škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

selam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı likapa53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba forumu google da detailing ile ilgili aramalarim sonucu buldum ve cok guzel bir bilgi paylasimi oldugunu gorup uye oldum aracim mercedes E 200 W210 kasa, ancak bugune kadar profesyonel bir detailing gormedi bende meguiars`in urunlerini alarak calismaya baslamayi dusunuyorum tabi yardimlariniz dogrulutusunda

herkese iyi forumlar

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
aramıza hoşgeldiniz. E 200 kasalar hep hoşuma gitmiştir.kaç model?
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı likapa53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;128648
aramıza hoşgeldiniz. E 200 kasalar hep hoşuma gitmiştir.kaç model?

1997 model beyaz renk
hosbulduk

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoş geldiniz,96-2001 e 200 lerin uzmanı oldum,titizliğimden 2.el alamadığım için gittim SuperB aldım. Sizin 136bg araçlar için nedense hep hantal derler.Belki de doğrudur,hiç kullanmadım. 96-97 yani 2 sene kullanıldıktan sonra hemen değiştirmişlerdir ve komp.lü 186 ve bazı özel üretimlerde 193bg çıkarmışlardır.Yani dolaylı olarak hantallığı kabul etmiş olabilirler demek istiyorum.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı likapa53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;128700
hoş geldiniz,96-2001 e 200 lerin uzmanı oldum,titizliğimden 2.el alamadığım için gittim SuperB aldım. Sizin 136bg araçlar için nedense hep hantal derler.Belki de doğrudur,hiç kullanmadım. 96-97 yani 2 sene kullanıldıktan sonra hemen değiştirmişlerdir ve komp.lü 186 ve bazı özel üretimlerde 193bg çıkarmışlardır.Yani dolaylı olarak hantallığı kabul etmiş olabilirler demek istiyorum.

arabadan ne beklediginize bagli olan birsey sonucta 1,5 tonluk bir araba
136 ile 186 hp motor ayni m111 ve kompressor sayesinde ekstra hp+tork elde ediliyor tabikide kompressorun keyfi baska ama 136 hp de `kotu` degil

06lkn66

• Ziyaretçi
aramıza hoşgeldiniz arkadaşımda 98 kompressör vardı avantgarde donanım çok güzel bi arabaydı hayran kalmıştım