škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cam filmi sorunu

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla gözümün önünde yaptığı filmi söktü

camda iz miz renk bulaşması hiçbirşey yoktu bunu anlatmaya çalışmıştım. bu fiyata zaten kalite beklemem hata olur

akşam yaptırdım normalde gündüz yaptırsam 90 lira ödeyecektim patronundan gizli yapıyor yaptırdığım kişi.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir de bizim arabanın arka camına araba farı vurunca buzlu cam gibi oluyor. Kaliteli filmlerde böyle olmaz heralde.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 numara film en idealidir.Biz astraya ziebartta yaptırdık.500 TL verdik.Ama adamlar cidden süper iş çıkardı.İşçilik falan mükemmel.Zaten 3 gün camları açamadık aracın öyle dediler çünkü.Güneşi kestiği gibi ısıyıda kesiyor.Klimanın verimide artıyor bu sayede.Bu arada gittiğim ziebart iskitler bayii.Tavsiye ederim tuzlu olmasına rağmen.Çünkü cidden işçilikleri ve kullandıkları filmler çok çok kaliteli.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemdgn89;133784
Bir de bizim arabanın arka camına araba farı vurunca buzlu cam gibi oluyor. Kaliteli filmlerde böyle olmaz heralde.

En açık ton var 3 senedir kullanıyoruz 1 kere polis çevirdi o kadar TÜV dede sorun olmadı kusur yazmadılar direk geçtik ama canların filmi koyu polis onları söktürür sökmesende ceza yazar 100-120 tl ye kaliteli güzel filmler yapılıor daha fazla verme derim 128 tl cezası var yazacam derse polis çeker yırtarsın filmi en basiti . .

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sabah erkenden babam söktürmüş filmleri yaptırdığı yere onun yerine adamdan kapı eşiği çıtası almış :)
Kapı kollarının kromlarını da sonra sökmeye başlıycam. Adam silikon sıkıp yapıştırmış ben bunu nasıl sökerim?
Türkiyenin en kısa film macerası oldu bu toplam 24saatbile kalmadılar :)
Rezistanslar da sağlam Şükür ki.

« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2010, 17:00:18 Gönderen: cemdgn89 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş abi eşikler:)

Kapı kollarınıda zorlayınca çıkar heralde:++:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
krom kapı kollarını, siz yine tabiki çıkarmak istiyorsanız çıkarın ama

cam çıtalarıyla beraber ghia jantlar ve parliament mavisiyle hoş durmuş aslında. normalde beyaz, gri renkli araçlara yapıyorlar çok ekleme duruyor ama siyahta ve parl. mavide sırıtmıyor.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kapı kolu kromajları başarıyla söküldü Yarına ekliycem fotoğrafları. Oh bee rahatladım :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Fimler bayağı uzun kalmış araçta :))

Ben film yaptırmanızı öneririm bizde 2 senedir 2 numara VW 'nin kullandığı film var markasını hatırlayamadım tanıdık bir markaydı ve şu ana kadar hiç bri sorun olmadı arka sağ camda çok ufak bir çizik gibi bir şey var kardeşim nasıl becerdi bilmiyorum ama onun dışında hiç bir sorun yok ve şu yaz ayında bir çok polis kontrol noktasından geçtik önce camlara baktılar ve bir şey demediler , bildiğim kadarıyla polis baktığında içeriyi görebiliyorsa birşey demiyor...

Bizim ön yanlar 1 numara arka ve arka yanlar 2 numara...

Resim ekliycektim ama cam filmlerini net gösteren resim bulamadım...burda bir çok resim var belki yardımcı olur

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=7944
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı cemdgn89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konunuza baktım teşekkürler. Uzun bir süre film çektirmiycez sanırım zaten dünden beri fazla sıcak da kalmadı. Kısmetse seneye kalıteli bir film çektiricez.