škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tatili Bitirdik :) Resimler....

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Tatilin başı : http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=7383

Yeni konu açmak istedim
:)

Öncelikle size İstanbul'dan Balıkesir'e doğru giderken çektiğim resimleri paylaşıcam    

Gümüş Kaplan her zaman ki gibi hazır bizi bekliyor  

Kaplan uçusa hazır  

Yeni aldğım Meguiar's Endurance Lastik parlatıcıyı deneme fırsatım oldu ve harika herkese öneririm  

CC gözüme ayrı bir güzel geldi  

olda giderken Trafik birden  durdu biraz daha gidince Sunta fabrikasının yandığını gördük herhalde  trafik ondan dedik ancak gemi trafiğini görünce şok olduk  

Gemi Trafiği daha D-100 'den başlıyor çekilirmi bu trafik , babam da sinirlenip Körfez'den dolaşmaya karar verdi  

Durup beklemektense yol uzasın durmadan gidelim daha iyi  

2 ay önce Orhangazi 'ye gelmeden dağlarda çöken yol yapımı hala sürüyordu 2 aydır sürücüler trafikde eziyet çekiyor

Annem gemide yeriz diye börek  yapmıştı ancak gemiye binmeden gittiğimiz için yiyemeiştik ve durucak  bir yerde bulamadık Orhangazi'ye gelmeden önce babam bir yer bulup hemen  oraya girdik   Aracı biraz sert kullanınca yakıt tüketimi 6.5 Lt  

İstanbul'da sürdüğüm iki farklı parlatıcı arasında ki 200 km sonra fark

Piranha Leon sayesinde Radarı atlattık  

Yolun gözünü seveyim :rock1:

Reklamsız olmazzz :rock1:

Vee Balıkesir :ok:

KArdeşim ile Go-Kart :ok:

Balıkesir'e gittikten 2 gün sonra Gümüş Kaplan Ayvalık için hazır  

:(

Deniz Gördündü  

Ayvalık Merkez

Akşam üstü Cunda adasına gittik , eskiden denize yakın yerde otoparka park ediyorduk ancak çok kalabalık oluyordu yeni bir otopark yapılmış babam da girişine geldi aracı al sen park et dedi bende boş alana park ettim  Otopark parası da benden çıktı yav  

Kediyi görünce eve götüresim geldi  

Otopark Dolmuş yav :kork1:

Meguiar's Lastik Parlatıcı harika  

İzmir'e doğru yola çıktık  

Manisa'ya gelmeden Menekşe diye bir yer var et & Tavuk istediğimiz çeşidi seçiyoruz ve onlar pişirip getiriyorlar tavsiye ederim güzel yerdi 5 kişi 1.5 kg et yedik içecekler herey toplam 50-60 TL

Dağların arkası İzmirrr  

Manisa'ya geldiğimizi bu anıttan anlayabiliriz  

Önce Forum Bornova'ya gittik :ok:

Ardından İzmir'in merkezine gelip aracı belediyenin ordaki otoparka park ettik  

İzmir ve KemerAltı  

Vapur ile Karşıya'ya geçtik :ok:

Karşıyaka Meydan  

Konak Sahil  

Ardından KADİFEKALE'ye çıktık  İzmir manzarasına bakalım diye ama canımızı zor kurtardık bir daha  öldürseler çıkmam oraya arabaya 2-3 taş attılar ama isabet ettiremediler  :(

Arada Navigasyon hata yapabiliyor   Yine de hiç bilmediğimiz yerlere rahatlıkla gittik Forever Passat and Navigation  

Balıkesir'e döndük ve Guatr  hastalığına iyi gelen SINDIRGI 'nın HİSARALAN köyü'nün en tepesinde  bulunan bir şifalı su varmış ve çok iyi geliyormuş , rivayete göre guatr  olan bir bayan bu suyu içmiş ve ertesi gün boğazında ki şişlik geçmiş  ve hastalıktan kurtulmuş benim babaannemde de Guatr var ve o köye gidip  şifalı suyu almaya gittik  

SİMAV çayı  

Buraya kadar araç ile çıktık ve  köylülerden daha detaylı bilgi aldık daha ileriye araç çıkışının  olmadığını o yüzden Traktör ile çıkılması gerekiyormuş , traktörü  köylüler buldular ve 30 TL 'ye Amcamı çıkardılar   Dağın yüksekliği 1.500 metre civarıydı  

