škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel Corsa Cortlamış!

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ister inan  ister inanma sana kanıtlamaya çalışan yok. en aznan iki video ekleyip bak devirli gittim opel sağlam sizinkiler böyle kullanılınca dkülür yada ben bi tane fabiaya bindim arıza ışığı yaktı gibi boş gerçeklik dışı ve bilimsellikten uzak kör mantalitelerle yorum yapmıyoruz burada.

sen opeli at gzlüğü ile korumaya ve yerinde sayıklamaya devam et................................ nasılsa opelciğiniz sürekli geriye gidiyor.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2010, 23:06:34 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kanıtlamaya çalışıyorsun demedim ki. Kaldı ki ben de bir şey kanıtlamaya çalışmıyorum! Ben sadece olanı söylüyorum. Ömründe 40.000 km opel corsa 1.4 comfort kullandın mı? Hiç zannetmiyorum.

Evet fabia kullandım ve arıza ışığı yaktı. Sahibi de bunu söylüyor zaten. Yok halen anlamamakta ısrar ediyorsan o senin şahsi problemindir. Ama ben bütün fabialar böyledir demedim! 3. vitesinin sonlarındaki bir süratte 4 ten 3 e at 2 tane video koy da ben de zevkle izleyeyim. Ben aracımı bu şekilde kullandım sürekli bilen bilir nasıl acımadığımı. Buna rağmen yolda kalmamışsam Seat fanatiğinin opele atacağı b.k teferruattır.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kimin fanatik kimin bok atmaya çalıştığı belli bu siteye üye olduğumdan beri gördüğüm tek şey boş boş opel fanatikliği yaptığın onuda yemez ler 3 kuruşlk opellerin ne mal olduğunu anlamak içinde 30 40 bn km kullanmaya gerek yok. sadece bu  sitede opeli olupta objektif  şekilde yazan ne saygıdeğer üyeler mevcut.

hepsini geçtim benimle aynı yolda aynı  şartlarda binilen opeller gözümün önünde sapır sapır dökülmüş ondan ötesimi var.

hoş arabanın sağlamlığını iki redline videosu ile kanıtlamaya çalışam adama ne anlatsak boş ya neyse.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2010, 23:26:04 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
biraz araştırmayla Corsa D lerin (2007 ve sonrası) en sorunsuz araç seçildiğini görmek zor değil..
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;132135
biraz araştırmayla Corsa D lerin (2007 ve sonrası) en sorunsuz araç seçildiğini görmek zor değil..
nerde opelim.net sitesindemi :)

inceleyiniz lütfen :)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6205&highlight=adac

gerçi opelliern içinde en iyi istatistik corsada :)
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2010, 23:51:11 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abiler,neyin kavgası bu anlamadım:)
Burda tartışarak birbirinizi kırmaktan başka birşey yapamazsınız.Herkes kendi kullandığı markayı över,mutluysa toz kondurmaz belkide.Ama sizlerin tartışması,sizin gibi abilere hiç yakışmıyor:)

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
emin ol dergiyi nerede gördüm hatırlamıyorum :) ama önüne koyup yüz ifadeni görmek isterdim :) söz ilk gördüğüm zaman burada paylaşacağım :) skodaturkey sitesinde vw grubundan sonra sayı olarak en fazla otomobil markası opel belkide vw grubu kadar var oyüzden buşekilde bir opele sarma olayı uzun zamandır farkettiğim bir durum

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dergiden çok daha saygın adac ın istatistikleri yeterli yukarda ekledim bu sitede açılmış bir konudan oradan bile çok başarılı olmadığı ortada. heleki corsa dışındaki modellerde opel tam bir facia. bırak vw i yan sanayisi seatı skodayı bile yakalıyamıyor. bu gerçeği kabul etmeden kalkıp hiç bir bilimsel yada teknik dayanağı olmadan saçma sapan yazılarla fanatizim yapanlara söyleyiniz siz onları.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hiçbir şekilde opel fanatiği değilim. bu fanatiklik olayı en fazla vw de var zaten bildiğiniz gibi :) zaten fanatik olsam lehime kaynakları bir bir saklardım. bahsettiğim dergiyi bana arkadaşım göndermişti bende şaşırmıştım ve şu an hangi dergiydi hangi sitede hatırlamıyorum. şu anki kullandığımız araç focus bir önceki Corsa D idi daha önceki accent ve dahada önceki polo. ama emin olun peşpeşe 4 firmanın farklı sınıflarda araçlarını kullandım. hiçbiri opel kalitesinde ve konforunda değil

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her dergide yazan doğru değildir inanmayın hepsine birisinde en sorunsuz yazaarken aynı hafta diğerinde arıza rekoru kırıyor diye  yazı çıkar :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mühendisliğine Alman ve Japon eli değmiş tüm arabalar iyidir. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
birkan bu sitede vw seat skoda dışında almanlar kötüdür ;)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
opellerin problemi zaten safkan alman olmaması.Amerikan GM saolsun.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;132148
her dergide yazan doğru değildir inanmayın hepsine birisinde en sorunsuz yazaarken aynı hafta diğerinde arıza rekoru kırıyor diye yazı çıkar :)
kullanım tecrübelerim de hatırlayamadığım dengesiz dergiyi onayladığından böyle bir paylaşımda bulundum 1yıl 3 ay kadar kullandığım corsadan ''sorunsuzluk'' konusunda en ufak bir problem yaşamadım. halbuki polonun garantisinin bitmesine 3 ay kala komple şanzımanı değişti ucuz yırttık bu olayda biraz daha geç kalsak bütün masraf bize binecekti

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir araçtaki istisna kaideyi bozmaz :) opellerin arıza istatistiklerinin vw igeçtm birçok yan markasından bile kötü olduğu gerçeği değişmiyor. ADAC istatistiklerinede yalan diyecek haliniz yok sanırım.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 00:22:16 Gönderen: mayham85 »