škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Subaru WRX STI

Ziyaretçi · 24 · 6571

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IceMaN70

• Ziyaretçi
Efsane pist Nordschleife'da efsane pilot tommi makinen ile efsane araç wrx sti :) bu aracı kullanmadan ve nordschleife'da araç sürmeden ölürsem gözüm açık gider valla :)

http://www.youtube.com/watch?v=2To_5XjIaMk

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende senin gibi düşündüğüm için aynı aracın daha ulaşılabilir olanını aldım.:)

askerden dönünce şartlar müsait olursa sti düşünmüyor da değilim hani :knp:

IceMaN70

• Ziyaretçi
hadi ya güle güle kullan Allah nazarlardan saklasın :) çok seviyorum ya anlatamam yani.Bana yarışcı ruhlu bir otomobil de direk wrx sti derim.Kücüklüğümden beri rallyde imprezaları izleyerek büyüdüm :) Ama benim için hayal tabi öylede kalcak :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nordschleife e gidicem subaruya binicem :) suborusuna gelene kadar ne arabalar gelir geçer oradan :)

IceMaN70

• Ziyaretçi
valla 2.5 litrelik motor süper performans çıkarıyor.Yol tutuşu aracın tartışılmaz bence çoğu spor otomobilden üstün biraz oynama ile motorunda çoğu süper spor araçları geçer.

IceMaN70

• Ziyaretçi
Nordschleife'a önüne gelen araç giriyor fabia'sından tut pejosuna kadar hepsi giriyor :) En azından seat sürmekten zevklidir
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2010, 20:30:26 Gönderen: IceMaN70 »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
imprezaya lafım yok harika makine. ama almanyanın efsane pistlerinde porsche ler lambo lar amg ler bwm m ler varken impreza yedek kulübesinde beklesin benim görüşüm odur :) ha gidersek tokyoya orada olur :D

ha birde bu var :D

http://www.youtube.com/watch?v=V8ILpBM8oVo

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: IceMaN70;125876
Nordschleife'a önüne gelen araç giriyor fabia'sından tut pejosuna kadar hepsi giriyor :) En azından seat sürmekten zevklidir

ahahahah bunu hafifi modlu cupralara tokatlanıpta sonra evosunu satan abilerime danışmam lazım bakalm ne dicekler :D

4 çekerle bile gti yol tutuşuna erişemedikten sonra napayım 2,5 lt motorla eşşek gibi tüketmeyi :)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;125874
Nordschleife e gidicem subaruya binicem :) suborusuna gelene kadar ne arabalar gelir geçer oradan :)

Suborusu felan ayıp oluyo Subaru'ya :) Subaru'nun yeri her zaman bambaşkadır, bizde zamanında Legacy modeli vardı, 1.8 Boxer motor, 4x4, onu bile unutamıyorum ki, İmpreza WRX STI'yi kullanmak nasıldır düşünemiyorum.

IceMaN70

• Ziyaretçi
ya kardeşim gti felan diyorsunda ben hangisinin daha çok ün yaptığına hangisinin daha çok yarış deneyimi olduğuna ve kazandığına bakarım.Gti'ı nasıl geliştirdiğini biliyorum vw'in.İnsansız olarak sensörler sayesinde pistte tur atıyor mühendislerde ona göre araç yapıyoruz oda ruhsuz oluyor tabikide

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;125877
imprezaya lafım yok harika makine. ama almanyanın efsane pistlerinde porsche ler lambo lar amg ler bwm m ler varken impreza yedek kulübesinde beklesin benim görüşüm odur :) ha gidersek tokyoya orada olur :D

ha birde bu var :D

http://www.youtube.com/watch?v=V8ILpBM8oVo

videodaki araç sti değil wrx

sti in rakibi bırak gti i r32 bile olamaz:ok:

« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2010, 22:03:08 Gönderen: remusmark »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Suborusu :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

IceMaN70

• Ziyaretçi
ya zaten kıyasladığınız araçlar aynı klassmanda mı bmw ve mercedeslere karşı o zaman koenigsegg ccx,aston martin one 77,Mclaren m4 12c,bugatti veyron çıkaralım aynı mantık.Wrx sti kendi klasmanında en iyi araçlardan birisi karşılaştıracaksan evo ile karşılaştır.Tutup porsche vs saymaya gerek yok.Ama ken block'un wrx sti'ı getirelim bakalım porsche mercedes ve bmw'lere noluyor :))) golf gti'a gelirsek tamam hızlı güçlü bir araç ama wrx sti'a rakip olmayı geç karşılaştırılmaz bile git onu ford focus rs ile karşılaştır.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
neyi neyle karşılaştıracağımı nfs de suborusu görüpte hayaller kuranlardan iyi bilrim merak etme :)