Aracı gölge altına çektim bende  camları , motoru ve bagaj kapağını açıp dağ havası bol oksijen almasını  sağladım , motoru açınca hafif toz vardı dayanamayıp tozunu aldım  

Amcam Traktöre atlayıp dağın tepesine çıktı  

Bende dayanamayıp motorun tozunu aldım  

:rock1:

Manzara harikaydı aynı zamanda kokusu havası herşeyi farklı  

Balıkesir'e indiğimiz de araç toz çamur kir içindeydi    OPET 'i yıkama konusunda tebrik ediyorum gerçekten işi ilerletmiş her  konuda harika iş çıkarıyorlar, Oto yıkama 2 TL 'ye yapıyorlar ve 2 kere  köpüklenip durulanıyor ve çok detaylı şekilde yıkanıyor 2 günde bir orda  yıkattık aracı    Ayrıca hani deriz ya otomatik yıkama makineleri aracı çizer diye OPET  güzel bir teknilk geliştirmiş yıkama makinesine girmeden önce araç bir  yerde otomatik köpükleniyor durulanıyor tekrar köpüklenip fırçalara  giriyor ve böylece araç çok daha az çizliyor,,, OPET  

Köyden inerken benim yanımda taşıdığım araç Şampuanın çoğu dökülmüş bagaj havuzunu da hemen  çıkarıp yıkadık böylece şampuanlamama gerek kalmadı hazır havuzu  yıkarken tüm paspasları da alıp APC + fırça yardımı sayesinde temizledim  

26 Temmuz tekar Ayvalık'a gittik ve 27 Temmuz Balıkesir'den İstanbul'a doğru yola çıktık  

Ayvalık 'da çektiğim resim  

İstanbul'a doğru giderken Balıkesir Emniyet Müdürünün aracını gördük  

Troia 'ya da uğramayı unutmadık  

Çanakkale Kırkbahir Köyünden Şehitler Abide'si  

ABİDE'den sonra tekrar Eceabat-GElibolu-Keşan-tekirdağ-İstanbul şeklinde geldik ve gece 11 gibi vardık  
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2010, 01:25:26 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sayende gezmiş kadar olduk :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
umarım istediğiniz gibi güzel bir seyahat olmuştur. aynen gezmiş kadar oldum ben de. :)

15 gün içinde benim de ayvalık tarafına gitme durumum var. sanırım manisa tarafından geçmişsiniz. yol yapımı var mıydı o taraflarda?

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah dostum sayende gitmiş kadar olduk. Eline deklanşörüne sağlık. ;)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
güzel resimler güzel derleme olmuş.ellerine saglık.Gelibolu eşimin memleketi oraları artık karış karış biliyorum.güzel yerler:resimlerle gitmiş kadar olduk
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel gezmişsin Sercan fotolar için teşekkürler gezmiş kadar olduk.Passat üzmemiştir sizi:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten çok teşekkürler,
Bir gezi ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi, bence sen yapımcı , yönetmen falan ol derim.
Çok güzel bir sunuydu.
Başarılarının devamını dilerim.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sen İzmire Ayvalığa gel bir PM atma haber verme sonra konu aç:D:D:D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Passat aldıktan sonra resim çekme isteği doğdu son 22 aydır hep resim çekmeye başladım her gittiğim yere nerdeyse götürüyorum dikkatimi çeken yerleri ise fotoğraflıyorum , Seneye Üniversiteye giricem ondan sonra kendime iyi bir makina almaya düşünüyorum Ya Canon ya da Nikon olucak o zaman sizlere danışıcam ;)

Baran abi sen gitmişsin bana PM atmamışsınnn :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oo  gazi bulvarından oraya dönüş vardı  ne yapıyorlar acaba hafif solda borsa binası onun az ilerisi ise hilton :kiki:

kadifekale ise faşizan dürtülerimi azdıran insansıların yeri izmirde..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel gezi olmuş 2 araba gitseydik bizde aynı güzergahları izlemeyi planlıyorduk tek araba olunca pek hoş olmadı :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah maşallah.bişi sorcam şehitleri abidesi falan ücretlimiydi?