škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En ucuz LPG/Benzin/Mazot'u nerden ve kaça alıyorsunuz?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ilk aldığından 1.98 TL'den LPG almıştım. LPG istasyonlarına dikkat etmeye başladığımdan beridir 1.93 TL' fiyat bile gördüm :) MOGAZ'dı..

Benzini bilmem daha :++:

LPG : 1.93 TL
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzin İstanbul Bayrampaşa Shell'de 3.70 iken,aynı gün Kırklareli Shellde 3.58 di:)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;129271
Benzin İstanbul Bayrampaşa Shell'de 3.70 iken,aynı gün Kırklareli Shellde 3.58 di:)

Kırklareli neden ucuz öyle?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
shell en pahalı istasyon. 100 mt içinde shellden benzin alın sonra geçin diğerinden lt başına 0.1 tl fark var. 50 lt de 5 lira yapar boşa giden para.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;129274
Kırklareli neden ucuz öyle?

Pompacıya sordum,istasyonlar kafasına göre belirliyebiliyor dedi:++:

Alıntı yapılan: mayham85;129275
shell en pahalı istasyon. 100 mt içinde shellden benzin alın sonra geçin diğerinden lt balına 0.1 tl fark var. 50 lt de 5 lira yapar boşa giden para.

Abi yaklaşık 10 yıldır Shellden alıyoruz.En verimli,en sorunsuz yakıtı shellde bulduk sadece.Opet öneriyorlar ama oda yakınlarda yok.Shell garaja yakın,babam garajdan çıkınca hemen alıyor benzini,pompacılar felanda tanıdık.Her gidişince çay,mendil felan veriyorlar,yağ değişimlerini orda yapıyoruz vs...Babama söylesem 5 lira için dost kaybetmem der çok iyi biliyorum:)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;129276
Pompacıya sordum,istasyonlar kafasına göre belirliyebiliyor dedi:++:

Abi yaklaşık 10 yıldır Shellden alıyoruz.En verimli,en sorunsuz yakıtı shellde bulduk sadece.Opet öneriyorlar ama oda yakınlarda yok.Shell garaja yakın,babam garajdan çıkınca hemen alıyor benzini,pompacılar felanda tanıdık.Her gidişince çay,mendil felan veriyorlar,yağ değişimlerini orda yapıyoruz vs...Babama söylesem 5 lira için dost kaybetmem der çok iyi biliyorum:)

bende shell benzni yüzünden 2004 yılnda 750 lira  masraf ettim kardeşim.

ayrıca benim leon çok nazlıdır her benzinde çalışmaz. buradaki po dan aldığım yakıtta bir kere sorun yapmıyor diğerlerini alayında kesiklik yapıyor naz yapıyor nammıssz.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;129278
bende shell benzni yüzünden 2004 yılnda 750 lira  masraf ettim kardeşim.

ayrıca benim leon çok nazlıdır her benzinde çalışmaz. buradaki po dan aldığım yakıtta bir kere sorun yapmıyor diğerlerini alayında kesiklik yapıyor naz yapıyor nammıssz.

Abi istasyon istasyonda değişebiliyor aklında bulunsun.
Zaten bayidede benzini hep aynı istasyondan alın deniliyor.Vectrada birçok markayı test ettik,en iyisi Shelldi,o yüzden böyle devam ediyoruz.
Bizimde ağzımız BPden yanmıştı Hyundai Accent araçta:++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;129280
Abi istasyon istasyonda değişebiliyor aklında bulunsun.
Zaten bayidede benzini hep aynı istasyondan alın deniliyor.Vectrada birçok markayı test ettik,en iyisi Shelldi,o yüzden böyle devam ediyoruz.
Bizimde ağzımız BPden yanmıştı Hyundai Accent araçta:++:
eskişehirde hiç bp istasyonu görmedim. daha önce fsi golfteki avans vuruntusunu  çözdüğü için totalden almaya başlamıştım. ancak yakıt filtresi tıkandı canım çıktı kesiklik sorununu çözene kadar oda yakıttan çıktı. opetten aldım sonrasında çok daha kötü oldu şimdi po dan alıyorum sorun yok. eskişehirde en temiz yakıt şuan po da. zaten o istasyon SARAR ın istsyonu adamların ihtiyacı yok :)

sizin tsi dada aklnda olsn. en ufak kirlilik olduğu an yakıttan araç kesiklik yapıyor sorun çıkartıyor. arıza ışığı yakıp kendin ikorumaya bile alabilir.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;129282
eskişehirde hiç bp istasyonu görmedim. daha önce fsi golfteki avans vuruntusunu  çözdüğü için totalden almaya başlamıştım. ancak yakıt filtresi tıkandı canım çıktı kesiklik sorununu çözene kadar oda yakıttan çıktı. opetten aldım sonrasında çok daha kötü oldu şimdi po dan alıyorum sorun yok. eskişehirde en temiz yakıt şuan po da. zaten o istasyon SARAR ın istsyonu adamların ihtiyacı yok :)

sizin tsi dada aklnda olsn. en ufak kirlilik olduğu an yakıttan araç kesiklik yapıyor sorun çıkartıyor. arıza ışığı yakıp kendin ikorumaya bile alabilir.

Shelle devam abi o zaman:++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bölgendeki en temiz istasyondan al :) ama benim antipatim var shelle artık en kral yakıtı üretse gene onlardan almam.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;129267
Ben ilk aldığından 1.98 TL'den LPG almıştım. LPG istasyonlarına dikkat etmeye başladığımdan beridir 1.93 TL' fiyat bile gördüm :) MOGAZ'dı..

Benzini bilmem daha :++:

LPG : 1.93 TL

Ben de yazayim mi? :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;129275
shell en pahalı istasyon. 100 mt içinde shellden benzin alın sonra geçin diğerinden lt balına 0.1 tl fark var. 50 lt de 5 lira yapar boşa giden para.

Antalyada her yerde mazot 3,03, 3,04 iken shellden 3,01 den aldık 2 kuruş 2 kuruştur:++:

Hep shellden alırız(aynı istasyon) daha sorun yaşamadık en son 3,01di ostimdeki shell.

Bu arada Gökhan abi Ankarada LPGyi 1.25den satan yer var:++:en son zamlardan sonra 1,49 olmuştur en fazla:++::knp:
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2010, 20:18:01 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bize göre değişiyor önceden hep opetten alıyordum mehmetçik vakfından hem temiz hem kaliteliydi ama aygaz katkılı otogaza geçince opet devri kapandı bizim için :)

Yakınlarımızda BP vardı o da 5 gün önce LPG satmya başladı artık ordan alıyoruz sahibinin oğluda arkadaşım arada eşantiyon bişilerde alıyorum :D

Uzun yoldada BP-Total-Shell bunların gazını alıyoruz katkısız gaz nerdeyse ordan alırız genelde fiyata bakmaz babam çoğu aynı oluyor çünkü :)

Po ya gelicek olursak LPG yi diğerlerine göre pahalı satıyor 1-2 kuruş :)

Benzindede tercihimiz opet hiç sorun yaşamadık.Bp den alınca benzini bazı istasyonlarda tabi araba tek seferde çalışmıyordu bu da bi hinlik olduğunu gösteriyor :)

LPG de ucuz bulduğun yerde aş abi sorun olmaz o kadar. . Mümkünse katkılı alma tekrar tekrar yazıyorum . .

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akşamüstü mazota yine 8-9 krş zam geldi hadi hayırlı olsun bakalım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