škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD'den Ilk Fotograflar (ABD'den sevgilerle...)

Ziyaretçi · 65 · 17778

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;121439

Mekanları çok güzel heriflerin yanılmıyorsa 3,5 dolar civarına 3 litre benzin alıyo godamanlar o yüzden silindirde hacim tanımıyorlar :D

2.7 US dolar civarina 3.78 litre benzin aliniyor. Ama mesele ucuzlugu degil gelirler gercekten guzel, yuksek burda asgari ucrete calisiyorum ama TR deki asgari ucretten oldukca fazla, tamam fiyatlar genel duzeyi aldigin mala x1.58 (TR'deki dolar kuru iste neyse) yapinca yok lan ucuzda degil dedirtiyo ama aldigin parada ona gore baya yuksek yani hem fiyatlardaki ucuzluk dengesi guzel saglanmis hemde gelirler nispeten rahat yasatacak yeterli yukseklikte.

Mesela Avrupa ole degil ben o Roma'yi unutamiyorum abooo deli deli fiyatlari var her seyin gelirde sapik fiyatlarda sapik, lakin Amerika oyle degil :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;121439
...Davşanla felan oralarda gezsen seni dışlarlardı sanırım:D...
Davşanla oralarda gezse hapse atarlar "yakıt yakmıyo bedava geziyo" diye.:rm::hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;121887
Davşanla oralarda gezse hapse atarlar "yakıt yakmıyo bedava geziyo" diye.:rm::hanz:

Dun gece David'in 350 V8 Suburban'iyla geliyoz, sordu senin araban kac motor diye, 1.4 dedim anlamadi 86 cu in dedim adam tam 7 dakika guldu, gidiyo mu falan dedi :D

Ben dedim onun turbosu var :hih:

Benim turboya ihtiyacim yok dedi isiklarda durduk, ben V8'e samimi olmaksizin camur atiyorum yok hava kirlenir cok yakar hemde uzun yolda horul horul basin agrir diyorum.

Olur mu lan gucun sesi o kizlar bayiliyo dedi, yesil yandi koydu yere pedali, aman Jesus kirayst damn sh.t! Bende kapildim ruzgarina takir takir piston vuruslari aliyordum hic siralama gecikmesiz :D Bizde biri inecek biri cikacak ole patirtlatacak, bunda siralama gecikmasi yok biri bitmeden oburu patliyor vuhuu deli bisey ya :D

Valla TR ye donunce napacam ben David V8'e alistirdi beni bide hirconun cihaz karburatorlu ya :D :D

Dedim hoca buna kac saydin' 2000 dolar demesiyle yerlere serildim :D Uzerinede brand new bir TH-350 sanziman cakmis ki cihaz testere gibi :)

Kamerayi goturdugum bi gun isteyivereyim gok gurultusunu :p

Dedim gac yakiyo' 15 mpg si var dedi, yani bizim hesaptan gidersek 100 km de 16 litre civari bisi yakiyor fena degil.

Zira dusundum hakkaten yakmaz 1000 devri gecmiyon ki, gecemiyon gecince yer sallanmaya basliyor :D :D
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2010, 20:54:10 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok abi yaa,biz burda hayat yaşamıyoruz vallaha.
Neymiş orada temiz hava yokmuş,yerim temiz havasını yav.Adam anlatıyor işte motordaki patlamaları bile duyuyorum dyor:++:
2000 dolara burda bırak V8'i,0.8 vermezler:++:

Hakan abim öncednede söledim ama bir video istiyorum senden,şöyle sokakları trafiği cartı curtu:)
Admalardaki sokaklara felan bak yav,arabamı eskir orda:(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;122413
Arkadastan makine cokeyim korum videyo :D

Sen canon t2i yi kapta full hd seyrederik daha zevkli olur :D

V8 başka bir dünya babamın arkadaşının SS inde o zevki tatmıştım müthiş bişey deli makinalar :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Devam Hakan devam yazılara :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla davşanıım yine döktürmüşsün...:D
bi izne gittik neler kaçırmışız yav...:D
amman bizi habersiz ve fotosuz bırakma...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
azakoglultd´isimli üyeden Alıntı
aman gardasim bak gözünü seveyim memleketi iyi temsil et , ihmal etme ; madem Türksün , ........ .........

azakoglultd´isimli üyeden Alıntı
aman gardasim bak gözünü seveyim memleketi iyi temsil et , ihmal etme ; madem Türksün , ........ .........

ben bile urkuyom ya :p

Hakanım anca silindirli motorlardan bahsediyon ya , diğerlerinden hiç haber yok :) bozuluyom ha şüpheyede düşüyom acaba hakanım bizi iyi temsil edemiyormu yeterince ürkütemiyormu diye :):):)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;122403
Dun gece David'in 350 V8 Suburban'iyla geliyoz, sordu senin araban kac motor diye, 1.4 dedim anlamadi 86 cu in dedim adam tam 7 dakika guldu, gidiyo mu falan dedi :D...
Güler tabii heriflerin marş motorları bile 350' lik olunca.:rm::hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güzel kareler  :)

5 yıl önce ben de Chicago'da o topu çekmiştim  :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;122890
Güzel kareler  :)

5 yıl önce ben de Chicago'da o topu çekmiştim  :D

Şehrin simgesini top olarak seçmek sapkınlıklarının ispatıdır kanımca.:hih:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;122909
Hakan New York' ta!:rm:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=130404406995312

daha yeni izledim facede ben koyacaktım sen koymuşun Uğur Abi:D benden çok yaşıycaksın:hanz: