škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kiralık Yazlık Arıyorum.

hiko · 22 · 8265

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, belki çok garibinize gidecek ama, bizde ufak pekines cinsi köpek olduğu için kamplara ve oteller , devremülklere gidemiyoruz.
Her sene değişik bir şehirde yazlık kiralayarak, tatil yapıyoruz.
Ancak internetten bu iş kolay olmuyor, hayal kırıklığına uğradığımız bazı seneler de olmuştur. Denize 150 metre deniyor, gidince 1500 metre çıkıyor, 4 kişilk yatak deniyor, kanepe gösteriyorlar, v.b.
Didim, Kuşadası, Mersin hariç, diğer tatil yörelerinde bu işi yapan, yazlığını kiraya veren bildiğiniz, tanıdığınız kimseler var mı?
daha önce sizlerin de gidip, tatil yaptığınız önereceğiniz yerler var mı?
Denize çok uzak olmayacak en fazla 750-1000 metre, 2 odalı, 4 yataklı, sıcak suyu olan ve en önemlisi ufak süs köpeğmizi de kabul edecek bir yazlık, varsa (müstakil ev tercimizdir) bildiriseniz sevinirim.
Hepinize iyi tatiller.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hikmet abi eğer apart tarzı düşünürseniz burayı söyleyebilirim size. Bendede 2 tane Staffordshire bull terrier var. Muhtemelen bende buraya gideceğim.

http://www.denizotelplaj.com/

Baki Demirlek
0 232 742 76 76
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim, incelerim.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekirdağ,Şarköy ;) her sene giderim yazlık kiralarım. Memleketim diye sölemiyorum,harika bir yerdir insanları olsun plajı olsun geceleri olsun müthiş biryer.
Herhangi bir emlakcıya girerseniz yardımcı olurlar 50 TL karşılığında size deniz kenarındaki ve denizden az bir mesafe (200mt kadar) uzakta olan yerleri gösteriyolar, fiyatı ucuzluyo içerlerdeki siteler daha güzel bahçesi vs.
Ben deniz kenarında kiralıyorum günlük 60-80 TL arasında değişiyo bu sene 70 TL ye kiraladım herşeyi var buzdolabı,LCD televizyon deniz manzaralı geniş balkon vs.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2010, 19:26:56 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;125640
....Ben deniz kenarında kiralıyorum günlük 60-80 TL arasında değişiyo bu sene 70 TL ye kiraladım herşeyi var buzdolabı,LCD televizyon deniz manzaralı geniş balkon vs.

Teşekkür ederim, internette ilanı falan var mı? yoksa eğer resim çekip, yükleme şansın varsa diğer arakadaşlarda faydalanır,
bir de ilgili kişinin telefonu var mı?
Ben de oraları merak ediyorum, dedemler de selanik göçmeni, bu vesile ile çocuklarda tırakyayı görmüş olsunlar.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben sizin yerinizde olsam karavan alırım :)

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LiLPlayya;125617
Hikmet abi eğer apart tarzı düşünürseniz burayı söyleyebilirim size. Bendede 2 tane Staffordshire bull terrier var. Muhtemelen bende buraya gideceğim.

http://www.denizotelplaj.com/

Baki Demirlek0 232 742 76 76

Dün akşam çocuklarla inceledik, aslında benim kafama yattı ama çocuklar pek sıcak bakmadılar, daha önce Milli Eğitim Kampında kalmıştık o tarafları biliyorlar değişik yer görmek istediler, teşekkürler

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mersin neden  istemiyorsun  abi?

susanoğlunda bizim sitede kiralayanlar var istersen araştırtayım :)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;125790
mersin neden istemiyorsun abi?

susanoğlunda bizim sitede kiralayanlar var istersen araştırtayım :)

2 sene önce iki beldenin birleşip ATAKENT gibi bir yerde  villada kaldık, orayı da biliyoruz, hatta soğuk suyun çıktığı kayalık bir yer var oraya çok yakındık,, Denize Tarım ve Köyişleri Bakanlığı' nın kampında giriyorduk.
Dediğim gibi her sene farklı yerler görmek iyi oluyor. Mesela Antalaya' ya 2 kez gitmiştik, orayı da istemiyoruz.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim oralarda tatil yapmışsınız.anladım. bir arkadaşım katrancı koyu diye bir yerdeçadır kampa gidiyordu senelerdir çok seviyorlardı bu tarz bir yerede gidebilirsiniz bence.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;125804
bizim oralarda tatil yapmışsınız.anladım. bir arkadaşım katrancı koyu diye bir yerdeçadır kampa gidiyordu senelerdir çok seviyorlardı bu tarz bir yerede gidebilirsiniz bence.
2 sene önce ölüdenize gitmiştim katrancıya gezmeye gittik inanın ayrılmak istemedim çok güzel bir yer ormanın içinde piknikte yapabiliyorsunuz gitmek isteyenlere öneririm

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2010, 15:25:28 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar , her ne kadar daha önce Antalya'yı görsemde bu sen de mecburen Manavgat/Çolaklar' da bir yazlık kiraladım, evcil hayvan olunca her taraf kabul etmiyor.
Gideceğim yerin sahibinde de köpek olunca kabul edilmemiz biraz daha kolay oldu, bu sene her yer çok pahalı ramazan ayı falan etkilememiş gözüküyor, geçen sene 60 TL ye kuşadasında kalmıştım. Bu sene 100 TL /GÜN olarak iki katlı müstakil bir dubleks yazlık kiraladım, 9 Ağustosdan itibaren ordayım.

Çevrimdışı sefasalim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba didimde sıfır havuzlu bahcelı sıte ıcınde klımalı gunes enerjılı trıbleks hayvanlarınıza rahatlıkla bakabılıcegınız ve dogayla ıc ıce kalabılecegınız yazlıgımız var. gunluk 100 tl dusunursenız lutfen arayın evın resımlerını yollarım sıze
0 555 278 65 36

Çevrimdışı mskrc37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle