škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mavişi satıp şöyle bişeymi alsam?

mygokhan · 107 · 26154

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun gökhancım.... güle güle binersin inş... :)
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;124387
Daha az yakan varmı ? :) Benzinlide daha az yaksan en az 300 olur..
benimkiii...:D
20 günlük tatil ortalamam 100 km de 5.8 litre karma olarak ne kadar yakmış sen hesapla artık...:D:D:D gerçi depoyu koyacak iyi bir yer bulsam bende taktıracağım ama, neyse...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;124448
Evvvet budur işte :D

İyi de marka seçmişsin, sorunsuz bineceğine eminim...

Emin ol senin deneyimlerin ile Yusuf'un deneyimlerine güvendim..

Diğer arkadaşlarda sağolsun fikrini beyan etti.Kararımı kolaylaştırdı.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun gökhan Allah utandırmasın.güle güle binersin insaallah

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;124463
benimkiii...:D
20 günlük tatil ortalamam 100 km de 5.8 litre karma olarak ne kadar yakmış sen hesapla artık...:D:D:D gerçi depoyu koyacak iyi bir yer bulsam bende taktıracağım ama, neyse...
sanırım benim araba ağırlıktan dolayı biraz fazla yakıyor. benim ortalamam da 6.2 l/100 km. 2700 km de araba daha düşer mi bilmiyorum.

3.64 ten almıştım benzini.

0.225 tl yapıyor km de.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhan abi,aradın sordun mu arabanın durumu neymiş.sanırım montajı bitirmişlerdir.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;124538
gökhan abi,aradın sordun mu arabanın durumu neymiş.sanırım montajı bitirmişlerdir.

Sıkma bizi dediler, yarına kalsın ama adam gibi bişey olsun dediler..Zaten 3 lü enjektör yoktu.Sordular 4 lümü takalım yoksa 3 lümü..4 lü taksalardı bir tane yedek duracaktı herdaim :D İstemedim.Hem 3 lü sü siyah renk, 4'lüsü mavi renk idi..

Aracın tüm boruları komple spiralden geçirilecek.Benzin depo kapağına çıkış verilecek.Ayrıca ona özel adaptörde gelecek.Yakıt alırken o aparat kullanılacak.Alt tarafada göstermelik dolum ağzı bırakılacak.Muayeneden geçtikten sonra sökülecek.Yada önce altta yapılıp onaydan sonra yukarıda alınabilir.O montajda belli olacak

43 lt'lik tank olacak.Maşallah benim stepne çukuruda çok derinmiş :D Rahat oturdu.38 lt gaz alacak.Tahminlerime göre şehir dışı 500 km yol yapacak.Şehir içi 350 'yi bulabilir..70 TL'ye falan dolacak..:) Artık buluşmalara bolca katılabilirim :D İnşallah sorunsuz bir montaj olurda..

Gayet itinalı montaj yapacaklar.Bakalım yarın belli olacak..

Azakoğlunun bu videosunu izledim dün gece bide :kiki:

http://www.youtube.com/watch?v=a7XJIfMQYNo
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben toledoya 50 lt  likti sanırım büyük bir tank taktırmıştım 1-1 olmştu birde onu dene  istersen fazladan 5 lt gazla menzlin artar şehirler arası :)

bençok uyuz olrm mesela bir yere giderken yolda durup yakıt almaktan :D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;124540
Sıkma bizi dediler, yarına kalsın ama adam gibi bişey olsun dediler..Zaten 3 lü enjektör yoktu.Sordular 4 lümü takalım yoksa 3 lümü..4 lü taksalardı bir tane yedek duracaktı herdaim :D İstemedim.Hem 3 lü sü siyah renk, 4'lüsü mavi renk idi..

