škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Punto süper olmuş...

Can · 63 · 21369

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;126254
iki üc gün önce bi haber vardı tv de, Elazıg civarında asırı hızdan bi trafik kazası olmustu,
arabadan eser kalmamıstı, motoru bile farklı yerdeydi, fiatın dizeli bi aractı, ismini bilmiyorum, puntonun sedan gibi olanı, hersey motor, hız, özellik degil, ONCE GUVENLIK,

Hız felakettir,Punto değil:)

Ne oldu Passat'ın Euroncapteki 5 yıldızı?O kazada hiçte işe yaramamış nedense:)
Ferrari peki?
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2010, 18:04:41 Gönderen: Can »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence forumcanak harbiden fazla marka fanatikliği yapıyoruz gibime geliyor.şu markanın yıldızı şukadar bu bukadar.yıldız falan hikaye geçelim bunları.benim favoritle patlarım ölmem adam octaviasıyla patlar ölür.herşey yıldıza bakmıyor.bide cahillimi maruz görün malum eski bi araç kullanıcısıyım.bu plastik kalitesi falan denilip duruyor.acaba benim favoritin ön göğsünden fazla mı ses yapıyor bu punto.burda gelmek istediğim nokta şuanki kullandıgınız araclardan once elbet eskı arac kullandınız.anlamadıgım nokta neden kendı araclarınızdan kötü görüyorsunuz bu araçları.gücü yetip iyisini alanı var alamayını var.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen katılıyorum abi.
Ülkemizde milyonlarca kişi havayastıksız araçlara binerken yok plastiğin şurasında çapak var,yok şurda hata var gibi söylemler beni rahatsız ediyor.

Ha atıyorum Passat-Süperb karşılaştırması yaparken bunlar söylenir.Ama çapak var diyede araca kaka demek hoşuma gitmiyor.Hele birde karalamak hiç hoşuma gitmiyor...
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2010, 19:46:55 Gönderen: Can »

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;126287
Aynen katılıyorum abi.
Ülkemizde milyonlarca kişi havayastıksız araçlara binerken yok plastiğin şurasında çapak var,yok şurda hata var gibi söylemler beni rahatsız ediyor.

Ha atıyorum Passat-Süperb karşılaştırması yaparken bunlar söylenir.Ama çapak var diyede araca kaka demek hoşuma gitmiyor.Hele birde karalamak hiç hoşuma gitmiyor...

Benim gidiyor kardeşim. İster kusura bak ister bakma. sitröende o çapaklar durdukça ben daha çoook alay ederim o marka ile.

Alıntı yapılan: mayham85;126137
ne adamlar tanıyrum hayvan gibi kullanıyorda bir halt olmuyor tsilara.

o makineye dayanıksız demek artniyetli olmaktan başka hiç bir şey değil.

arkadaşımda 1,3 dizel punto vardı 2008 model. hiç abuk sabuk sorunlarla arıza yapmadı. italyanlar opelin iyi yanlarını almş. çokda başarılı bir araç kim ne derse desin.

Ben dayanıksız demedim, merak ediyorum dedim. Bir gün fırsat olur da aracını bana denettirir misin? :++:

Alıntı yapılan: mygokhan;126168
Multijet iyidir..10binlerce km'dir kullanıyoruz gayet verimli bir motor..

Fiat'ta kendini geliştirdi.Yeni bravo'larda çok dikkatimi çekiyor...Ama bir tanıdığım yan sanayi firmalasında çalışıyor.Sakın fiat almayın diyor.görünüş iyi ama ayrıntılar hala kaliteli değil diyor..

Opel konusunda kararsızım.Seviyorum ama acı veriyor :D bknz.opel combo!,opel corsa!
2 araçta çok sorunlar çıkardı.

EEe ne oldu Erhan :D Dayanamadı işte hırçın kullanıma :D Yusuf'un fabia'da dayanamıyor zaten :D

Nerede dayanamadı? :D Benzin parası beni yedi bitirdi :) 4 sene önce 2 günde 1 40 liralık akaryakıt geçirirsen karttan o da affetmez adama geçirir :)
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2010, 21:06:40 Gönderen: ero__ »

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;126131
Almayın zaten opel canım. Opel alın diyen oldumu :D

Ben merak ediyorum açıkçası TSI nin dayanıklılığını. İnşallah bir gün kiralarım 1 tane denerim. Corsama yaptığımın yarısını yusufun fabiasına yaptım araba nirvanaya ulaştı :++: Motor arıza lambası mı yakmadı stop etmeye mi kalkmadı? Kendi söylesin ben demiş olmayayım :)

Sende 1 defa arıza lambası yaktın o da LPG yüzünden her muhabbette onu söylüyon kanka, benim arabanın yine arıza lambasını yandı, kendi corsa'nın motorunu yakacaktın sanırım istanbul buluşmanızda :kork2: senin kullanmana motormu dayanır, LPG'li arabaya her vitesde 7000 çevittirmeye çalışırsan bırakta yansın arıza lambası, benzinde kullanırken şimdiye kadar hiç problem yaşamadım çok şükür. Yüksek sürati sevmem ama 200'ü de gördüm 2 defa. Devirli kullanıp ışıkta durunca rölantide titreme sorunu da kelebektenmiş temizleyince o da düzelmişti. Eğer bunlar problemse ben razıyım valla. Allah VW gruptan şaşırtmasın diyorum :ok:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam senin titreme kelebekten benim corsanın da hararet yapması motor üzerindeki soketin sarsıntıdan dolayı oynamasından :) Sadece su kaynattı ki bu su kaynatma o kadar da önemli bir durum değil. Elbette iyi değil ama dünyanın sonu değil. Sen hatırlarsan bu arada bizim evin önünden çıktıktan sonra asılınca benzine almıştın ;)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;126356
Tamam senin titreme kelebekten benim corsanın da hararet yapması motor üzerindeki soketin sarsıntıdan dolayı oynamasından :) Sadece su kaynattı ki bu su kaynatma o kadar da önemli bir durum değil. Elbette iyi değil ama dünyanın sonu değil. Sen hatırlarsan bu arada bizim evin önünden çıktıktan sonra asılınca benzine almıştın ;)

düşük vitesde çok yüklenince yanıyo zaten arıza lambası lpg'deyken, benzine geçirmiştim ama anlaşılan geç kalmışım geçmekte :) Ayrca şimdiye kadar 10 defa arıza lambası yanmıştır ortalama, bilgisayara bağlayınca hepsininde zengin karışımdan kaynaklandığını söylediler. Kabloyuda getirttinya artık kendimiz bakar sileriz hata kodlarını :) Yani o sorunda halloldu sayende :favo1:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakalım benim ne zaman yancak LPG'de arıza ışığı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;126369

1.2 TSI Roominin arkasına yapışınca:rock1:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;126369

Bilmedik yerlerden gaz alma, kötü gaz direk yakıyo zaten ışığı ayrıca enjektörlere felan da zarar verir. Ben hala şu katkılı gaz konusuna takıldım, Aygaz alsak mı almasakmı :(

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;126380
Bilmedik yerlerden gaz alma, kötü gaz direk yakıyo zaten ışığı ayrıca enjektörlere felan da zarar verir. Ben hala şu katkılı gaz konusuna takıldım, Aygaz alsak mı almasakmı :(

Tavsiye etmediler banada ama bayağıda özenti duydum euro LPG+ reklamlarına..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;126382
bahsettigim haber asagıdakiydi malesef,
http://www.kalitelihayat.com/haber/polisleri-tasiyan-ozel-arac-kaza-yapti-3-olu,-1-yarali-50764.htm

Çok süratlilermişki araç bu hale gelmiş :( Ayrıca bu araçmı fiat linea?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: can;126267

ne oldu passat'ın euroncapteki 5 yıldızı?o kazada hiçte işe yaramamış nedense:)
ferrari peki?

volvo...