škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil telefon tavsiyesi

dgn · 24 · 7835

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Sevgili ST Ailesi

sonunda 5800 cortladı:D onca para vermiştim içime oturdu vallahi:kork2: yarın yeni telefon alacağım ayırdığım fiyat max 450 TL ve dokunmatik olcak kamerası önemli değil.
Acilen tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğan samimiyetimle söylüyorum,hiç araştırma bile,benim telefondan al.Samsung S5620 Monte.
Çok seveceğine eminim:ok:
Son yazılımdan önce birkaç kez kendi kendine müzik çalar açmıştı ama sürümü ükseltince düzeldi.Onun dışında hiçbir sorunum yok.

Dokunmatiği iyi(Kapasitif)
3.5 mm jack var
Kibar
Ekran kalitesi yüksek
Kamera kalitesi yüksek(forumda paylaşmıştım millet hangi makine demişti hatta)
Mesaj yazmak 5800 gibi eziyet değil vs vs.
Alırsanda siyah/turuncu al:)

http://www.mobiletisim.com/telefonlar/Samsung/S5620%20Monte
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2010, 20:36:42 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel alete benziyor 200mb dahili hafıza diyor fenaa:hanz:
Saol Can ilk sırada bu alet var:)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
illa dokunmatik dersen samsung derim çnkü nokia dokunmatik işini bnce bir trlü beceremedi :) ama dokunmatikten wazgeçerim dersen we mesaj yazmayı sewiyorsan e63 350 tl gibi bir fiyata düşmüş özellik olarak gps hariç hersy war. yada blackberry 8520 0 fiyatı 600 tl gbi gerçi :) iphone un yanına bunlardan birini düşünüyorum bnde dokunmatikte mesaj olayı çok şarj yio bnce :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben çaktım 8 gb kartı canavar gibi valla:++:
Güzel telefon:ok:

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
450 TL'ye dokunmatik ekran telefon var mi yahu?

Telefon denince artik Samsung geliyor akla, bitti o nokia olan gunler.. Goruntu itibari ile + kamerasi ile harika samsung telefnlar ama sanirim kronik sorunlari: telefonun arada sirada donmasi, ses kalitesinin iyi olmamasi ve diger marka ve modellere gore tel. gorusmesi yaparken az ses cikmasi (insani rahatsiz ediyor). Samsung tavsiye ederim..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alp abi;

Aynen dediğin gibi kitleniyordu ilk aldığımda.Hatta forumda kızgın bi zamanımda yazmıştım.Son sürümde bu sorunların hepsi kalktı çok şükür.
Karşıdan gelens es gayet iyi bir sorun yaşamadım.Hatta yüksek diyebilirim.Kulaklığa ilettiği ses kalitesi Creative Zen ile aynı diyebilirim.Ama dışarıya verdiği ses tipik samsung dandikliğinde.Onuda kim kullanıyorki zaten:)

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s5620-monte-2-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telcepsams5620m&categoryId=16001

Doğan kap hemen kartta hediye :D
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2010, 20:55:57 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alpko;136277
450 TL'ye dokunmatik ekran telefon var mi yahu?

Telefon denince artik Samsung geliyor akla, bitti o nokia olan gunler.. Goruntu itibari ile + kamerasi ile harika samsung telefnlar ama sanirim kronik sorunlari: telefonun arada sirada donmasi, ses kalitesinin iyi olmamasi ve diger marka ve modellere gore tel. gorusmesi yaparken az ses cikmasi (insani rahatsiz ediyor). Samsung tavsiye ederim..

Abi ben 5800 ı 750 tlye aldımda ne oldu 300 tllik samsunglar daha dayanıklı çıktı yani fiyatla pek alakası yok.Şans işi

Alıntı yapılan: mertozbek;136275
illa dokunmatik dersen samsung derim çnkü nokia dokunmatik işini bnce bir trlü beceremedi :) ama dokunmatikten wazgeçerim dersen we mesaj yazmayı sewiyorsan e63 350 tl gibi bir fiyata düşmüş özellik olarak gps hariç hersy war. yada blackberry 8520 0 fiyatı 600 tl gbi gerçi :) iphone un yanına bunlardan birini düşünüyorum bnde dokunmatikte mesaj olayı çok şarj yio bnce :D

bencede beceremedi nokia pert oğlu pert oldu telefon:D ful mesajda 12 saat gidiodu 5800 şarjı epeyi yiyor.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğan alırsan fotoğraftaki renkten al,parlak olanı var bende,pişman oldum:)
Çizildi pert oldu,yarın 3000 zımpara gelicek,girişecem:++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;136279
Alp abi;

Aynen dediğin gibi kitleniyordu ilk aldığımda.Hatta forumda kızgın bi zamanımda yazmıştım.Son sürümde bu sorunların hepsi kalktı çok şükür.
Karşıdan gelens es gayet iyi bir sorun yaşamadım.Hatta yüksek diyebilirim.Kulaklığa ilettiği ses kalitesi Creative Zen ile aynı diyebilirim.Ama dışarıya verdiği ses tipik samsung dandikliğinde.Onuda kim kullanıyorki zaten:)

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-s5620-monte-2-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telcepsams5620m&categoryId=16001

Doğan kap hemen kartta hediye :D

ben 5800 ın 8gbtını direk geçiririm karttan yana problem yok:DAma 5800 hoparlörleri çok iyiydi servise vereyim yapsın 2 telle gezerim artıkın:++::++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;136284
Doğan alırsan fotoğraftaki renkten al,parlak olanı var bende,pişman oldum:)
Çizildi pert oldu,yarın 3000 zımpara gelicek,girişecem:++:

seninkinin rengi iyi o renklisinden eski kız arkadaşımda vardı gitmez baan:++::++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;136288
seninkinin rengi iyi o renklisinden eski kız arkadaşımda vardı gitmez baan:++::++:

Bi tanede kılıf al o zaman,bozuk para değdimi işi bitti:++:

Hayırlı olsun bu arada :D :D
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2010, 21:14:14 Gönderen: Can »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne zaman samsung telefon alsak 6 aydan uzun kullanamadım bu yüzden bir antipatim var:)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Su an piyasadaki en ucuz dokunmatik ekranli telefonu philips yaptı :)

Ama bu fiyatlara samsung'u oreririm bende.Nokia iyice battı gitti zaten bu dokunmatik isinde.
Aslında sonyericsson zamanında çok iyi dokunmatik ekranli telefon yapıyordu.Ama ne olduysa iphone çıktı o adamlar uretimi kesti .Eminim devam ettirselerdi iphone'a ciddi rakip olurdu.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI