škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

forumda pc kitlenmesi

fenomen · 63 · 17710

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adminlerin dikkatine.Arkadaşlar sizi bilemem ama benim pc de sitemizi açmakda cidden sorun yaşıyorum.Sadece bu forum açılırken oluyor,epey açılıyor en sonda donuyor ve kitleniyor.Bazen google da aratarak ordan giriyorum 2 günden bu yana o tarz açılışdada sorun yaşıyorum.Pc tam donuyor,bu defada mecburen pc'nin açma kapama düğmesine basarak açıp kapatabiliyorum.Mause le açılıp kapanmıyor.Çıldırmaya az kaldı.......
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bu kadar şiddetli olmasada, bendede arada bir ST yavaşlıyor epey :)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi kaç kere bendede kilitlendi...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kilitlenme değil de, slayt özelliğini yüklerken bir anlık donabiliyor. Sonrasında problem kalmıyor.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben bugun giremedim antivirüs programım engelledi.programı kapatarak ancak girebildim.önceden böyle birşey yoktu.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Dünde kuzenimin pc de sorun yaşadım buraya girerken, diğer forumlara çok rahat girdim, ama buraya girerken avast bi dünya virüs buldu, ve erişimi engelledi.. Neden oldu anlamadım ama dün o pc den bu foruma giremedim tek..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bende başka sitelere rahatlıkla girebildim ama bu foruma giremedim.antivirüs programımı iptal ederek girebiliyorum yoksa bir sürü virüs var diyor bu sitede.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimkindede avast virüs buldugu için bende acamadım dün.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkesde oluyormuş demek ki ama ses çıkaran yokmuş.Ben kesinlikle virüs problemi olduğunu düşünüyorum arkadaşlar zira hiç bu kadar sorun yaşadığımı hatırlamıyorum,üstelik antivirüs proğramda yok pc de buna rağmen sorunlu çalışıyor/açılıyor,çözümü olan varmı peki arkadaşlar,yada irfan hocam bu soruna nasıl çözüm bulabiliriz.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pazartesi inceleyecek arkadaşlar , dün bende baya problem yaşadım .

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de bişey olmuyor yav bir keresinde giremedim onun dışında sorun yok

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tarayıcı olarak Firefox kullanın,sorun Explorer'dan dolayı.Benimde başım dertte salak i.e'den yana,kaç yıldır yayında olan firmanın sitesi virüs uyarısından dolayı sorun yapıyor,başımın etini yediler.:ban::ban::ban: Firefox kullandığım için ben hiçbir yerde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;10509
Tarayıcı olarak Firefox kullanın,sorun Explorer'dan dolayı.Benimde başım dertte salak i.e'den yana,kaç yıldır yayında olan firmanın sitesi virüs uyarısından dolayı sorun yapıyor,başımın etini yediler.:ban::ban::ban: Firefox kullandığım için ben hiçbir yerde hiçbir sorun yaşamıyorum.
Firefox U KULLANDIĞIM HALDE BÖYLE ama maalesef yinede sorun oluyor.Bu gün öğleden buyana sorun olmadı Allah'a şükür inşellah nazar olmaz.

octaviaman

• Ziyaretçi
Bazen yavaşlamalar oluyor.Bazen de advanced smile açılmıyor.Şu anda da öyle:)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Dizayn işini yapan ve bilen arkadaşımıza haber verdik, muhtemelen forum kodlarındaki bir sorun virüs gibi algılanmasına neden olabiliyor, bende sorun olmadı hiç, NOD32 Pro kullanıyorum hem ev de hem iş yerinde...