škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayirlisi

Mesdi · 24 · 6665

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Arkadaşlar son üç yıldır zam alamıyorduk .son üç aydırda maaşlari alamaz olduk ve ben maddi açıdan zor durumda kalınca ev telefonu ve interneti kapattım.tam şirketten tek tuk girmeye baslamistim.şimdide bu maddi durum yüzünden iş yerini mahkemeye verdim ve yarın son günüm.artık pek internete giremem herhalde.şu anda bile cep tel den yaziyoru.yeni iş teklifi aldım ve bir iki gün içinde başlayacağım.inşallah hakkimda hayırlı olur.sizleri ailem gibi gördüğümden bunları sizlerle paylaşmak istedim.inşallah buluşmalarda görüşürüz.hepimizin allah yolunu açık etsin.görüşürüz
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vardır bir hayır abi.. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi olur insallah Mesut. Her şer'de vardir bir hayir.Belkide yeni isinde daha mutluyum olacaksin.Hersey yoluna girer inşallah saglık yerinde olsun yeter..
Hersey gönlüne göre olur inşallah..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abi hayırlısı olsun inşallah vaziyetler düzelir Allah yardım etsin
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun mesut abi.allah daha iyi işler nasip etsin.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlısı olsun, sabır diliyorum...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun diyorum umarım hukuki yoldan sizi çok yıpratmazlar bir an önce sonuca varıması dileğimle :)

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her gecenin bir sabahı,her zorluğun bir kolayı vardır.Size ters gelen bir şeyin sonu hayırlada bitebilir.Şimdi sıkıntı çekiyor olabilirsiniz ama bu sıkıntının mükafatını Cenab-ı ALLAH ım inşaallah verecektir.bu nedenle size sabırlar diliyorum.
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. Allah sabır versin.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlısı olsun İnşaallah.
Allah sabır versin.

Alıntı yapılan: mygokhan;134145
Hayirlisi olur insallah Mesut. Her şer'de vardir bir hayir.Belkide yeni isinde daha mutluyum olacaksin.Hersey yoluna girer inşallah saglık yerinde olsun yeter..
Hersey gönlüne göre olur inşallah..
Türkçe öğretmenini cidden merak ediyorum Gökhan.:rm:

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mesut, hayirlisi olsun... Abi calisanin maasini odememek diye bir durum nasil olur anlayamiyorum.. Her tarlasini satip gelen patron olursa boyle oluyor demek ki!

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: alpko;134306
Mesut, hayirlisi olsun... Abi calisanin maasini odememek diye bir durum nasil olur anlayamiyorum.. Her tarlasini satip gelen patron olursa boyle oluyor demek ki!
Ohooo!!! Türkiye' de en ufak bir sıkıntıya düştüğünde firmalar hemen çalışana sarkarlar. Bankada çalışırken fazla mesailerimizi kesmişlerdi ekonomik krizi bahane edip. Bir hafta sonra bir baktık Genel müdürün odasına yağlıboya tablo alındı 25 milyar verilip. Kaldı ki o dönem mesailerle maaş ancak 250-300 lirayı buluyordu.
Hatta durumu az da olsa anlatabilecek bir fıkra:

Devlet bir gün geniş ve boş bir araziye geceleri göz kulak olacak,500 TL maaşla bir bekçi işe almaya karar verir.
Bir süre sonra düşünülür;

''Peki talimatlar olmadan bekçi işini nasıl yapacak''

Bir planlama birimi kurulur ve planlamayı yapmak üzere, 750' şer TL maaşla, iki kişi işe alınır.

Bir süre sonra; ''İşleri yapıp yapmadıklarını nasıl kontrol edeceğiz'' diye düşünülerek, 1.000' er TL maaşla, iki denetmen işe alınır,biri denetim yapar diğeri raporları yazar.

Bir  süre sonra'' Bunların maaşları hesaplanıp nasıl ödenecek '' diye  tartışılır ve 1.500' er TL maaşla, bir malimüsavir, bir katip, bir de  istatikçi işe alınır.

Bir süre sonra ;''Peki bunlardan kim sorumlu  olacak'' diye düşünülür ve 5.000 TL maaşlı bir müdür ve 3.000' er TL  maaşla iki de müdür yardımcısı işe alınır.

Bir süre sonra, ülkede ekonomik kriz çıkar ve bütçedeki masrafları kısmak için bekçi işten çıkartılır.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;134307
Ohooo!!! Türkiye' de en ufak bir sıkıntıya düştüğünde firmalar hemen çalışana sarkarlar. Bankada çalışırken fazla mesailerimizi kesmişlerdi ekonomik krizi bahane edip. Bir hafta sonra bir baktık Genel müdürün odasına yağlıboya tablo alındı 25 milyar verilip. Kaldı ki o dönem mesailerle maaş ancak 250-300 lirayı buluyordu.
Hatta durumu az da olsa anlatabilecek bir fıkra:

Devlet bir gün geniş ve boş bir araziye geceleri göz kulak olacak,500 TL maaşla bir bekçi işe almaya karar verir.
Bir süre sonra düşünülür;

''Peki talimatlar olmadan bekçi işini nasıl yapacak''

Bir planlama birimi kurulur ve planlamayı yapmak üzere, 750' şer TL maaşla, iki kişi işe alınır.

Bir süre sonra; ''İşleri yapıp yapmadıklarını nasıl kontrol edeceğiz'' diye düşünülerek, 1.000' er TL maaşla, iki denetmen işe alınır,biri denetim yapar diğeri raporları yazar.

Bir  süre sonra'' Bunların maaşları hesaplanıp nasıl ödenecek '' diye  tartışılır ve 1.500' er TL maaşla, bir malimüsavir, bir katip, bir de  istatikçi işe alınır.

Bir süre sonra ;''Peki bunlardan kim sorumlu  olacak'' diye düşünülür ve 5.000 TL maaşlı bir müdür ve 3.000' er TL  maaşla iki de müdür yardımcısı işe alınır.

Bir süre sonra, ülkede ekonomik kriz çıkar ve bütçedeki masrafları kısmak için bekçi işten çıkartılır.

Uzan Grubu'nda calisirken biz de alamamistik ya da gecikmeli almistik maaslari ancak bu durum hukumetin Uzan'in hesaplarna el koymasindan kaynaklanmisti..
ama boyle kucuk isletmeler nasil insanlarin hayatini boyle keyfi riske ederler... Ogrenci iken yaz donemlerine restaurantlar da calisirdim, vermezlerdi maasi, geciktirirlerdi.. Bu yuzden kiziyorum bu durumlara..

Çevrimdışı atas

• atas marka sorumlusu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.atas.web.tr
Alıntı yapılan: kalender;134196
her gecenin bir sabahı,her zorluğun bir kolayı vardır.Size ters gelen bir şeyin sonu hayırlada bitebilir.Şimdi sıkıntı çekiyor olabilirsiniz ama bu sıkıntının mükafatını Cenab-ı ALLAH ım inşaallah verecektir.bu nedenle size sabırlar diliyorum.
:+1:
Takma kafana rıskın bir yerde seni bekliyor,en zor günler bile 2-3 ayda geçiyor güneş yeniden doğuyor...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;134302
Hayırlısı olsun İnşaallah.
Allah sabır versin.

Türkçe öğretmenini cidden merak ediyorum Gökhan.:rm:

Telefondan yazmıştım bu mesajı  hayret yahu , sanki hep hatalı yazıyoruz da :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP