škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cam filmi sorunu

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle selamlar herkeze,
    Bu gün babam gitmiş benden habersiz arabanın ön cam harici her  yerine film çektirmiş  dandiğinden. Ceken adam da kalitesiz bir işçilik  yapmış ki filmin içinde birsürü hava baloncuğu kalmış. Abartısız 100den  fazla hava balonu var camlarda. Arka cam ise felaket en alt ucu hiç  yapışmamış bile.

Sanırım bu baloncuklar gitmez bir hata. Yarın arabayı götürücez  Filimleri tamamen sökmesini ve paramı iade etmesini isitiyeceğim. Ya da  akşam haberlere çıkarım belki o kadar sinirliyim şu an. Metin Şentürk'ün  eline bıraksam arabayı daha iyi çıkardı yani o derece. Akşam aksam  fotoğraf ekleyemedim ama yarın eklerim.

Şimdi sizden bir tavsiye isteyeceğim. Aracın içinden bakınca  görüntüyü karartmayacak ama dışından bakınca içeriyi göstermeyecek/az  gösterecek bir film çeşidi var mı. Varsa iyi işçilikle nerede  yaptırabilirim Ankara'da. Ziebart iyi ama fiyatı da  iyi Orta halli  bir yer bulabilirsem iyi olacak.
    Okuduğunuz için teşekkürler.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2010, 02:46:55 Gönderen: cemdgn89 »

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam işçilik için birşey söyleyemeyeceğim ama 2 numara diye geçen filimler(en açığın bir koyusu) gayet makul. cam filminde işçilik en az malzeme kadar önemlidir geçmiş olsun
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizdeki de 2 numaraymış benim aradığım içeriden bakınca dişarısı normal görünsün ama dişardaki içeriyi göremesin ayrıca aynalı da olmasın :D Böyle bi film istiyorum. Var mı tanımıma uyan böyle bir film.:hmm:

Yarın ilk iş o takılan film sökülecek

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birkaç gün oluyor ön cam hariç 2 numara yaptırdım. tam dediğiniz gibi çok koyu değil. içeri kızgın güneş girmiyor.

bence, cam filminin o kadar kaliteli olmasına gerek yok. orta kalitede olması yeterli. yani ileride sökerken renginin cama bulaşmaması yeterli. ben 60 liraya yaptırdım gayet iyi oldu. yapan kişinin başında bekledim. ertesi sabah da defalarca baktım, 2 tane nokta kadar baloncuk var bi tane aparat verdi onunla kapattım.

krom kaplamaları bence de çıkarın. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yarın 2. iş o krom kaplamalar çıkacak. :)

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba yarısına kadar filmdi benim, en koyusundan :D  içerisi tam istediğin gibiydi görünmezdi dışardan

ancak  gece vakti büyük sıkıntı ...
ayrıca tam sanayi işiydi  daha marka amerikan filimleri yoktu  ziebart falan vardı 2002-2003 seneleri bunlar..

sonra  güneşten soldu bunlar bende söktüm...

benim tavsiyem hiç film çektirmeyin..  

bu arada umarım rezistanslar sağlamdır :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
içime kurt düştü şimdi rezistans deyince..

yaz mevsimi nasıl kontrol edebiliriz rezistansı?

\'10 Skoda Fabia

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Birkan;133763
içime kurt düştü şimdi rezistans deyince..

yaz mevsimi nasıl kontrol edebiliriz rezistansı?

filmi çek anlaşılır:Dşaka bi yana rezistanstan başı ağrıyan çok tanıdığım var büyük sorun oluyo

Çevrimdışı atas

• atas marka sorumlusu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.atas.web.tr
Filim işi sakat bizim arabaları birer birer bağlayıp tekrar tüve tespite gönderiyorlar bir süre bekleyin derim....

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi biraz araştırdım, cam filmi sökülürken problem oluyormuş

film uzun süre durursa çıkarırken rezistansa zarar verebilme ihtimali varmış. bir problem olacağını düşünmüyorum şahsen temiz iş çıkarmıştı yaptırdığım yer.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet film  komple boş iş oldu artık  
rahat olduğu devirlerde makam arabası gibi gezdik ama şimdi heralde o hali olsa ilk çevirmede teskereyi elime verirlerdi :D

Cem kardeşim rezistansı açıp  parmağınla üzerine dokun sıcaksa iyisin :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun öncelikle.

Bizde 2-3 ay kadar önce bir tanıdığa çektirdik.
Ömür boyu garantili,çizilmez,amerikan.En koyunun bir açığı.

Dışardan içersi görünmüyor.
Bizim asıl derdimiz güneşti.

Filmler gerçekten çok büyük fayda.
Işğı tam anlamıyla kesmiyor ama ısıyı çok kesiyor.
Klima daha az,daha kısık çalışıyor+araç sürekli serin.

Buda cam filminin içerden görünümü,karar sizin:)

Not:Filmler biraz tuzluya maloldu:++:

Bu arada rezistanslar sorunsuz çalışıyor.
Son not:ön camda film yok.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2010, 01:16:06 Gönderen: Can »

Çevrimdışı iatros

• KARAKARTAL
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.forzabesiktas.com
yaptırma boşver ne yapıcan benım gıbı jandarmaya denk gelırsın arabayı bağlamaya kalkarlar Allahtan garnızon komutanı tanıdıktı 62 kestıler :) bu sene ıcınde 2 3 kere 62 yı yııyınce söktürdüm ben fılmlerı

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Adam filimi disarıdan kesip yapıstırmış O yüzden şimdililk sorun yok. Çıkartırken rezistans filme yapışırsa kötü olacak. Can hocam sizinle konuşmustuk  sizin filmleri özelden:) İstediğim de tam sizinki gibi içeriden bakınca aydınlık istiyorum. Bizdeki 2 numara güneş gözlüğünden bakar gibi bakıyorum dişarıya

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;133750
birkaç gün oluyor ön cam hariç 2 numara yaptırdım. tam dediğiniz gibi çok koyu değil. içeri kızgın güneş girmiyor.

bence, cam filminin o kadar kaliteli olmasına gerek yok. orta kalitede olması yeterli. yani ileride sökerken renginin cama bulaşmaması yeterli. ben 60 liraya yaptırdım gayet iyi oldu. yapan kişinin başında bekledim. ertesi sabah da defalarca baktım, 2 tane nokta kadar baloncuk var bi tane aparat verdi onunla kapattım.

krom kaplamaları bence de çıkarın. :)

60 TL ye orta kalitede film çektirdim diyorsanız çok fazla yanılmışsınız.