škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tatili Bitirdik :) Resimler....

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
şehitler abidesi falan ücretsiz.çogu yer ucretsiz sadece benzin harcıyorsun.hepsini gezecegim dersen bir gün yetmeyebilir vede çok yakın sayılmazlar baya km yapman lazım.
not .rehber tutarsan veya müze tarzı yerler makul ücretlerle bakabilirsin.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
darısı niyetlenip gidemeyen benim gibi arkadaşlara, forever job şeklinde devam ediyoruz bakalım, ellerin dert görmesin, çanakkaleyi hiç görmedim, sayenizde gitmiş kadar oldum:ok:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çook eskiden bekarken, Kadifekale' ye gitmiştim. Orada gazino falan vardı canlı müzik dinlemiştim ve İzmir Manzarası çok hoşuma gitmişti.
Geçen sene ailece Kuşadasından İzmir' e geçmiştim, Kadıfekale aklıma geldi, lokantada yemek yerken resrtorant sahibine Kadifekale' ye araba ile nasıl çıkabilirim diye yol sormuştum, adam bir bana baktı bir çocuklara baktı, abi sen bu sevdadan vazgeç oralar artık eskisi gib değil dedi,,,,,,,
onun için sana geçmiş olsun...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: hiko;128430
Çook eskiden bekarken, Kadifekale' ye gitmiştim. Orada gazino falan vardı canlı müzik dinlemiştim ve İzmir Manzarası çok hoşuma gitmişti.
Geçen sene ailece Kuşadasından İzmir' e geçmiştim, Kadıfekale aklıma geldi, lokantada yemek yerken resrtorant sahibine Kadifekale' ye araba ile nasıl çıkabilirim diye yol sormuştum, adam bir bana baktı bir çocuklara baktı, abi sen bu sevdadan vazgeç oralar artık eskisi gib değil dedi,,,,,,,
onun için sana geçmiş olsun...

Valla abi kaç yıldır ilk defa bu kadar tırstım dedim bizi bunlar şimdi keserler filan aklımda bir sürü şey geçmişti :D Etrafta insan yok herkes içmiş kafayı bulmuş tiner çekenler ayrı dert birde taş atmaya başlayınca babam tam gaz uzaklaştı araba 3 saniyede 100 km 'ye çıktı ( Tabi yalan ) :++:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;128395
şehitler abidesi falan ücretsiz.çogu yer ucretsiz sadece benzin harcıyorsun.hepsini gezecegim dersen bir gün yetmeyebilir vede çok yakın sayılmazlar baya km yapman lazım.
not .rehber tutarsan veya müze tarzı yerler makul ücretlerle bakabilirsin.

Evet abide girişi ve tüm diğer şehitler vs ücretsiz geziliyor yol üzerlerinde çok sayıda şehitlik , tabyalar vs var toplam gezi güzergahı 90 km ve hızlı hızlı gezersen 1 günde bitebilir ancak ben çok detaya inen biri için 1 gün çok zor bizde kalıcak yerimiz olmadığı için Abide yolu üzerinde bulunan tabya ve şehitlikleri gezdik o kadar Abide 'den sonra geri dönerek yolumuza devam ettik :ok:

Rehber 75 TL para istiyor

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;128379
oo  gazi bulvarından oraya dönüş vardı  ne yapıyorlar acaba hafif solda borsa binası onun az ilerisi ise hilton :kiki:

kadifekale ise faşizan dürtülerimi azdıran insansıların yeri izmirde..

Yol çalışması vardı öküz gibi borular döşüyorlardı :)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;128441
Valla abi kaç yıldır ilk defa bu kadar tırstım dedim bizi bunlar şimdi keserler filan aklımda bir sürü şey geçmişti :D Etrafta insan yok herkes içmiş kafayı bulmuş tiner çekenler ayrı dert birde taş atmaya başlayınca babam tam gaz uzaklaştı araba 3 saniyede 100 km 'ye çıktı ( Tabi yalan ) :++:
Aslında bu dumlarda saniyeler geçmek bilmez!
Gerçekten büyük geçmiş olsun.,
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;128311
...Dağların arkası İzmirrr  

...
:kork1: Anam! 1. Piyade Er Eğitim Alayı' nın oralar.:knp::aman:

Alıntı yapılan: srcn09;128311
...Ardından KADİFEKALE'ye çıktık  İzmir manzarasına bakalım diye ama  canımızı zor kurtardık bir daha  öldürseler çıkmam oraya arabaya 2-3 taş  attılar ama isabet ettiremediler  :(
Niye taş atıyorlar? Dertleri ne ki?:hmm::blm::hmm:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abim tinerci çocukları aracın yanına gelip para istediler babam da uğraşmadı gaza basıp uzaklaşmaya başlayınca ellerinde ki taşları attılar ama isabet ettiremediler , etraf da zaten pek tekin değil di yani gece gitsem cesedim çıkar o bölgeden :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;128928
Uğur abim tinerci çocukları aracın yanına gelip para istediler babam da uğraşmadı gaza basıp uzaklaşmaya başlayınca ellerinde ki taşları attılar ama isabet ettiremediler , etraf da zaten pek tekin değil di yani gece gitsem cesedim çıkar o bölgeden :D
Tövbe Bismillah !

Devlet vatandaşının güvenliğini sağlamak zorundadır. Cart kaba kaat!

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
seneye yine sarımsaklıya gitçem sanırım
en iyi deniz orda
bu sene ölüdenizdeydim ama tat alamadım

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;129166
seneye yine sarımsaklıya gitçem sanırım
en iyi deniz orda
bu sene ölüdenizdeydim ama tat alamadım

4. gidişimiz bu sende ordaydık ama gitmeden önce yerinizi ayırtın derim biz zorluk çektik daire bulmakta :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bende abartmış gibi olmuyayım ama alanya fethiye akçay altınoluk erdek tekirdag,enez saroz körfezi gibi birçok yere gittim en çok sarımsaklının denizini begendim.tertemiz deniz ve kumdan başka hiçbirşey yok.ve çok geniş plajı var
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com