škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia için Hız sabitleme (Cruise Control ) kolu

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;11518
Pazar günü çekilişle veririz artık :hanz::hanz::hanz:

Bu arada Yusufla konuştunmu ? En son? Organizasyonu yapalım artık...

yarın ben hepinizi ararım... 12 gibi buluşuruz sanırım... yarın yusuf, mustafayla da konuşayım... yarın netleştiririz...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;11080
musti anlıyo du bu elektrik işlerinden filan... musti halleder..:kiki::ok:

kelin ilacı olsa basına sürer Beytullah. beyin meyin giriyo işin içine, tehlikeli işler, iyi bi ustaya yaptırmak lazım.
bende talip olmustum cc ye, aklımdan gecen Istanbulda montajını yaptırmaktı.
Neyse yarın konusuruz.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kel ilac buldu Beytullah, malesef biraz gec oldu kusura bakma,ben cc baglattım aracıma, senin Gokhan dan alacağım cc icinde kablo ayarlayacak, montaj yapacak, adaptasyon yapacak usta buldum Kocaelinde, bir sonraki gelisinde baglattırırız senin aracada, neymis bu böyle yav, araba oyuncak gibi oldu bi anda, sabitliyosun, sadece direksiyonu tutarak gez dur, sehirlerarası deneme sansım olmadı henüz ama, sehiricinde biraz denedim,  mükemmel bir teknoloji, ayrıca azda olsa sehirici deneyimimden yakıt tasarrufu saglayacağı kesin, Hakanın kulaklarını cınlattım, cc gibi ayagı varmıs,60 km 4. vitese sabitledim, 1750 devir civarında 3 lu degerleri gördü araba sonunda, normalde 4 lu degerlerden asağı düsürememistim ben, ne ayak varmıs be bizim hakanda,montaj kolay is degil, direksiyon, hava yastığı, direksiyonun altı komple sökülüyor, fren müsirinden hat cekiyolar, sonra soketle motor tarafındaki yerine takıyolar, sonrada vas dan adaptasyon yapıyolar,

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;12101
Kel ilac buldu Beytullah, malesef biraz gec oldu kusura bakma,ben cc baglattım aracıma, senin Gokhan dan alacağım cc icinde kablo ayarlayacak, montaj yapacak, adaptasyon yapacak usta buldum Kocaelinde, bir sonraki gelisinde baglattırırız senin aracada, neymis bu böyle yav, araba oyuncak gibi oldu bi anda, sabitliyosun, sadece direksiyonu tutarak gez dur, sehirlerarası deneme sansım olmadı henüz ama, sehiricinde biraz denedim, mükemmel bir teknoloji, ayrıca azda olsa sehirici deneyimimden yakıt tasarrufu saglayacağı kesin, Hakanın kulaklarını cınlattım, cc gibi ayagı varmıs,60 km 4. vitese sabitledim, 1750 devir civarında 3 lu degerleri gördü araba sonunda, normalde 4 lu degerlerden asağı düsürememistim ben, ne ayak varmıs be bizim hakanda,montaj kolay is degil, direksiyon, hava yastığı, direksiyonun altı komple sökülüyor, fren müsirinden hat cekiyolar, sonra soketle motor tarafındaki yerine takıyolar, sonrada vas dan adaptasyon yapıyolar,

süper yaw...:ok: cc kolu ben getirirsem bana toplamda kablo ve işçilik kaça malolacak... ? bugün aldığım en güzel haber...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;12112
süper yaw...:ok: cc kolu ben getirirsem bana toplamda kablo ve işçilik kaça malolacak... ? bugün aldığım en güzel haber...:ok:

kablo + iscilik;  50tl ile 100tl arası bisey tutarmıs,

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gökhandan istiyeyim cc yide... olmazsa c.tesi kaçar gelirim izmite... hallederiz...

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mustafa sen orjinalmi aldın... kol+işçilik kaça maloldu sana...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;12250
hemşo tavsiye ederim , uzun yolda çok rahat edersin...
hemşona gelmez o alet tosunum, seninkisi illaki öndeki arabanın dibine kadar girecek bi atraksyon yapacak, manyak o vatandaş...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;12250
hemşo tavsiye ederim , uzun yolda çok rahat edersin...

iyice kafaya koydum ahmet abi... nasipse halledecem bu işi...:ok:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;12253
hemşona gelmez o alet tosunum, seninkisi illaki öndeki arabanın dibine kadar girecek bi atraksyon yapacak, manyak o vatandaş...:kiki::kiki::kiki:

belki sakin gitmeye alışırım... arabada rahatlar..:kiki:

Çevrimdışı orhanekşioğlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben oo (Cruise Control ) kolu monte etdim şu anda aktif halde eyer oo kuldan aynı fiyeta bula bilirsen   alabilirim
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2009, 23:44:32 Gönderen: orhanekşioğlu »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orhanekşioğlu;12948
arkadaşlar ben oo (Cruise Control ) kolu monte etdim şu anda aktif halde eyer oo kuldan aynı fiyeta bula bilirsen   alabilirim

Hayırlı olsun :)..Tekrar araştırayım..Aldığım kişiyle irtibata geçerim..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı firstemperor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hangi yaşta hangi modellere takılabiliyor bu? 2001 1.4 mpi fabia var bende düz vites lpgli olurmu bana bu? birde antalyada takabilen çıkarmı acaba