım istediğimde, ellerindekini satmak amaçlı.. aman abi bırak iştee.. şimdi o araç gelmez.. çok beklersin.. deri döşemeyi napıcan yazın terletir kışın üşütür.. AFL yok bunlarda!.. :D  gibi şeyler söylemişlerdi..
Zaten bütçemi o kadar zorlamayacaktım ama belki bluetooth ekletirdim.. Neyse elde ne varsa aldık şükür..
AFL li octavianız geldiğinde inşallah, fotolarını hatta ufak bir videosunu çekerseniz çok sevinirim. Merak ediyorum AFL sini... Şimdiden hayırlı olsun, bırakın passatı falan.. alın octinizi :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;119124
hocam kesinlikle pasat ayarında emin olun hatta eklediğim opsiyonlarla çok bile üzerinde.sadece bizim milletimizde olan ön yargıyı kırmak mesele.

çalıştığı yerdeki arkadaşlarıma octavia alıcam galiba dediğimde çarpık bacaklı skodalardanmı diye gülüyorlar.işte herkesin aklında geçmişteki skoda ön yargısı başka bir şey değil.

passat ayarında falan değil abicim bunun önyargılık bir durumu yk arada o kadar fiyat farkı varsa vw grubunda o kadarda fark vardır. ha bu demek değilki octi kötü araç. octi sınıfıda çok iyi bir araç rakiplerine göre ama ağa babası kadar değil.

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;119124

siz aracı alıp o gülen arkadaşlarınız bir gözterin. bakalım kimin bacakları çarpılacak:):):++:

güle güle kullanın.
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI