škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benim arabam ve portbagaj

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: yapiressami;269432
malum bizim bagaj küçük olduğundan , bende düşünüyordum arama kısmına portbagaj yazdım bu topic çıktı çok eski yazılmış konu ama yeni konu açmayayım dedim ....bende aynen fabiam için bu şekilde tavan çıta + bagaj istiyorum ..nerde bulurum kaça patlar acaba öneri ve tavsiyelerinizi beklerim saygılar...

Eski kasada montaj yerleri hazır diye hatırlıyorum, orijinal almak lazım, yük + rüzgara karşı sağlam olmalı. 15 Ekim'e kadar aksesuar'da da indirim var diye biliyorum, Yüce'ye sor

Çevrimdışı yapiressami

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yüce neresi acaba derken bi google yaptım sanırım skoda servisi... oda  ankaradaydı ben ist dayım  bizim burda skoda atik var ist/G.O.Paşa da  ..ama  oldum olası servise fiyat sormaya tırsarım ben ...aman arabadan  pahalı olmasın derim ... gün boyu moralim düzelmez sonra...:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yapiressami;269475
yüce neresi acaba derken bi google yaptım sanırım skoda servisi... oda ankaradaydı ben ist dayım bizim burda skoda atik var ist/G.O.Paşa da ..ama oldum olası servise fiyat sormaya tırsarım ben ...aman arabadan pahalı olmasın derim ... gün boyu moralim düzelmez sonra...:(
:++::++::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yapiressami;269475
yüce neresi acaba derken bi google yaptım sanırım skoda servisi... oda  ankaradaydı ben ist dayım  bizim burda skoda atik var ist/G.O.Paşa da  ..ama  oldum olası servise fiyat sormaya tırsarım ben ...aman arabadan  pahalı olmasın derim ... gün boyu moralim düzelmez sonra...:(
Yüce Oto, Škoda Türkiye Resmî Distrribütörüdür. Yeri de İstanbul' dadır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;269482
Yüce Oto, Škoda Türkiye Resmî Distrribütörüdür. Yeri de İstanbul' dadır.
:+1::ok::ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin İbrahim, yoksun uzun zamandır...Port bagaj harika olmuş da asıl bomba bence sisler olmuş, ortalar da sis mi yoksa çakar lamba mı?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hetepe;269488
Hoşgeldin İbrahim, yoksun uzun zamandır...Port bagaj harika olmuş da asıl bomba bence sisler olmuş, ortalar da sis mi yoksa çakar lamba mı?
İbrahim Temmuz-2010' da yazdı, daha da uğramadı maalesef.
Hemen her gün görüyorum aracını evin orada ama konuşmak kısmet olmuyor.

Çevrimdışı ali222

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
güzel araçmış iyi günlerde kullan inşalla

Çevrimdışı yapiressami

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Temmuz  2010 da yazdı ve bir daha haber alınamadı hee...  bende yeni konu açmadım buradan bilgi almak istedim ama henüz amacıma ulaşamadım... evet  resimdeki sisleri bende fark ettim bende yok sis herşey koymuşlar arabaya bi sis koyamamışlar...ama olsun neyse ...port bagaj ile köye gidip almancı gibi olucam bende  :)

Çevrimdışı yapiressami

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eeeee.... yaz  da  geldi ... bu tavan bagajı lazım olucak  skoda atik  e  sordum sadece  tavan çıtaları  312 TL   orjinal  kanallarına geçiyo başka da  uydurma şansım yok galiba ...napıcam bilmiyom  normalde  50 TL ye  çok rahat  bulabileceğim bir  aparat  ama  el vicdan ...:(