Aracın tüm boruları komple spiralden geçirilecek.Benzin depo kapağına çıkış verilecek.Ayrıca ona özel adaptörde gelecek.Yakıt alırken o aparat kullanılacak.Alt tarafada göstermelik dolum ağzı bırakılacak.Muayeneden geçtikten sonra sökülecek.Yada önce altta yapılıp onaydan sonra yukarıda alınabilir.O montajda belli olacak

43 lt'lik tank olacak.Maşallah benim stepne çukuruda çok derinmiş :D Rahat oturdu.38 lt gaz alacak.Tahminlerime göre şehir dışı 500 km yol yapacak.Şehir içi 350 'yi bulabilir..70 TL'ye falan dolacak..:) Artık buluşmalara bolca katılabilirim :D İnşallah sorunsuz bir montaj olurda..

Gayet itinalı montaj yapacaklar.Bakalım yarın belli olacak..

Azakoğlunun bu videosunu izledim dün gece bide :kiki:

http://www.youtube.com/watch?v=a7XJIfMQYNo

oh oh mis.70 tl 350 km.hayırlı olsun abi allah utandırmasın.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün teslim alıcam parça temininde sıkıntı oldu.Şu dolum ağzına takılacak özel bir aparat istediler o gelecekti.Bugün alıyorum kısmetse..Yerine araç verecekler kullanmalık ama ben istemedim :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hyırlı olsn abi resimleri bekliyoruz özellikle o benzin kapağı olayını çok merak ettim benim araçta tampon altında acaba onu da senn dediğin gibi yapabilirmiyiz?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi babamda uğraşıyor bu günlerde biraz daha devam ederse bu sorunlar söküp prins taktıracak sanırım. .

Araba 2 de yüklenince 4 binden sonra kendimi sallayıp duruyo daha dün ayar yaptı üstelik serviste kelebek temizlendi değişen bir şey olmadı ne aptalca bir sorunsa çzöülmek bilmiyor. .

Ama ufak hacimli arabalarda sorun yaratmıyor lpg bunu çoğu kez gördüm sendede sorun olmayacaktır.Alırken ayarda biraz fazla açsınlar yoksa üst devirlerde motor boşa çeviriyomuş gibi his veriyor insana :)

En güzelide az yakması 28 lt ile 290-300 km gidiyosun sırf onun için katlanıyoruz bizde :)

Birde lpg taktıktan sonra insana bedava geziyorum hissi oluyo ondan çok fazla km yapmaya başlıyorsun bakmışın benzine verdiğin parayı gaza vermişsin :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertozbek;124940
hyırlı olsn abi resimleri bekliyoruz özellikle o benzin kapağı olayını çok merak ettim benim araçta tampon altında acaba onu da senn dediğin gibi yapabilirmiyiz?

Şimdilik altta benim.Muayeneden sonra üstte alınacak.Aparat falan hepsi hazır..:ok:

Alıntı yapılan: kadir_;124949
Hayırlı olsun abi babamda uğraşıyor bu günlerde biraz daha devam ederse bu sorunlar söküp prins taktıracak sanırım. .

Araba 2 de yüklenince 4 binden sonra kendimi sallayıp duruyo daha dün ayar yaptı üstelik serviste kelebek temizlendi değişen bir şey olmadı ne aptalca bir sorunsa çzöülmek bilmiyor. .

Ama ufak hacimli arabalarda sorun yaratmıyor lpg bunu çoğu kez gördüm sendede sorun olmayacaktır.Alırken ayarda biraz fazla açsınlar yoksa üst devirlerde motor boşa çeviriyomuş gibi his veriyor insana :)

En güzelide az yakması 28 lt ile 290-300 km gidiyosun sırf onun için katlanıyoruz bizde :)

Birde lpg taktıktan sonra insana bedava geziyorum hissi oluyo ondan çok fazla km yapmaya başlıyorsun bakmışın benzine verdiğin parayı gaza vermişsin :D

Az yakıyor olmak çok güzel :D Şimdi arabaya binmek keyifli oldu :D

Şu an sorun gözükmüyor ama bakalım ilerde ne olacak..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LPG li BMW :)

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP