škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD'den Ilk Fotograflar (ABD'den sevgilerle...)

Ziyaretçi · 65 · 17772

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Efendim oncelikle belirtmeliyim ki bi alisma sureci gecirdim. Sole ki beslenme ve klozetlerde taharet olmamasi konusunda :D Ucakta zaten gelirken Vietnam gazisi Pap Gordon vardi benim 11 saat kaynattik adamla 70 yasinda neyim :)

Bizde tabi buyuge saygi var ben buna icecek getiriyom kalkma ya otur ben getirrim amca falan yapiyom baya bi sasirdi neyim tabi yeni nesil bozuk torunundan torbasindan gormemis :)

Italyan hava yollarinnan gidiyoz personel Italyan, bi tane Chicagoya giden Turk teyze personelnen kavgaya giristi teyzem Turkce eleman Italyanca sovuyor :D Ucak muduru mudur nedir bi tip geldi bunlari kokpitin oraya cekti ama anlasamiyolar, bende pap Gordonla seyrediyom kadinin kufurleri ona ceviriyom gulme krizine giriyoz Gordon abicaminan :D

Sora anlasamadilar, ordan bi gorevli rica etti Turkseniz ceviri yapabilir misiniz diye, sole bi gasildim tabi canim gorevimiz dedim beni goturdu hostes aboo business classda baktim godamanlar yatak acmis yatiyo sevisiyo ney :D Orayida gectik kokpitin oraya geldik kapi acik, lan dedim bu cihazi sureninde yapaninda elini opmek lazim, birak surmeyi o kadar dugmenin ne ise yaradigini aklinda tutsan zaten hafiz olursun yol yok tabela yok gidiyon bulutlarin ustunde :D

Ben bunlarin arayi yaptim ikili oynuyom ama birine diyom ki cok ozur diliyo personelede diyom ki yolcu hanimda kusura bakmasin diyo diyom :++: Halbuki biraksan birbirlerini kesecekler kadin Italyan Aygiri diye bagriyodu arkasindan :++:

Neyse Chicagoya indik bir iki takildik atladim otobuse vurdurdum Madison'a bi Romenle o da ayni yere gidiyomus, Madisondan Romen bi bebe geldi aldi bizi yerimize vardik.

Sora is verene gittim ise alindim falan filan yerimize yerlestik bi ton uzun hikaye gec oralari.... :)

Baya buyuk bir eglence parkinin otel kisminda housekeeper olarak calisiyom saatleri fena degil parasi idare eder gececiyim zaten yatiyom aksama kadar ney bi tanede mini topitop aldim sIkIlmiyorum saga sola gidiyoz Amerikan bulup geyik yapiyoz ara sira kufur yiyoz ayyaslardan neyin gunler geciyor. :D

Ulkemizi temsil ediyoz simdi. Calistigim yerde kalabaligiz baya adam var. Bi tane zenci Jamaikali bebe var. Ulan basladi Turkey Turkey deyip hindi taklidi yapiyor, aliverecem facasini 2 yil yeriz en assa burun kirmaktan. Lan dedim Hakan kendine mukayet ol burda evden iraktayiz donecez 3 gun sora artik sallamiyom. Yanimda bi Azeri gardasim var Yenisey adi. Bu hindi muhabbetine baya kil oldu, bu zenci bebede surekli calistigimiz yerde afedersiniz kafa ficken muzikler koyup duruyo, Yenisey geldi fisi cekti, camaikali zenci buna stupid dedi :D Zaten gicigi var Yeniseyimin ona Turkce kufuru bi basti buna atladi :D omzu koyup yikti yere bebeyi iki Turkuz arkada hemen gittik bi Jamaikali daha geldi, Hindistanli cok iyi anlastigim abiler var onlarda bizim kisimda saf tuttu ayirdik Yeniseyi kenara aldik biraksam serefsizim kesecekti zenci oglani :D

Sora dedim oglum Jamaikali, ben bela istemiyom ama bu dalga gecme isine devam edersen zaten ayni motelde kaliyoz gitmeden evvel canini yakarim bak dedim, bi tirsti bu baktim 2 saat ise gelmedi kacti :D David geldi patron nerde la o uzun siyah bebe diyo :D Dedim yok :D Kovacam anasini satim dedi bi daha yaparsa :D

Bide bana diyo naparsin naparsin diyo, lan hot desem 250 kisilik otelde belki 180 Turkuz, 4-5 Jamaikali var :++: :++:

Sora Joe var yanimda dogma buyume beyaz Wisconsinli, simdi bu has yerli beyaz Amerikanlar iyi insanlar ama irkcilik olarak algilanmasinda bu zencilere hakkaten mustehak bayasi hemde cok pislikler. Girmeyim o konulara.

