škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Blackberry Bold 9700

Ziyaretçi · 67 · 18672

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bir telefon almaya net karar kildim artik, 6 senedir 6600 kullaniyorum artik kiz arkadasim falanda at sunu artik falan deyip duruyor ben normalde hayatta para vermezdimde bole zittiri bittiri cihazlara ya neyse kararim net alacam :)

1 hafta icersinde siparisini vermeyi dusunuyorum cihaz unlocked, pasaport vize neyimde var zati kullanirim TR'de.

Hic iPhone demeyin burda herkeste var saatlerce inceledim o cihaza 80 dolardan fazla vermem :D :D :D Dogrudan eledim asla hayatimda yeri olamaz o kadar anlamsizlikla ve o yuksek fiyatlarla.

HTC dersenizde onlarin iyileri cok para yahut Blackberry ayarlarindakinede ne bileyim para veresim yok sonucta farkli bi cihaz baska bir sey gibi ne bilem almam yani on yargiliyim icime sinmesi yok HTC'lerin.

Sozun ozu Blackberry istiyorum, dokunmatik ekran kullanmam bana dugme olacak.

Sunu haftaya siparis vereyim diyorum :) ama forumda bu zamazingolardan anlayan cok abi var bi sorayim dedim, hani hic kullanmayacagim seylere para vermek hala sacma geliyor ya neyse alalim dedik artik.... :)

http://www.gsmmonster.com/blackberrybold9700-1.aspx

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HTC Touch diamond 2 ya da HTC Touch Pro 2 (klavyeli) cihazlar başarılı. Tavsiye ederim ;) Windows mobile bir cihaz alacaksan sakın HTC den başka bişi alma ki orda biraz zor bulursun zaten :P

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone'a para verme! blackbörryy'e ver...

Hakanım o telefondan beklentin nedir onu bana söylersen ? Maillerine mi bakacaksın? İnternete mi gireceksin? Oyun mu oynayacaksın? Müzik mi dinleyeceksin? MSN'ye mi gireceksin? Hepsini mi yapacaksın? Yoksa hiç birini mi? Sadece konuşurum mu diyorsun?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ben telefonda konusup mesaj atmaktan baska hic bise yapmam. HDMI cikisli anakartim var 106 plazmama takar filmi orda izlerim, kapkalin desktop PC'im var oyunu orda oynarim, Asus laptopum ve HP netbook'um var internete netbukumdan girerim, muzik desen 8 GB iPodum var ordan dinlerim :D :D :D

Sadece bole ciks dursun, ha bi GPS'im yok iste GPS receiver olsun istiyom bide dugmeli olacak ben dugmesiz telefon kullanamam :D

O yuzden bu telefona baktim kalinda bisiye benziyo ciks duruyo.

Bu arada HTC bulmak hic zor degil, bir gunde istedigin her telefon kapina geliyor :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;128261
Ben telefonda konusup mesaj atmaktan baska hic bise yapmam. HDMI cikisli anakartim var 106 plazmama takar filmi orda izlerim, kapkalin desktop PC'im var oyunu orda oynarim, Asus laptopum ve HP netbook'um var internete netbukumdan girerim, muzik desen 8 GB iPodum var ordan dinlerim :D :D :D

Sadece bole ciks dursun, ha bi GPS'im yok iste GPS receiver olsun istiyom bide dugmeli olacak ben dugmesiz telefon kullanamam :D

O yuzden bu telefona baktim kalinda bisiye benziyo ciks duruyo.

Bu arada HTC bulmak hic zor degil, bir gunde istedigin her telefon kapina geliyor :D

Ee o zaman ne etcen blakbörry'i :D Ekran küçük, ekran menüsünden istediğin yere gitmek için yön tuşlarını kullanmak zorundasın vs...

Cihaz güzel ama ne bileyim ekrana dokanıp işlem yapmadan cihaz kullanmak zevkli değil ya bana göre..

Ben o saydıklarımın hepsini ayfonla yapıyorum, hayatımı kolaylaştırıyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yav ayfon herkeste var fena derece sogudum ya ne bileyim herkesin dilinde bir ayfon ayfon bende ne bilem almam ole ya :D

Ya HTC olur ya Blackberry, cok saglam cihaz blackberry elimi falan dolduruyor hosuma gitti, ayfon cizilip duracak :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bb 9500 kullandım ( dokunmatik) iğrençti şimdi bb 8520 kullaıyorum geçici olarak 5-6 ay sonra bb9700 alacağım buyuk ihtimal , benim için mail ve konuşma önemli olduğu için bb her daim önde.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende bugün ölüdenizde foto makinemi kodak   kaybettim veya çaldırdım anlayamadım makineye değilde içindeki tatil fotoları yalan oldu yeni bir amatör makine alcaz artık

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;128288
Yav ayfon herkeste var fena derece sogudum ya ne bileyim herkesin dilinde bir ayfon ayfon bende ne bilem almam ole ya :D

Ya HTC olur ya Blackberry, cok saglam cihaz blackberry elimi falan dolduruyor hosuma gitti, ayfon cizilip duracak :)

Valla bende herkeste olanı kullanmak hoşuma gitmez ama sen nokia 6600 kullanıyorsun hali hazırda onuda herkes kullanmıyormu :D

Sen ayfonu çizde görelim :) Hangisinin ekranı daha kolay çizilir bakalım :)

Neyse canım sen kararını vermişsin, zevk senin, :) Genel olarak cihaz başarılı ama..

Alıntı yapılan: Real81;128291
bb 9500 kullandım ( dokunmatik) iğrençti şimdi bb 8520 kullaıyorum geçici olarak 5-6 ay sonra bb9700 alacağım buyuk ihtimal , benim için mail ve konuşma önemli olduğu için bb her daim önde.

BB mailleşmede çok iyi..Çok duydum methini..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bu Erhan abinin ustte resmini koydugunun adi ne?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HD2 kullanıyorum pek sevmedim 1 gün şarjı anca dayanıyor.Ekran büyük mesaj yazarken klavyenin diğer ucuna ulaşmak zor oluyor yatay kullanmak da rahat o konuda ama özellikleri on numara GPS hele İGO8 ile müthiş hızlı diğer taraftan istediğin filmi convert etmeden at içine izle hiç kasma yok :)

Mesajda fazla olunca sapıtıyo:++:
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2010, 00:25:15 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iPhone dedin mi akla herkes, Blackberry dedin mi akla business ve businessman gelir, icerisindeki farklari bilmem..

Kac tane bayime iphone hediye edip, ancak kullanmayan biriyim.. Samsung touchwiz ile mutluyum..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi girme böyle alangirli işlere:haha:
Bende gittim dokunmatik telefon aldım,ne mesaj yazılıyo,ne hızlı...
Ben anama hediye ettim valla,kendime Nokia 6303 alıcam,klasiklerden şaşmamak lazım:++: