škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sanayiden...

Ziyaretçi · 37 · 10375

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
şaşmaz sanayideydim bugün bizim tıfılcan kanka ile. arabası uplodain' modunda şu an, çok tatlı bişi çıkacak bi ziyarete gittik.

e tabi her gencin hayali BMW oynamadan olmaz, biraz inceledim, fabia daha iyi :hhh:

hazır gelmişken yetkili servisim Ünaldıyada uğradım, 30.000 de değişmişti en son yağ, 37.900 oldu araba gittim yağını değiştiriverdiler saolsunlar, kendimin idi yağ, bide yağ filtresi değiştirdim. 10.000 km de bakım olayları var, ama ben 7500 cüyüm  o konuda.

sonra gittim Güven-İş skodadan hava ve polen filtresi aldım. kendim onları değişiverdim.

hava filtresi kutusunun içinden resmen toprak-taş ayıkladım.......

bu sefer farklı bir filtre aldım, VİKA diye, TÜV onaylı bandrollü hoş bişi beğenimi kazandı. üstündeki her bişe Almanca yazıyordu :kiki:

karbonlu polen filtresi aldım onuda değişiverdim iki dakikada, üstündekini hızlıca çıkarıverdim, ölecem sandım tozdan :)

buda plastiği, enteresan şeyler çıkıyor benim kutucuklardan.

motor bu hal olmuş :(

kartel muhafaza, çok mübarek şey, bende lastiklerle beraber aşınıyor :kiki:

burayıda muhtemelen köy yolunda sert daldığım taşlar kırdı, tak tuk feci vurmuşlardı

susturucu canavar :huh:

değişen dingilim, arabanın altı bu sefer temiz geldi, çaya dalmak yaramış olmalı :)

birde sis farı çiftine fiyat aldım, olay şöyle, çifti 80 TL (bendeki kasa makyajlı için) 5 TL de röle. uygun fiyat bir işçilikle hallolur, ama problem şu ki arka sis farına vereceğim diyor, o beni düşündürüyor biraz.

birde kibar arka bagaj kapağına spoiler yapan bir yer var olduğunu öğrendim, uğrayamadım çok acıkmıştım :hanz: bakacağım.

kapı baca kaput bagajıda wd 40 layıp 45.000 e kadar dokunmama sürecine salıverdim...
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2009, 17:17:33 Gönderen: hakanerdogan »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Arabayı sırtüstü mü yatırdılar yav!:hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;10927
Arabayı sırtüstü mü yatırdılar yav!:hanz:http://img16.imageshack.us/img16/664/hakan361.jpg

Ankarada böyle usulü :bnn:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hakan'cığım,güle güle kullan bakımını :ok:
Yalnız sen hakikaten helezon melezon işine girme sakın,benden daha çok sürtmüşsün altını valla :hanz: benim araba sende olsa tampon mampon bırakmazsın sen ,kazıya kazıya dolaşırsın :hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;10934
Hayırlı olsun Hakan'cığım,güle güle kullan bakımını :ok:
Yalnız sen hakikaten helezon melezon işine girme sakın,benden daha çok sürtmüşsün altını valla :hanz: benim araba sende olsa tampon mampon bırakmazsın sen ,kazıya kazıya dolaşırsın :hanz:

tarlacı olunca :lol: biraz düzlüğe çıkalım şöle temiz bir favorit falan düşünüyorum. ondan sonra dalarız helezonika :kiki:

octaviaman

• Ziyaretçi
Hayırlı olsun bakım.Arabanın altına bi koruma attırmak lazım.Kazımışsın hazır, bi alttan yıkatıp üstüne flinkot iş tamam.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
aslında aracın altında macunsu bir kaplama mevcut. ama 2006 da yapılmıştı Ziebartta, bi deponun üstüneki kalmış.

yapılacak çok şey var :)

güzel yorumlarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eline sağlık! Seni Lada Niva paklar, Fabito'nun altı da üstü de çile çekiyor...  :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;10948
Eline sağlık! Seni Lada Niva paklar, Fabito'nun altı da üstü de çile çekiyor...  :D

mekaniğine iyi bakıyorum ama :hhh:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BMW bir başka ya, 318 IS lere halen hastayım, şeytan dürtüyor bazen :)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en pis motoru benim motor sanıyodum...:hanz: ne o öle koli bantları filan...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;10999
en pis motoru benim motor sanıyodum...:hanz: ne o öle koli bantları filan...

onun içi temiz abisi :kiki:

Abi akü kapağının tırnakları kırıldıda ondan bantlı.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyide o bantlar geçen senede vardı  hala var  bulamadınmı bi çözüm daha

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mdindas;11018
iyide o bantlar geçen senede vardı  hala var  bulamadınmı bi çözüm daha

daha tıraklamadı abi, nerde tırak, orda bırak :kiki:

duruyor henüz bi zararını, işlev kaybını görmedim. zira çok küçük bi tırnak, bi müdahelede bulunamıyorum.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun arabanın bitmiş halinide görelim...kendi işini kendin yapmışsın ne güzel