Gelmis bana yine Turkiyede ne var ora nere kim biliyo ediyo diyor. La Havle cektim sustum Joe'ya dondum dedim ki ula orta doguda ABD'nin en yakin dostuyuz 80 milyona yaslanmis nufusumuz var bi milyonu asker tarimin tutunun findigin tum dunyasi bizde Avrupadan tut Amerikaya giden Ford ticariler bizde yapiliyor dunyanin 11. mi ne en zengin ulkesiyiz gelmiz bana yarisi ac 2.5 milyonlu ne idugu belirsiz siyahin teki kafa yapiyor alay ediyor dedim arkada buda dinliyo bole mal mal bakiyo.

Oteldede ben 15-20 Turk toplayip voltaya ney cikiyom bunun kapidan ney geciyom naber lan gavat ayagi cekiyom baya sustu hirbo :D Gecen baktim molada bana kolalar cipsler getirmis gidiyor birami aliyor geliyor bisikleti var sen yorulma diyor :D :D :D :D :D :D

Yani dedim illa bunu mu yapmak gerekiyodu :D

Valla ne diyoduk beslenme sIkInti biraz ama astik o konuyu alis veris yapip artik evde yapiyoz hem daha ucuz hem daha saglikli oluyor. Fast fooda bi son verdim ciddi sivilce yaptiydi.

Gecen gun bizim otele baktim 4 tane kiz dusmus Turk, Ekvatorlu kendini capkin sanan elemanlar var hemen sulandilar rahatsiz ettiler, ayagimda terlik benim pacalar sivali tek elde bira tek elde cigara (arada goturuyomda ole ciddi iciciligim yok keyfe keder) -Noluyo lan burda dedim (What's up???)

Yok bisey sen isine bak bro ayagi cektiler ama bizim Turk kizlari ciddi rahatsiz. Yanimda Koray var verdim eline birayi dut lan dedim, aldim bunlari kolumun altina dedim lan sizi bi daha bu kapinin onunda bu kizlara sulanirken gorursem kitabima oyarim alayinizi.

Hemen dagildi tavuskuslari. :D :D If I see you here again (uc nokta :D)

Tabi bacilarimiz saolsun cevapsiz birakmadilar ABD'de bunu yemek buyuk olay :D

Yav demin petrole gadar iniverdim bira bittiydi, burda buweiseri milleri ney ucuz, 30 lu tenekeleri 15 dolar neyi, 24 lu kutu kolalar (355 ml ha) 7 dolar ney :D

Ne diyom 30 lu teneke Milleri yuklendim agzimda cigara otele vurduruyom :D Bi tane truck durdu F-350 Super Duty mi ne :D

Hey adamim nere gidiyon dedi agirdir o :D

Dedim doprak bi mil otedeki otele, atla lan dedi :D

Dedim cigarayi atim mi, dedi yok sol eli camdan soktu puro iciyor hirbo, baya gaynattik kisa yolda yumruk ney tokusturuyoz makine yoktu Andy abiyi koyardik forduynan foruma :D

Motelin onune girdik F-350'nen hava oldu baya :D :D Dedim seni yazacagim olum unutmam bunu dedim :D, Turkleri cok severim dedi :)

Yav bide trafik cok medeni hoca, yola sen adimini atma sadece karsiya gecegini belli et yetiyo ya, ana cadde duruyo serefsizim :D

Bi gun evden ciktim hemen yola karsiya gececem, anahtari aldim mi lan diyom yolun ortasinda dalginlikla durmusum ceplerimi ariyom. Yav kafayi bi kaldirdim kuyruuk trafik durmus kimsede korna calip -Yogurt mu yedin lan demiyor, ozur dileyip cekildim dumurlardayim :D O derece rahatiz yav :)

Neyse cok konustuk birkac fotograf koyayim ondan bundan makine alip cektigimle.

Kucuk kasaba ama yaz mevsiminde nufus 10.000'e vuruyor ogrenci icin ideal yer.

Burada Chicago falan :p

Calistigim yerden fotograflar... Sahibi Yunan iyi mi :D Helen kulturune dayali bi temasi var parkin, gecen yol kenarindan parkin icinden Korayi gordum arkadasimi, selam verdim kenardan bi korna sesi, dondum abbbaaaaaooovvvv Ferrari F430 Spider :D Adam diyor isinize bakin geyik yapmayin, is disiplini burda essahtan ciddi :)

Bize bunlara binmesi atlamasi ziplamasi neyin sinirsiz hersey bedava, we are empolyee deyip geciyoz :D

Bide su zamazingolar var Wisconsin nehrine daliyo karada suda giden cihazlarla tur yapiyolar pek eglenceli :)

Zebilnen bole cihaz dolu, Harleyin haddi hesabi yok :D

Yav bide demeden gecemeyecem ulan Cigaranin ustundeki yaziya bak gelde icme :D :D Bizimkilerdede amerikan tutunu yazar ama bizim cigaralarla bariz fark var bunlar cok daha galiteli demek ki tutunun hasi bizde hoca :D

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan dikkat oralarda kendine...;)

Adaptasyon sürecini çoktan aşmışa benziyorsun.:D

Bizim arkadaşlar bahsediyordu, 70 lik coronalardan. Onlardan dene daha ucuz oluyormuş. Birde ismini çıkaramadığım mavi bir bira varmış... :D:D:D
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yanlış anlama ama tipik bir turist ömer filmi gibi geldi.Bir de yazımdaki cümle kurulması ve gramerdeki ciddi özensizliği 'sıkılmıyorum' ve 'sıkıntı' kelimelerinde göstermişsin ki çok hoş olmuş.
Kendine iyi bak:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan kardes simdi ben sana ne diyeyim?:) kotuleme oralari, iyi de anlatma bak lafi koyariz :D :D  
O kadar cok Turk'un icinde aslinda gurbeti hissetmezsin, ben 2yil hic Turk gormeden yasamis kafayi yiyecegimi zannetmistim, elciliklere, disislerine yaziyordum yasadigim yere yakin hic Turk yok mu diye.. Ee simdi Bratislava (cok olmasa da) ya da Viyana'da Turk'ten gecilmiyor, simdi de artik coook uzun bi sure etrafimda hic Turk gormesen diyorum :D

Bol bol foto bekleriz oyle 3-5 foto ile olmaz :D BU arada, birak sarma, borek yemeleri onlari hep yiyorsun, baska tadlar dene:)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakanım, aslanım, öldürdün lan beni gülmekten....Helal sana...arkadaşımın da dedği gibi turist ömer filmi gibi anlatmışın hikayeyi...Miletimin tipik hareketlerini orda görmek ayrı bir güzel...Allah kavuştursun diyorum, kendine iyi bak.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;120280
...Ben bunlarin arayi yaptim ikili oynuyom ama birine diyom ki cok ozur diliyo personelede diyom ki yolcu hanimda kusura bakmasin diyo diyom :++: ...

...dedim oglum Jamaikali, ben bela istemiyom ama bu dalga gecme isine devam edersen zaten ayni motelde kaliyoz gitmeden evvel canini yakarim bak dedim...

...-Noluyo lan burda dedim...
Bunları İngilizce nasıl diyon nan Hakan?:kiki:

kokpitin oraya geldik kapi acik, lan dedim bu cihazi sureninde  yapaninda elini opmek lazim, birak surmeyi o kadar dugmenin ne ise  yaradigini aklinda tutsan zaten hafiz olursun yol yok tabela yok gidiyon  bulutlarin ustunde
:++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:
Ucak muduru mudur nedir bi tip geldi
Uçak Müdürü diyo ya!
:haha: :kiki: :lol: :++: :haha: :kiki: :lol: :++: :haha: :kiki: :lol: :++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok zevkli bir yazı olmuş hakan eline sağlık.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bismillah dedik başladık.olm sen kitap yaz.ciddi satış rakamları elde edersin.ayrıca sigaranın üstündeki yazılar göğsümü kabarttı.az iç ciğarayıda

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++: Alem adamsın ya Hakan sıkılmadan her cümlesini okudum :D

Kendine dikkat et oralarda, foto çek bolca :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

06lkn66

• Ziyaretçi
abi süper keyifli oluyo bu ayzıların yha devamını bekliyoruz sabırsızlıkla

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaw hakan o biçim yazmışın anılarını,senden bol foto bol espirikli yazılar bekleriz.kendini biraya veripde kaybetme,sen bize lazımsın.

not;hakan sen bu yazıyı/mesajı us saati ile 06.42 de yazmışsın şincik bizim saatın forum ayarıda bozuk  forum saatını saymazsak,normal saat ile kaçta yazmış oluyorsun,saat farkı nedir?
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2010, 12:44:05 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hakan yine çok güzel bir yazı yazmışsın. amerika'da başarı ve eğlence dolu günler dilerim. zaten gördüğüm kadarıyla sen sıcakkanlı, her ortama uyum sağlayabilen birisin.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;120329
Yaw hakan o biçim yazmışın anılarını,senden bol foto bol espirikli yazılar bekleriz.kendini biraya veripde kaybetme,sen bize lazımsın.

not;hakan sen bu yazıyı/mesajı us saati ile 06.42 de yazmışsın şincik bizim saatın forum ayarıda bozuk  forum saatını saymazsak,normal saat ile kaçta yazmış oluyorsun,saat farkı nedir?
Gene mi ya?!:kiki: :haha: :lol: :rm: :hanz: :kro: :adm: