škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

convers in yeni modeli

Mesdi · 13 · 5618

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

:kiki::kiki::kiki::kiki::kiki::kiki::kiki:
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
adam aşmış yav, bari bi kaç harf değişseymiş, Harley-Davidson taklitleri vardı, Halley-Danilson diye :++:

şu bezlere 100 küsür TL veriyolar, hemen kıvrım noktalarından patlıyor, eleman 3 konvers aldı parçaladı, ben aynı adidası giyerken...(gerçeği için konuştum :))

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;10722
adam aşmış yav, bari bi kaç harf değişseymiş, Harley-Davidson taklitleri vardı, Halley-Danilson diye :++:

şu bezlere 100 küsür TL veriyolar, hemen kıvrım noktalarından patlıyor, eleman 3 konvers aldı parçaladı, ben aynı adidası giyerken...(gerçeği için konuştum :))

Orjinaline 100tl verene kadar, rengarenk 3-4 çift sahtesini alıp değişik değişik giyen çok kız arkadaşım var :hanz:

Bi çifti metronun altında 20tl, 3 çift alsa 60tl :D 1-2 sene değişik değişik giyerler işte :kiki:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: by wodoo;10726
Orjinaline 100tl verene kadar, rengarenk 3-4 çift sahtesini alıp değişik değişik giyen çok kız arkadaşım var :hanz:

Bi çifti metronun altında 20tl, 3 çift alsa 60tl :D 1-2 sene değişik değişik giyerler işte :kiki:

sakarya girişi :hanz:

octaviaman

• Ziyaretçi
çakmayla orjinalin aynı rahatlığı vermediğini garanti ederim.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: teyo58;10879
Made in nere???? :)
bence turkey
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsi çinde üretiliyor nasıl olsa, yerli malı yurdun malı, yerlisini alırım daha iyi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06navy;10969
Hepsi çinde üretiliyor nasıl olsa, yerli malı yurdun malı, yerlisini alırım daha iyi.

adidaslar vietnam :hanz:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu kıytırık bez parçasını herkes giymeye basladı lanet ettım almıcam dıye gıttım adıdas almısım dag bayır tepe camur heryere gıttım daş gibi hala ıyıkı adıdas almısım forza german

octaviaman

• Ziyaretçi
Vietnam veya çin olması orjinalliği değiştirmez.Convers vietnam çıkışlı çoğunlukla.Ucuz iş gücü sağolsun;)

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinaldan şaşmam en son geçenlerde aldım 135 TL yanları zikzak çizgili pink floyd anısına yapılmış bilmiyorum ben rap dinlerim ama ayakkabıda hoşuma gitti aldımm bu arada o yapıştırmayı yapan %95 öğrenci hem pantolonda okul pantolonu ;)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)