škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD'den Ilk Fotograflar (ABD'den sevgilerle...)

Ziyaretçi · 65 · 17773

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;120727
cık...cık...cık... Balayı için oldukça tehlikeli bir mekân.:hih:
:kiki::wnk:

Neden yahu! :knp:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öldüm leyn gülmekten :++::++: oralarda kendine dikkat et hakanım.Burdaki gibi delikanlı adamlar yoktur orda.Bi katakulliye gelme aman diyim :) Hem iyi tatiller hemde iyi çalışmalar diliyorum sana.Bol bol gez eğlen USA' in tadını çıkar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;120727
cık...cık...cık... Balayı için oldukça tehlikeli bir mekân.:hih:
:kiki::wnk:

:kork2::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
GATAGÜLLE işlere bulaşmamak en iyisi,silivri daha moda şimdilerde.:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ernur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;120793
GATAGÜLLE işlere bulaşmamak en iyisi,silivri daha moda şimdilerde.:++:

Bu mesajı ben mi yanlış anladım yoksa yersiz bir mesaj mı olmuş ? Ne demek istediniz acaba ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güldüm Allahta seni güldürsün Hakan Abi:Diyi eğlenceler.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: xxman;120282
Hakan dikkat oralarda kendine...

Adaptasyon sürecini çoktan asmisa benziyorsun.

Bizim arkadaslar bahsediyordu, 70 lik coronalardan. Onlardan dene daha ucuz oluyormus. Birde ismini çikaramadigim mavi bir bira varmis...

Bilmem mi o koronalati :D Havan mermisi gibi :)

Dedigin mavi biranin adi Bud Light

Alıntı yapılan: alpko;120288
Hakan kardes simdi ben sana ne diyeyim? kotuleme oralari, iyi de anlatma bak lafi koyariz  
O kadar cok Turk'un icinde aslinda gurbeti hissetmezsin, ben 2yil hic Turk gormeden yasamis kafayi yiyecegimi zannetmistim, elciliklere, disislerine yaziyordum yasadigim yere yakin hic Turk yok mu diye.. Ee simdi Bratislava (cok olmasa da) ya da Viyana'da Turk'ten gecilmiyor, simdi de artik coook uzun bi sure etrafimda hic Turk gormesen diyorum  

Bol bol foto bekleriz oyle 3-5 foto ile olmaz  BU arada, birak sarma, borek yemeleri onlari hep yiyorsun, baska tadlar dene

Yav basta dedik gavurlarnan galakda kultur kaynasmasi olsun ikide kufur ogretiriz falan... Lan baktim eleman ayakkabiynan otel odasina girdi bide ustune ustluk elini yikamadan ney yiyor iciyor. Bizim Sahabeddin abi var Yapraklili benim toprak, dedim Sebo nabiyo bu kopeoglu, harbi lan yatakta ayakkabiyla yemek yiyo it carpilacak dedi tuttu kolundan enseye saaaap bi gecirdi kapiya dogru itip kicina tekmeyi bi godu, serefsizim altima kacirdim gulmektenn

Alıntı yapılan: hetepe;120294
Hakanim, aslanim, öldürdün lan beni gülmekten....Helal sana...arkadasimin da dedgi gibi turist ömer filmi gibi anlatmisin hikayeyi...Miletimin tipik hareketlerini orda görmek ayri bir güzel...Allah kavustursun diyorum, kendine iyi bak.

Abi Roma aktarmali gidiyoz. Romada indik havaalanindayiz Chicago arabasi daha yanasmamis zaman var duty free turluyoz bi kac turklen. Bebe didi Hakan abi ben cigara icecem dedi, smoking room var gittik bizde ates yok orda birine rica ettim May I have your lighter mi ne dedim cakmak verele diye, sora adam verdi bende donup bak gocum istedim buldum dedim bagirdi arkadan Turk musun la diye, bende dedim he gardas Turkuz selamin aleykum aleykum selam.... Laaaan bunu duyan koca smoking room ayaklandi megersem cigara odasindakilerin alayi Turk disarda bi Turke denk gelmezsin arayipta :D :D :D

Alıntı yapılan: fenomen;120329
Yaw hakan o biçim yazmisin anilarini,senden bol foto bol espirikli yazilar bekleriz.kendini biraya veripde kaybetme,sen bize lazimsin.

not;hakan sen bu yaziyi/mesaji us saati ile 06.42 de yazmissin sincik bizim saatin forum ayarida bozuk forum saatini saymazsak,normal saat ile kaçta yazmis oluyorsun,saat farki nedir?

Valla hocam ben evimde 20 yillik viskiden asagi dusmezdim burda bira iciyoz mide su zannediyo :p

TR olarak tam tamina 8 saat ilerisiniz bulundugum yere gore dakikasi dakikasina :)

Alıntı yapılan: kadir_;120363
Çok güzel gidiyo görünene göre eglencede cabasi her gün o trene 3 kere binsen adrenalin patlamasi zaten

Birde böyle geziye gidip yanina fotograf makinasi almamakta ilgniç dogrusu oralarda DSLR makinalar ucuz at çantaya bi tanede bizimde gözümüz senlik etsin fotograflarla

Bu arada Türkiye ile kanada arasinda 7 saat var oraylada yaklasik 6 sat olabilir su an saat 2 desek orda sabah 8 felandir

Lan yok sikiyo Go-Kartlara biniyoz gecen ama saglam go kart pistleri var dolanmali koprulu ahsapli parkurlu ney, baktim uyari var gasten carpmak yasak, bende dedim iyi sakin gideriz bela almiyak birinin dudagi patlasa anasini satim 5 yil yeriz :D

Baktim arkadan pembe suratli dombik bi Amerkan bebe dikhlatiyo guluyo gapismak istiyo, el ettim verdim yolu gecti mutlu oldu, son turdayiz hoca yaktim cigarayi caprazdan agzimda, benim makineninde garburator biraz acik orda calisan turk 17 numarayi al dediydi, son tur son viraja kadar kovaladim elemani son S cizerken bi ic bi dis iki gaz pompala girdim bunun gicina terse girip 180 ceviriverip GAME OVEEEER diye bagirip gectim yanindan, sonra finise guyruga geldik adam aldi cigarayi agzimdan manyak  misin gasoline ney diye bagriyodu bende izmariti depoya atmadik ya dedim :D :D

Alıntı yapılan: azakoglultd;120538
aman gardasim bak gözünü seveyim memleketi iyi temsil et , ihmal etme ; madem Türksün , ........ .........

ben bile urkuyom ya :p

Alıntı yapılan: ernur;120616
En çok bu bölüme bayildim, biz de bi gün böyle uygar olur muyuz acaba ?

Hakan, eline koluna saglik. Sana oralarda iyi eglenceler dilerim, kendine iyi bak.

Yav bosver abi... yola cikayim cumle alem beni cignesinde mercimeksiz kurusuz patlicansiz kiymasiz birakmasin Rabbim kimseyi aha orda yediginiz yemegin ictiginiz ayranin degerini bilin serefsizim yolda ezilmeye raziyim :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++: :++: Hakan devam et devam gazetelerin günlük köşe yazıları gibi takip ediyorum :D:D

Kendinede dikkat et...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yazıya bayıldım, kazasız belasız dönmek nasip olsun. Bol bol foto isteriz artık. ;)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bugun izinliyik dedik la bir iki otelere gidek Outlet varmis bakak burlarda ne var ne yok neyin bir iki dolandik taksiler her yere 10 gayme 5 kisi dolusuyoz kelleye 2 dolar temiz ulasim araba maraba ne alacan anasini aha daksi gidiyo ariyon hirkidan gapida :D Bi hosuma gitti ki :D

Sole bir iki etrafi trafigi ney gorduk taksicilernen muhabbete sardik bi tane Japon araba hastasi daksici geldi boru bi Lexusnan baya kaynattik adaminan sunu diyim burda VW ya da Alman cihazlari pek sevilmiyor hani azda olsa varda pazarda ithal arac olarak Japon cihazlarin ciddi bi egemenligi var. Lexus ve Toyota pek seviliyor bi dolu Honda azda olsa yine goze carpiyor.

Adam Lexuslarin cok galin ve sorunsuz oldugu konusunda baya diretti sindi icabinda daksici lafini bilecen bende ustelemedim ama VW meve hikaye hoca ya o Lexuslari gorunce :D :D

Ola gez tozdan bi geldim eve gapida cekicide bi Ford Taurus, oda arkadasim ortak almak istiyor, dediler gardes sen anliyon az bakele :D

Dedim geri bassss, getirin anahtarini :D

Valla 2000 model mi ney bi SW Taurus, 280.000 milde mi ne :D Girdim vurdum marsa gec aldi kil oldum akuye ney para vermem gosterge isikleri kesiyor, actim kaputu babalar gibi subap vuruyordu, geceydi dedim ver lan torchu, feneri kapak contalarinin oraya duttum kremali pastanin ortasindan akan krema gibi kapak contalarindan yag siziyor, alternator kayisi yeniydi ama garanti kopasiya dek binilmistir :D

3.6 V6 mi ne bi makinesi vardi, bosta bi gazladim anammm noluyoz alttan titresimi popomda hissettim, yattim altina gelin lan bakin dedim egzost curumus susturucuda delik var.

La gardes sen sindi bunlari anlatma bizi bu 8-10 bin km idare eder mi dedi, la dedim bilemem ama sakat falan filan her seyi ozet gectim ama alasimda vardi fakat satamam geri fena patlar parasi direk elimizde, bi Amerikana falan zati hayatta satilmaz ya Junkyarda kilosuynan verecen yada elveda :D o da ne, lastikleri bi gordum ki kavun gibi, artik yanaklar soyuluyor nizamiyeye siper yapmalik kivama gelmisler :D

Satan John efendiyede dedim ki bacanak hic baglantilari Dodge Powerwagonundan sokme, arabanida al git :D

Bide bazarlikta yapmiyor ha bu Amarikanlar, la dedim birak 550 dolara alak(sindi ucuzada seyini aramamak lazim araba isimi rahat gorurdu bir iki yag eklerdim zati alisigim lastiksiz binmeye :D bir iki devir teslim hop tamam ertesi gune sigortayida caktim mi harika olurdu artan 300 dolara ugrasir bi sure binilcek hale rahat koyardim) aha sindi sayak dedim avcuna, 800 den agiz aciyor 700 lu biseler falan diyor, dedim hoca yok 550 den bi gurus fazla vermem :D

Postaladim adami lastiksiz araba satiyo bide lastik mi alacaz :D

Olemesine sagdan soldan bir iki foto ekleyim gelisiguzel cektim turist Omer seklinde :p

Valla hoca cok kudretli kamyonlari var yolda ney bayilip ardina kuyruk yapmak soyle dursun Highwayde giderken adamlar arabalari citir citir yiyor ha :D

Freightliner ve Kenworth dizellerin cok ciddi kiralligi var yollarda :)

Bulundugum eyalet Harley-Davidson makinelerin dogum yeri oldugundan felaket derecede bi Harley tutkusu var buranin halkinda, her seferinda aha ates actilar diye yerlere yatiyorduk ama alistik artik :D :D :D

Ucuz abi nolacak somurun anasini :D :D

Bole esasli klasikler cok kiral toplanmis ya orjinal parcalari mevcut pek ucuza cikiyorlar konustum bi kacinin sahibiylen pek imrendim TR'ye parca getirtmesi buyuk sIkInti, pahaliya cikiyor :(

Kacirdim makine acilasiya dek ama su goruntu bile guzeldi beya :)

Efsaneler :D

Gecede motorcularin takildigi bi bara gittik hic bu kadar kolaydan ucuza rahatca eglenmemistim adamlarin anlayislari cok harika baslarda cekindiydim kalkip tepinmeye biraz ama soradan araya kaynadim bir iki motor muhabbetinden niye kask takmiyonuzdan falan girdim adam kask bizi bozuyor diyor ama hakli sindi o saca kask mi takilir :D

Yalniz benimde kafa baya ucuk daha cantayi cikarmadan girer girmez gitmis adamin yanina oturmus resim cektiriyom birilerine :D :D

Haaaaa bunuda size ozel yakaladim aha bu gordugunuz iki Turk (niye Turk abi?? Az ilerde isiklar var :++: :++:) karsiya gecmek istiyor trafik direk onlerinde diz cokuyor, Madison'a giden ana baba ata yoldurda yani :D :D

Birde bunlarin tatil anlayislarinda karavancilik pek moda ya her yerde var, zati herkesde bi araba bi 50-60 silindirli ne vursan ceker zart stroke zurt power 30-40 bin motor kamyonet bide hava guzelse binmelik 1700 cc custom harley falan seklinde :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarınkini merakla bekliyoruz :D

Hakan bunları word dosyasında kopyala :) PDF falan yap :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;121389
Yarınkini merakla bekliyoruz :D

Hakan bunları word dosyasında kopyala :) PDF falan yap :)

Dursun ya forumda iste lazim oldukcana acar bakarik :p

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper paylaşım deklanşöre bas biraz abi korkma bu kadar :D

Mekanları çok güzel heriflerin yanılmıyorsa 3,5 dolar civarına 3 litre benzin alıyo godamanlar o yüzden silindirde hacim tanımıyorlar :D

Orda hayabusalarda çok vardır airbrushlı felan:D

Davşanla felan oralarda gezsen seni dışlarlardı sanırım:D

Güzel kareler devamını bekliyoruz bol fotolu :)