škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tatil verileri?

Real81 · 27 · 11047

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yolda baya biçalışma vardı , öne bi kamyon düştümü tek şerit yol bitmiyor , izmirin öğle çıkış saatine denk geldik giderken 1 saat otobana dönmek için cebelleştik.otobanlar da çoluk çocuk olunca 130 la takıldık genelde.. bana normal geldi , tur firması havaalanı-otel-havaalanı transferi için 300 tl istedi ,nerdeyse ist-marmaris-istanbul yaptım aynı paraya...bide egenin yolları öyle düz değil pasa tırmanıyoruz... :d

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Bana yinede yakıt çok gibi geldi.Ben benzinli arabamla daha geçen ay 5 yetişkin 3 çocuk full bagaj klima açık olarak 195 kr hesaplamıştım.Çanakkaleye gittim geldim.Senin araba dizel oldugundan daha fazla fark olması lazım bence
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne güzel yapmıssın, ülkemizin her hava kosulları cok harika, cennet cennet,

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;121016
Bana yinede yakıt çok gibi geldi.Ben benzinli arabamla daha geçen ay 5 yetişkin 3 çocuk full bagaj klima açık olarak 195 kr hesaplamıştım.Çanakkaleye gittim geldim.Senin araba dizel oldugundan daha fazla fark olması lazım bence

çanakkale yolu ile marmaris yolu fiziki olarak çok farklı , otoban yok bi kere:)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
neyse dogrudur yokuştur ama çogu yerde limitten dolayı 80 i geçmedim dedigin için birde dizel oldugu için bana çok geldi.Sen memnunsan problem yok.Bu arada o güzel fotolara yenilerini eklemeni bekliyoruz inşallah başka fotolarda vardır
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
resimler çok güzel.

bende bu ay antepe asker arkadası ziyarete gitmeyi planlıyorum ama araçlamı gitsem geze geze yoksa uçakla gidip orda araçmı kiralasam karar veremedim.

uçak gidiş donus kişi bası 250. 3 kişiyiz 750 tl. ben 750 tl lik benzinle gidr dönerim diye düşünuyorum :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;121053
resimler çok güzel.

bende bu ay antepe asker arkadası ziyarete gitmeyi planlıyorum ama araçlamı gitsem geze geze yoksa uçakla gidip orda araçmı kiralasam karar veremedim.

uçak gidiş donus kişi bası 250. 3 kişiyiz 750 tl. ben 750 tl lik benzinle gidr dönerim diye düşünuyorum :D

Araba ile geze geze güzel olur :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;121053
resimler çok güzel.

yol uzun, Istanbul - Antep 1150 km, :)
Istanbuldan Ankaraya kadar bildiginiz otoban,
Ankaradan - Pozantıya(Adanaya 100 km kala) kadar otoban degil ama yol kötü de degil,
Pozantı - Antep arası yeni cok seritli cok güzel otoban var, meshur yüksek gavur daglarınıda otobanla geciyosun, cok rahat,
aracla gideceksen günesten dolayı gece yolculugu daha rahat olur, fakat 10 saat sürer, otobus 13-14 saatte gidiyor,
o güzergahı defalarca arabayla tek sofor gittim, ama tek sofor kolay degil, hele bide aracında cruise control yoksa, sag ayagın gaza basmaktan yorulur, bi keresinde yolun yarısını gaza sol ayak basarak gitmistim, :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;121108
yol uzun, Istanbul - Antep 1150 km, :)
Istanbuldan Ankaraya kadar bildiginiz otoban,
Ankaradan - Pozantıya(Adanaya 100 km kala) kadar otoban degil ama yol kötü de degil,
Pozantı - Antep arası yeni cok seritli cok güzel otoban var, meshur yüksek gavur daglarınıda otobanla geciyosun, cok rahat,
aracla gideceksen günesten dolayı gece yolculugu daha rahat olur, fakat 10 saat sürer, otobus 13-14 saatte gidiyor,
o güzergahı defalarca arabayla tek sofor gittim, ama tek sofor kolay degil, hele bide aracında cruise control yoksa, sag ayagın gaza basmaktan yorulur, bi keresinde yolun yarısını gaza sol ayak basarak gitmistim
, :++:
Koy bagaja ufak bir ateş tuğlası be Mustafa!:rm:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
real kardeşim bana 70 km teğet geçmişsin,tanışmayı isterdim senle.bir daha ki sefere beklerim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hız sabitlemenin ve ayak dayamanın gözünü seviim :) 1000 km yol yapsam gene yorulmam

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüketim anormal değil. Araç yüklü, kliması çalışır durumda ve yol şartları idealden uzak.

"Bizim araç şu kadar yaktı" tarzı karşılaştırmalar sağlıklı değil; aynı koşulları sağlamak gerekir. Kaldı ki bu bu Roomster yüksek ve ağırca bir araç. Üstelik chipli.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]