škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

günlük kaçamak...(fotolu-videolu)

Ziyaretçi · 22 · 7996

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bugün köyümüze gidip geldik. bahçemiz ağacımız çiçek açmış. rastgele aceleyle bir kaç foto çektim. (beyazlar kiraz)

araba epey hırpalandı, kartelin üzerinde 3-4 km gitmişimdir :kiki: yollar(!) yağışlı günlerle birlikte, tabi kışında ardından epey bozulmuş. buda bizim bahçenin gediklisi, bu işler için kullanılıyor :hanz:(amcamın)

ve olay burda kopar, bahçeye ulaşmak için çaydan geçmemiz gerekiyor, normalde 4x4 rangerımız var, onu kullanırız ama bugün mangallı bol akrabalı bi aktivite olunca mecbur hepimiz arabalarıyla daldı, Audide :D

arabayı normalde ben kullanırım, peder efendi yatar, ama iş çaydan geçmeye gelince, orda durdum, en ufak bir yanlışta şakkadan askıya alıverdin mi ön tekeri iş biter, yapmadığım şey değil hani :kiki:
bahçe-köy arası ufak yolculukta direksiyonu piyadepeder efendiye terk ettim, co-pilot koltuğunuda, Audici emmiye. geçmek kolay gibi görünüyor ama bagaj full dolu, 5 kişiyiz, yumruk kadar taşa altı çarpıyordu aracın. ve oradan o durumda geçmenin tek yolu sadece geçtiğimiz iz idi :lol: aldım elime kamerayı. hemen forum geldi aklıma, polisajcı abiler, arabasına bakan abiler :hanz: güzel çekemedim ama mavra işte...

kim skodasına bunu yapardı :)

http://www.dailymotion.com/relevance/search/fabia+off/video/x95q98_fabia-offroadin_auto

o kadar maceradan sonra yaktı bakım imgesini :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bombasın ya Hakancım :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ellerine sağlık... dalından meyva yemesi çok zevklidir... şu kirazlar olsun, yaparız bi kiraz buluşması...:ok::spr:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4x4 mübarek :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;10388
ellerine sağlık... dalından meyva yemesi çok zevklidir... şu kirazlar olsun, yaparız bi kiraz buluşması...:ok::spr:

öyle bir düşüncem var aslında, ama sürekli iş oluyor, kiraz zamanı bir buluşma olursa ayarlayıp ya oraya gideriz bi gün, yada ben bagajı doldurur kirazlarım bizi:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;10396
Bu arada kaptan da tam 4×4' cü yahu!;)

yılların 4x4 ü :kiki:

yalnız bende şimdi izledim tak tuk sesler geliyor arada. :)

octaviaman

• Ziyaretçi
ne edecen 4x4 ü,muhteşem gidiyor. filmi izlerken ,ilk görüntülerde ki yolun muhabbeti olmuş sandım ,ne var bunda ya Ben de 1.2 yle Ayderin ötesine gitmiştim derken.....şokkkkkkk.Bravo .İşte küçük dev fabia.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;10418
ne edecen 4x4 ü,muhteşem gidiyor. filmi izlerken ,ilk görüntülerde ki yolun muhabbeti olmuş sandım ,ne var bunda ya Ben de 1.2 yle Ayderin ötesine gitmiştim derken.....şokkkkkkk.Bravo .İşte küçük dev fabia.

bundan sonraki hedefimiz arkasına çeki kaynaklatıp pullukla tarla sürmek :kiki:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerine sağlık Hakan'cığım :)
Köy yolu molu demeyin bana sen karter üzerinde gittiysen ben tamponla kazıya kazıya giderdim :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;10458
Ellerine sağlık Hakan'cığım :)
Köy yolu molu demeyin bana sen karter üzerinde gittiysen ben tamponla kazıya kazıya giderdim :)

eyvallah abi, geldin aklıma, aklımda olan yay operasyonunu erteleme kararı aldım, aslında patlatacaktım fabitoya bir sürpriz ama tarla tapan köy olunca :(

senin fabiayı çay alır götürürdü kağıt diye yüzerdi :lol:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabi ya, dünya malı dünyada kalır. tas gibi araba masallah,bana göre bizim araclar kar-kışdada iyi gidiyor,

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HAKANIM BU KÖY DEDİĞİN SANKİ YENİKENT TARAFINDAKİ ZİİR   VADİSİNE BENZİYORHANİ GEÇENLERDE KAZI MAZI YAPMIŞLARDIYA  AMA GÜZEL ÇEKMİŞİN  ELİNE SAĞLIK şimdi bişey anlatayım arkadaşta şahin var  diyorumki yıkama parlatma polisaj  diyorki onlar da ne    önümüzden galantör bir araba geçiyor   diyorum ki bu ne   diyorki bana ne    ben onun gittiği yere giderim  ama o benim gittiğim yere gidemezişte bu laf son cümle oldu çünkü doğru söyledi