škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Blackberry Bold 9700

Ziyaretçi · 67 · 18680

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
texting benim icin muhim yani SMS seven bi karakterim internettede yaziyorum. ama htc ve iphone'u bugun elime aldim sahsen iphone daha kaliteli cihaz, klavyesi olsa serefsizim yarin ismarlarim ama HTC cihazi sevmedim hemde win mobile var, burdakilerde memnun degil galiba basliga yazdigimi alacam.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
hakan madem extra bir özellik beklemiyorsun sadece klavyesi kullanışlı olsun ve saglam olsun diyorsun.sana israrla bu ürünü öneriyorum.klavyesi ile yazı yazmak harika kolay oluyor.hem bu telefon normal tuşlada kullanılıyor dokunmatıkte kullanılıyor.bence bunu düşün.klavyesi ve kullanımı harika kolay bir telefon.

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-b5310-corby-pro/ProductDetails.aspx?productId=telcepsamb5130&categoryId=16001
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
gps var.ben denedim.ayrıca google maps ta kullanabiliyorsun

bu linktede gps oldugu yazıyor zaten
http://www.samsung.com/in/consumer/mobile-phone/mobile-phone/touch-phone/GT-B5310RRAINS/index.idx?pagetype=prd_detail
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2010, 10:30:59 Gönderen: Mesdi »
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Dun Blackberry Bold 9700 siparisi tam vermistim ki nasil olduysa adresi yanlis yazmisim benim siparis iptal edilmis, karti alirkende is yerinin mi, kaldigim yerin mi yoksa bizim insan kaynaklarinin mi adresini verdim hatirlamiyorum, dur dedim biraz daha zaman gecsin Allah istemedi bak dedim kismet degilmis.

Sora gittim bi hesap dokumu aldim, lan para gitmis :D tam 421 dolar tutuyordu 421 dolarimin yerinde yeller esiyor :D

Bende alisveris yaptigim sitenin merkezine telefon actim, hani birazda amerikadayiz ya kic biraz havada :D

Dedim bunu nasi yaparsiniz mali yollamadiniz parayi aldinizda bilmem nede bastim kalayi adam sabirla dinledi siparis numaralrini istedi :D

Verdim dedi babacan yok parani almadik biz. Iyi lan iyi gapat dedim.

Sora bankayi aradim :D :D :D

Dedim bole bole ne ayak?

Hemen kontrol ediyorum Hakan bey dedi, dedim adimi nerden biliyor, megersem santrali arayinca PIN ile giris yapmisim ordan seyapmis :D

Valla dedim yenge para yok pul yok aldiniz yolladiniz ettiniz ben nabacam burlarda (sanki hesaptaki parami gormuyor bendeki Anadolu akli :D) gidiyom 3 gun sora dedim nasida panik olmusum :lol:

Dedi Hakan bey panik yapmayin, paranizi alis verisiniz icin otomatik olarak askiya aliyoruz her ihtimale karsi siparis verdikten sonra harcarsiniz edersiniz faize girer falan onlar olmasin diye bole bisi yapiyoz zira yerli degilsiniz hesap yetkileriniz sinirli falan fisman baya bisiler anlatti :D :D

Mesela ben kartimda para yoksa iceri giremiyormusum harcar kacarim diye :D

Paraniz 2-3 is gunu icinde hesabiniza donecektir dedi, kapadim telefonu bagirdim otelin lobide Mark'a 2 cay demle icek :D :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İphone 'da alisinca mesaj yazmak normal telefondan daha hızlı :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iphone mükemmel bir tel çok memnunum bu ayrı konu fakat hakan çok mesaj yazıyorsan iphone un sarjı 1 gn bile dayanmıyor onun için önermiyorum sahsen mesajlaştığım tel baska bnm de :) blackberry ye 10 gn sonra alısırsın we çok rahat mesaj yazarsın hemde tr de fiyatı kolay kolay düşen bir tel değil sen pasa pasa al blackberry ni :d bnde de eski modeli wardı iphone dan önce 8820  deli gibi mesajlaşıp günde 1 saat tel konusmasıyla 1 hafta sarj gidiyordu :) eğer internet vs fln istiyorsan da kesinlikle iphone derim :) ve iphone un ekranı da emn ol kolay kolay çizemessin :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yok abi ben ogrenci adamim 5000 aveaciyim ugrasamam ekranla mekranla :)

Hem bizim Bahceliyi gorsen kafelere tikiler oturur masaya bi iPhone bi Marlboro bide BMW anahtari koyarlar ciddi gicik olurum, Q klavyeli Bold 9700 super cihaz tok ele falanda oturuyor :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
olm git basit bişiy al.yokmu orda nokia.al bi e71 veya e72 fazlasıyla işini görecektir.

06lkn66

• Ziyaretçi
bende şu an E71 var almanyadan geldi çok memnunum abi yanlız parmaklar büyük olunca mesaj yazmak bazen sorun olabiliyo

Çevrimdışı atas

• atas marka sorumlusu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.atas.web.tr
Yabancı makineyi son 1 ay içinde giriş yapmış bir pasaporta işletebilirsini ve 2 yıl içinde tek cihaza izin var...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;129376
olm git basit bişiy al.yokmu orda nokia.al bi e71 veya e72 fazlasıyla işini görecektir.

Buraya gelmek o kadar basit olmadi :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;129515
HTC HD Mini aliyom galiba :D

:++::++::++::++::++::++::haha::haha::haha::haha::haha:

Video calling yok ama sen bilirsin :) Oradan alacağın telefon hatlı olsun biliyorsun :) Hatsızı burda kullanamiyin ;)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bn iphone u ordan aldım ama içinde hat yoktu at&t idi ama hat yoktu burda da 20 tl ye mi ne açtrdım :)