škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Macbook'ta omlet yapıyoruz :D

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demekki o derece isiniyor:)..   Her sey de goruntu degilki be kardesim... Alacaksin kara kutu isinmayan, kirilmayan, su gecirmeyen ThinkPad'ini bakacaksin dalgana (ancak iki kati da butce ayirman lazim):D :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de ısınma sorunu vardı.Harddiski büyüttüm sorun çözüldü :D Ama kardeşimin lenovo hiç ısınmıyor desem yeridir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;119764
Bende de ısınma sorunu vardı.Harddiski büyüttüm sorun çözüldü :D Ama kardeşimin lenovo hiç ısınmıyor desem yeridir..

Lenovo'nun hangi modeli? IdeaPad var tuketici urunleri bir de ThinkPad ticari (yoneticilere hitaben) modelleri..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;119767
Lenovo'nun hangi modeli? IdeaPad var tuketici urunleri bir de ThinkPad ticari (yoneticilere hitaben) modelleri..

Lenovo'nun TR'de satılan en baz modeli :D Modelini unuttum..

15.4 inch LED ekran, numpad klavyesi olan takoz görünümlü bir makina.Ama taş mübarek..İçindeki vista'dan kurtulsam çok süper olacak gerçi.. O kadar havalandırma ızgaralarını kapattığımda bile cihazın kasa buz gibi yahu!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;119779
Lenovo'nun TR'de satılan en baz modeli :D Modelini unuttum..

15.4 inch LED ekran, numpad klavyesi olan takoz görünümlü bir makina.Ama taş mübarek..İçindeki vista'dan kurtulsam çok süper olacak gerçi.. O kadar havalandırma ızgaralarını kapattığımda bile cihazın kasa buz gibi yahu!

Tamam, tuketici modellerinden biri (Lenovo'nun giris modeli, en ucuz bilgisayari), aslinda turkiye'de satilan en baz model degil, tuketiic anlaminda belki de oyle, yani magazada satilan urunler arasinda, zaten ticari urunler magazada satilmiyor,  ThinkPad isinmaz, kirilmaz derken onlardan bahsetmistim ama G serisi modeller de tuketici kanalinda isinmayan arasindaymis demek ki:)) Aslinda ThinkPad'te TR'de en cok satilan urunlerden, ama ticari oldugu icin son kullanci pek bilmez, yoksa Adalet Bananligi, TRT, Basbakanlik vs. bunlari kullanir.. Basbakan'in notebooku da ThinkPad'tir, NASA'nin tek kullandigi notebook yine ThinkPad :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;119780
Tamam, tuketici modellerinden biri (Lenovo'nun giris modeli, en ucuz bilgisayari), aslinda turkiye'de satilan en baz model degil, tuketiic anlaminda belki de oyle, yani magazada satilan urunler arasinda, zaten ticari urunler magazada satilmiyor,  ThinkPad isinmaz, kirilmaz derken onlardan bahsetmistim ama G serisi modeller de tuketici kanalinda isinmayan arasindaymis demek ki:)) Aslinda ThinkPad'te TR'de en cok satilan urunlerden, ama ticari oldugu icin son kullanci pek bilmez, yoksa Adalet Bananligi, TRT, Basbakanlik vs. bunlari kullanir.. Basbakan'in notebooku da ThinkPad'tir, NASA'nin tek kullandigi notebook yine ThinkPad :)

Apple başkanı kandıramamış NASA'yı o zaman :++::++::++:

Ama cidden windowslu makina kullanmak istesem  tercihim sony ile lenovo arasında olurdu..Şıklığa yenilip vaio derdim belki ama aklım ve mantığım hep thinkpad modellerine kaçıyor :D

Valla ben şahsen ısınmaması olayına bayıldım..Bir cihaz bu kadar mı soğuk kalır!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;119783
Apple başkanı kandıramamış NASA'yı o zaman :++::++::++:

Ama cidden windowslu makina kullanmak istesem  tercihim sony ile lenovo arasında olurdu..Şıklığa yenilip vaio derdim belki ama aklım ve mantığım hep thinkpad modellerine kaçıyor :D

Valla ben şahsen ısınmaması olayına bayıldım..Bir cihaz bu kadar mı soğuk kalır!

Tamam.. Eger alma gibi bir dusuncen olur ise mutlaka ulas bana, fiyat avantaji konusunda destek verebilirim..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;119784
Tamam.. Eger alma gibi bir dusuncen olur ise mutlaka ulas bana, fiyat avantaji konusunda destek verebilirim..

Çok teşekkür ederim :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

efe_38

• Ziyaretçi
benim bilgisayar anam babam usülü masaüstü :++: fanı falan var araba motoru gibi :D :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Macler sağlam ısınıyomuş demek bi tek bunun tasarımı ve oc yazılımı sattırıyo o kadar yoksa donanımsal olarak pek uçak bir aletleri yok :)

Bu zamana kadarda dizüstü pc ye hiç alışamadım sevemiyorum bir türlü m.üsütü bana daha rahat kullanımı kolay ve seri geliyor o yüzden vaz geçmem m.üstümden :D

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Elmalı omlet değişik bir fikir olabilir. :)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;119818
Macler sağlam ısınıyomuş demek bi tek bunun tasarımı ve oc yazılımı sattırıyo o kadar yoksa donanımsal olarak pek uçak bir aletleri yok :)

Bu zamana kadarda dizüstü pc ye hiç alışamadım sevemiyorum bir türlü m.üsütü bana daha rahat kullanımı kolay ve seri geliyor o yüzden vaz geçmem m.üstümden :D

Hicte oyle degil :)

Yilda 10 kez format attigim winpc den kurtuldum simdi 1 senedir kullandigim eski model macbook 'umda bir kez bile format atma geregi duymadim.64Mb ekrankarti var ama 1080p HD videolari cok rahat oynatiyor.Ayni anda 20 program aciyorum cok kasilma yapmiyor.Tamam en iyisi degil performansta ama iyi is goruyor.Denemeden bilemezsin;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;119872
Hicte oyle degil :)

Yilda 10 kez format attigim winpc den kurtuldum simdi 1 senedir kullandigim eski model macbook 'umda bir kez bile format atma geregi duymadim.64Mb ekrankarti var ama 1080p HD videolari cok rahat oynatiyor.Ayni anda 20 program aciyorum cok kasilma yapmiyor.Tamam en iyisi degil performansta ama iyi is goruyor.Denemeden bilemezsin;)

Mac kendi yazılımını kullanmasa win de dumur olur o pc mac optimize etmiş o yüzden performanslı bir şey bir yandan iyi bir yandan kötü ufak tefek ince programlar oluyor o zaman çalıştıramıyorsun o yönden kötü ama tasarımını çok seviyorum o beyazın albenisi bir başka :)

Bende bide upgrade hastalığı var sürekli gıdıklanırım o/c ile uğraşırım vs :D