škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

günlük kaçamak...(fotolu-videolu)

Ziyaretçi · 22 · 7985

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mdindas;10494
HAKANIM BU KÖY DEDİĞİN SANKİ YENİKENT TARAFINDAKİ ZİİR   VADİSİNE BENZİYORHANİ GEÇENLERDE KAZI MAZI YAPMIŞLARDIYA  AMA GÜZEL ÇEKMİŞİN  ELİNE SAĞLIK şimdi bişey anlatayım arkadaşta şahin var  diyorumki yıkama parlatma polisaj  diyorki onlar da ne    önümüzden galantör bir araba geçiyor   diyorum ki bu ne   diyorki bana ne    ben onun gittiği yere giderim  ama o benim gittiğim yere gidemezişte bu laf son cümle oldu çünkü doğru söyledi

köy çankırıda, kendi toprağımız, kendi ağacımız orası komple.

arkadaşımız çok doğru demiş. ben bu polisaj, araç bakım olaylarını forumdan takip ediyorum olaya fransız değilim, hatta yapan abileride takdirle, hayranlıkla izliyorum.

ama kullanma şeklimiz farklı, arabaya bakmak bizde gitmez olmaz yani, şahin sahibi arkadaş içinde öyle olmalı.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;10462
eyvallah abi, geldin aklıma, aklımda olan yay operasyonunu erteleme kararı aldım, aslında patlatacaktım fabitoya bir sürpriz ama tarla tapan köy olunca :(

senin fabiayı çay alır götürürdü kağıt diye yüzerdi :lol:

Köy yolu, dağ yolu, keçi yolu, patika bilimum toprak anayla bütünleşen yollardan geçiyorsan helezon melezon işinin yanına bile yaklaşma,aksine yükseltmenin çarelerini ara.Karter muhafaza benim arabada düz zeminde sadece 7-8 cm mesafede kalıyor çünkü :hanz: değil bu yollar asfalttaki kabarıklara bile çıt çıt sürtüyorum yeri geliyor :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;10510
Köy yolu, dağ yolu, keçi yolu, patika bilimum toprak anayla bütünleşen yollardan geçiyorsan helezon melezon işinin yanına bile yaklaşma,aksine yükseltmenin çarelerini ara.Karter muhafaza benim arabada düz zeminde sadece 7-8 cm mesafede kalıyor çünkü :hanz: değil bu yollar asfalttaki kabarıklara bile çıt çıt sürtüyorum yeri geliyor :hanz:

kesinlikle dokunuyor abi, yaysızı bile :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;10510

kesinlikle dokunuyor abi, yaysızı bile :hanz:

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;10428
bundan sonraki hedefimiz arkasına çeki kaynaklatıp pullukla tarla sürmek :kiki:

onuda yapar bu tospa inanırım:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;10522
onuda yapar bu tospa inanırım:)

dişli bi lastikle mümkün :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İçim açılıyo şöyle el değmemiş yeşilliği görünce, şehirde çöplerin etrafında gezinen köpekleri görünce de içim acıyo, köydeki köpek bile çok şanslı ne güzel doğal ortamda yaşıyo.