škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Blackberry Bold 9700

Ziyaretçi · 67 · 18664

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah cezanı vermesin emi :) İste sana en tuşlusundan 1100 ışınlardım oraya :D :++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;134447
Allah cezanı vermesin emi :) İste sana en tuşlusundan 1100 ışınlardım oraya :D :++:

HTC cok pahali abi sahi diyom bak :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;134449
HTC cok pahali abi sahi diyom bak :D

De geet :D :++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Dun E 71'i geri yolladim E 72 istedim yerine navigasyon bakimindan ciddi farklar oldugunu ogrenince bu hamleyi uygun gordum :)

Cok guzel memleket ya internetten o kadar kolay ki, kapina ertesi gun geliyor, geri yolluyorsun kargo dahil para %100 hesabina geri geliyor, oyna dur :D :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;134951
Dun E 71'i geri yolladim E 72 istedim yerine navigasyon bakimindan ciddi farklar oldugunu ogrenince bu hamleyi uygun gordum :)

Cok guzel memleket ya internetten o kadar kolay ki, kapina ertesi gun geliyor, geri yolluyorsun kargo dahil para %100 hesabina geri geliyor, oyna dur :D :D

Çok oynaşma abi yakında sınır dışı ederler seni:++::++:

Symbian da navigasyon o kadar hızlı olmuyor abi şimiden söyliyeyim onun yerine dealextreme den 96 dolara güzel bi navigasyon alırsın keyfine bakarsın :ok:

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam e71 ve e72lerin fiyatları nasıl acaba gurbette?
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

hakanerdogan

• Ziyaretçi
www.amazon.com takiliyorum, unlocked cell phones seksiyonundan inceleyebilirsiniz ;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hakan iyice bitti ya! Seksiyon meksiyon ne işsin Hakanım?!:rm::hanz::kiki:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakanım bold iyidir ben 9000 modelini kullanıyorum.gayet memnununm.tek kötü yanı pili hergün şarj etmem gerekiyor ve ortadaki yuvarlak tuş arada takılıyor.o nedenle 9700 daha iyi bir seçim olacaktır.kamerası daha gelişmiş ve ortadaki trackball kare şeklinde ve takılma sorunu yok.pil konusunu bilemiycem.ben 9000 de sadece mail ve internet kullanıyorum arama yapmıyorum şarjı 1 gün zor dayanıyor.nedeni sanırım bis aboneliği açık olduğu için sürekli internete bağlı olması.kısacası 9700 iyi bir seçim olacaktır.hayırlı olsun:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O kadar kararsizliga asagidaki tablo cikar :D :D

Valla E 72 ile 9700'i karsilastiracak olursak net otesi bariz oglu bariz E 72 cok daha kullanisli bi cihazmis, resmen Bold kabiliyet dusmani kalas otesi bisey, E72 dumduz cakar, uzun uzun sebeplere gireyim mi bilmiyorum ama ikisi arasinda kalan olursa aciklarim. E72 net cakar. Bold 9700 tiristan bisiymis. Resmen kullanirken eziyet ediyor adama. Yon tuslarida yok. Keyboardu daha zor kullanimli. Birde ustune ustluk E72 cok daha ucuz :D Zaten beni Bold 9700 sevdamdan Vitaly (bi arkadas, telefon profesoru :D) vazgecirmisti, simdi ikisinide elime aldim hakkaten bebe hakliymis. Bold 9700 resmen arkasindan geliyor bence E 72'nin.

E71'in kutuyu acmadim bilmiyom :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Napıyosun abi hepsini deneyip geri mi yolluyorsun?:D

Hayırlı olsun bu arada :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Saolasin. Yok aldim onlari ama sadece E 72 benim, para-duduk iliskisi ;)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullan.dedik sana maceraya gerek yok.e serisi işini görür.nokiadan şaşmıcaksın...

06lkn66

• Ziyaretçi
babamda htc hd2 ablamda blackberry bold 9700 bende E71 var abi içlerinde kullanmayı en çok sevdiğim en rahat olan E71 gerçekten mesaj olsun diğer özellikler olsun tatmin edici 9700de tuşlar daha büyük ama nedense yazmak daha zor

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Hakan hayırlı olsun, BB veya Iphone gerçekten çok pahalı geliyor banada :) Bir ara iphone'a niyetlendim, sonra ne gerek var diyip BB 9700'e sardım.Derken senin yazını gördüm Nokia vs bakarken E63 modelinin de fena olmadığını keşfettim. E71 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip ( GPS yok, birde 3G si daha yavaş ki çok kullanacağımdan değil WLAN kullanırım ) Renkleri de hoşuma gitmezken siyah rengini gördüm ve almaya karar verdim bende :) Emektar Samsung J700'e güle güle deme vakti geldi.

Ek bilgi; iphone'ların çakmasından sonra BB 9700'lerinde çakmaları piyasaya düşmüş :) Hemnde 200 liraya satıyorlar, çift sim kart TV vs vs :) Şöyle adam gibi bir replika yapsamalar ( TV anteni olmayan gibi :) ) hiç acımam alırdım :)