škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kafama takılıyor bir de size sormak istedim...

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BELAİR ah ahh bir araç ancak bu kadar güzel olabilir hiç kullanma şerefine sahip olmadım ama sahip olmayı çok isterim herhalde yolda giderken bile bütün gözler üzerinde olur bu aracın
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim hayalimdeki arabadır ford 26m bizde 2004 senesine kadar 1972 model ford 26m vardı tam 9 sene bindik 6 silindirli motorun sesini dinlemek bile beni çok mutlu ediyor araca lpg taktırdıktan sonra sorunları çok oldu o yüzden satmıştık ama para kazanmaya başladığım zaman alacağım ilk araba olacak 26m temizini bulursanız kaçırmayın şu andaki çoğu arabada ondaki konfor yok hele rampada tüm araçları sollamak çok ayrı bir duygu:)2600 cc biraz yakıtı fazla olur ama zevk için binilecekse bence değer:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence fabia ya giriş derim ondan daha çok zevk alırsın şahsen bizim arabayla uğraşmak bana zevk veriyor doğru elimden bir şeyler gelse imkanım olsa yaparım ah öğrencilik ah :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fikirleriniz için teşekkürler ama benim çıkabileceğim maksimum limit 6-7 bin daha fazlası olamıyor.

bu durumda bakımlı bir ford beni sağa sola taşır mı onu merak ediyorum. hafif de nostaljik görünsün istiyorum.

chevy çok daha iyi ama hem pahalı bana hem de iyi yakar o. bir de çok geniş araba dar yerlere girip çıkarken illaki problem yaratır.

bir de temiz concorde-manager-flash da baksam olur diyorum eski renault lar hoşuma gidiyor.

fabia 20 25 bine gelsin öyle icabına bakayım diyorum. :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski modele yönelirseniz bmw mercedes dışında çıkmayın hem parça bulmak kolay hem kullanması daha zevkli inatla bmw yada mercedes alın derim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect