škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD'den Ilk Fotograflar (ABD'den sevgilerle...)

Ziyaretçi · 65 · 17797

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
yansın dönsün hakan abi :++: karıştırmışsın oraları :D :D aman orda millette çatma sen haklı olsunda elin gavuru birbirini kolluyor nihayetinde haksız çıkarsın başın ağırır :D domuz yiye yiye domuzdan beter olmuşsunuz namıssızlar diyeydin :++:

bu arada camel'in kralı mısırda :D bana bi dene geldiydi üstünde arapçamı ne bişiyler yazıyor,1 denesi adamın aklını başından alıyordu türkiyedekiler falan ot çöp :D :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel gidiyo görünene göre eğlencede cabası her gün o trene 3 kere binsen adrenalin patlaması zaten:D

Birde böyle geziye gidip yanına fotoğraf makinası almamakta ilgniç doğrusu oralarda DSLR makinalar ucuz at çantaya bi tanede bizimde gözümüz şenlik etsin fotoğraflarla :D

Bu arada Türkiye ile kanada arasında 7 saat var oraylada yaklaşık 6 sat olabilir şu an saat 2 desek orda sabah 8 felandır :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Başlığı görünce anladım yeni fotoroman gelmiş...

Eline sağlık, 2. 3. bölümleri bekliyoruz...

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aman gardaşım bak gözünü seveyim memleketi iyi temsil et , ihmal etme ; madem Türksün , ........ ......... :):):):)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi çok iyisin be!:++:

Abi boş bir gününde eline kamerayı alıp sağı solu video çeksene bir zahmet:)
Acayip merak ederim o toprakları:++:

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Yav bide trafik cok medeni hoca, yola sen adimini atma sadece karsiya gecegini belli et yetiyo ya, ana cadde duruyo serefsizim

Bi gun evden ciktim hemen yola karsiya gececem, anahtari aldim mi lan diyom yolun ortasinda dalginlikla durmusum ceplerimi ariyom. Yav kafayi bi kaldirdim kuyruuk trafik durmus kimsede korna calip -Yogurt mu yedin lan demiyor, ozur dileyip cekildim dumurlardayim  O derece rahatiz yav

En çok bu bölüme bayıldım, biz de bi gün böyle uygar olur muyuz acaba ?

Hakan, eline koluna sağlık. Sana oralarda iyi eğlenceler dilerim, kendine iyi bak.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ernur;120616
En çok bu bölüme bayıldım, biz de bi gün böyle uygar olur muyuz acaba ?...
İmkânı yok zira bu yönde herhangi bir çalışma yapıldığını hiç duydun mu, gördün mü?:wnk:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi eğlenceler ama bol resim ve anısız gelirsen almayız seni sınırdan ona göre :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biz tersine geriliyoruz :(  Ankara'ya ilk geldiğimde (Sene 1980 filan)  Kızılay'daki kavşakta gelen geçen araba olmadığı halde yayalar yeşilin yanmasını sabırla beklerdi, çok şaşırmıştım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde böyle yaya geçitlerinde yayalara özellikle dikkat ederim.Geneli şaşırır ama ben durunca :kiki: Bu yüzden çok dua almışımdır :D

Ama maalesef genelde insanları ezip bonus kazanacakmış gibi gidişleri genelde şöförlerin..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;120649
Genelde böyle yaya geçitlerinde yayalara özellikle dikkat ederim.Geneli şaşırır ama ben durunca :kiki: Bu yüzden çok dua almışımdır :D

Ama maalesef genelde insanları ezip bonus kazanacakmış gibi gidişleri genelde şöförlerin..

Yahu Gokhan, sen zaten farkli bir adamsin..:) Bursa'ya yolum duserse seni ziyaret etmek isterim. Bir de, seni bir gun davet etmek istiyorum, hem Bratislava'yi gorur hatta firsat olursa, Prag'a da gideriz (2,5saat), cunku hatirladigim kadariyla senin Prag'i cok gormek istedigini biliyorum...

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan yine yazmışsın köşe yazını :) Amerikan arabalarına da kavuştun sonunda, kirala da doya doya gez bari. Kendine dikkat et oralarda, ezdirme kendini :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;120660
Yahu Gokhan, sen zaten farkli bir adamsin..:) Bursa'ya yolum duserse seni ziyaret etmek isterim. Bir de, seni bir gun davet etmek istiyorum, hem Bratislava'yi gorur hatta firsat olursa, Prag'a da gideriz (2,5saat), cunku hatirladigim kadariyla senin Prag'i cok gormek istedigini biliyorum...

İnşallah her zaman beklerim Bursa'ya..:ok:

Prag'a çok gitmek istiyorum ama kısmet olmadı bir türlü..Belki olursa balayına falan gideriz kimbilir :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;120708
İnşallah her zaman beklerim Bursa'ya..:ok:

Prag'a çok gitmek istiyorum ama kısmet olmadı bir türlü..Belki olursa balayına falan gideriz kimbilir :D

Istedigini biliyorum o yuzden aklimda kalmisti zaten, artik yillardir su forumlar da dostlugumuz devam edidyor.. yaz bana ozelden.. :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;120708
...Prag'a çok gitmek istiyorum ama kısmet olmadı bir türlü..Belki olursa balayına falan gideriz kimbilir :D
cık...cık...cık... Balayı için oldukça tehlikeli bir mekân.:hih:
:kiki::wnk: