škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

hızlı tren sivas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çok geziorsn dedi patron git biraz çalış :) şaka bir yana mezuniyet ncesi boş vakitlerimi artk iş yerinde geçiriyorum. ve çok eğlenceği mühendislik düzeyi yüksek bir iş sizlerle paylaşmak istedim.

ankaradan sivasa kadar yapılan yeni hızlı tren hattı inşaatının yozgat blgesindeki viyadüklerini yapıyoruz.

bu resimdeki viyadük 197. kmdeki viyadük boyu 1 km den uzun.

30 küsür mtlik kirişler üretimden sonra bu makine ile milimetrik yerine montajlanıyor :)  makine tamamen kendi tasarımımız ve üretimimizdir sınıfında ülkedeki tek yerli makinedir.

burasıda üretim sahası

bu aralar leon yok bunla takılıoz :D:D:D kendisi 80 ton kapasitelidir.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı sürmek değil de vinci kullanmak daha eelenceli olabilr :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne güzel yerli sermaye ile ülkemiz dahada gelişecek güzelleşecek İnşaallah emeği geçenlerden de ALLAH razı olsun her şey hak ve halk için.saygılar
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugünün zaiyat raporu :)

1998 model turbo transit ile 70 km süratle gece karanlığında yola atılmş kamyon lastiklerine daldım bodozlama :) alt takımlarda tek kusur hata yok sadece egzoz kaynak yerinden çıktı yarın iki punto atarız sahada :D  şimdilik iple bağladım öle duruyor :)

bu arada arazide transitle çok zevkli drift yapılıyor :D:D:D:D:D

not: o transitin yerinde opel olsaydı motoru şanzımanı alt takımların alayını bırakır çıkardık:++::++::++::++::++::++::++::++::++:

yozgatla ilgili bir şey  söylemek istiyroum. inş yozgatlı arkadaşlarımız alınmaz ama gördüğüm kadarı ile buraların insanı çok tembel ve içine kapalı bir toplum yapısında. defalarca işe adam almak istedik adamlarişi beğenmiyor sonra acım param yok  diye ortalıkta geziyor :(
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 22:52:44 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi her sene 1 araç pert ediyosun gerek bine gerek ticari dikkatli ol derim :D

Bu arada mekan güzel sorun olmazsa şirket nedir?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;132395
Abi her sene 1 araç pert ediyosun gerek bine gerek ticari dikkatli ol derim :D

Bu arada mekan güzel sorun olmazsa şirket nedir?

kaskonun canı saolsn :)

şirket adı vermesem daha iyi kadircim özelden yazarm. ama şöyle söyleyim büyük bir şirketin vazgeçilmez taşeronuyuz (allah nazardan saklasın)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 haftalık emek alınteri ve uykusuz gecelerin sonu. yerli malı özel yapım kiriş sürme makinemiiz artık çalışıyor :) vatana millete hayırlı uğurlu olsn.

daha iş bitmedi amabayrama kadar gördüğünüz köprü bitecek üst yapıcılara teslim edilecek kısmetse.

yükün ağırlığını görebilmeniz için

ters makaslı 26-281 (361 motoru var şuan ) çift çekerçekici bu yük altında tam 27 cm oturuyor. çekiciye gelen yük 41 ton civarında.

buda aracımızın kmsi:

(3. turunu tamamlamak üzere 2. motor üzerindeki :) )