škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia ya lpg taktırıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihce

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir kaç aydır fabia sahibiyim ve forumunuzu takip ediyorum. otomobil tecrübem olmamasına rağmen forum sayesinde çok yararlı bilgiler edindim herkese çok teşekkürler. 2001 68 hp fabiama lpg taktırıyorum. atiker ile diğer italyan markaları arasında 600 tl gibi belirgin bir fiyat farkı var. montajı yapacak olan usta atikerde sorun yaşanmayacağında çok iddialı konuştuğu için ve maddi olanaksızlıklar sebebiyle bu markada karar vermek üzereyim. değerli yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim. selam ve saygı ile...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun, atiker'den çok memnun olanda var olmayanda...Montaj iyi yapılırsa gayet güzel kullanırsınız.Ben skoda'nin LPG sistem partneri olan landirenzo'yu öneririm .
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

IceMaN70

• Ziyaretçi
Valla bende atiker fast taktırdım şuan çok memnunum en ufak sorun çıkmadı usta arıza ışığının yanmayacağına garanti vermişti gerçetekde yanmadı :)

Çevrimdışı fatihce

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
atiker taktırdık bakalım inşallah sorun çıkmaz

Çevrimdışı serdar_sevdar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba yeni skoda üyesiyim...aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum istanbul avrupa yakasında bildiğiniz iyi bi lpg bayii var mı acaba bende taktırmayı düşünüyorum

hasan

• Ziyaretçi
Madem ki Atiker taktıracaksınız Safefast  taktırın.Diğer markalarla baya bi benzerliği var.