škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ilk deneyimlerim

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;139284
araç bana geçince menüden kapatıyorum yol bilgisayarını yoksa babam birdaha yanına bile oturtmaz:++:

Ahahah, benim babam bile hala yol bilgisayarını kullandığım zaman kızar "kapa şunu, işine bak" diye. Ha, temelde haklılar, ona bakarken neler olabileceğini hesaplayarak kullanmak lazım.:ok:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şunuda söylemek lazım çoluk çocuğa karışınca insan biraz daha ehmmiyetli oluyor daha dikkatli  davranıyor.
*dip not:Ne zaman çarşıya çıksam bütün gözler üzerimde sanki hatta hayırlı olsun bu araç yenimi çıktı diyen bile oldu :) hastane otoparkında görevli bu nasıl araç böyle dedi:) ne roomstermış bea :D
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;139284
araç bana geçince menüden kapatıyorum yol bilgisayarını yoksa babam birdaha yanına bile oturtmaz:++:
bendde yol bilgisayarı açık değilse zılgıtı yerim :D

yb ye nasıl bakacağını bilmek lazım. anlık veriyi kontrol ederek harika değerler elde edilebilinir. birde konumu çok önemli yb nin opellerde falan ortaya koyuyor malozlar dikkat dağıtıyor.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;139328
bendde yol bilgisayarı açık değilse zılgıtı yerim :D

yb ye nasıl bakacağını bilmek lazım. anlık veriyi kontrol ederek harika değerler elde edilebilinir. birde konumu çok önemli yb nin opellerde falan ortaya koyuyor malozlar dikkat dağıtıyor.

:):)roomster da aynı
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opel'de yol bilgisayarı sürücü için hakikaten çok kullanışsız. Kankanın Vectra C'sinde bu sıkıntıyı tam anlamıyla hissettim. Anlık tüketimin takibi mümkün değil.

Ama aracı ben kullanmadığım zaman da bir o kadar iyi, o ayrı.:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;139338
Opel'de yol bilgisayarı sürücü için hakikaten çok kullanışsız. Kankanın Vectra C'sinde bu sıkıntıyı tam anlamıyla hissettim. Anlık tüketimin takibi mümkün değil.

Ama aracı ben kullanmadığım zaman da bir o kadar iyi, o ayrı.:)
işte sorunda orada şöföre lazım o bilgiler yolcuya değil :D

aynı şekilde ortaya konumlandırılmış kadranlı arabalrdan nefret ederm :)

birde bmw nin analog anlık tüketim göstergeside bence çok kullanışsız.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;139343
işte sorunda orada şöföre lazım o bilgiler yolcuya değil :D

aynı şekilde ortaya konumlandırılmış kadranlı arabalrdan nefret ederm :)

birde bmw nin analog anlık tüketim göstergeside bence çok kullanışsız.

Ayyynen.:+1: Otomobili almamam için bir sebep bile olabilir.:sopa:

BMW'deki olay her zaman için geçerli değil yalnız. Bazen çok işe yarıyor, zira tepki hızı yüksek. Ama rölantide tüketim göstermediğinden ve değerleri çok hassas okumak zor olduğundan sıkıntılı tabii.:)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hassasiyet konsu sıkıntı işte :(

benim leondada aslnda bir miktar kullanışsız. geçen passatla  gezerken daha çok dikkatimi çekti kadranın ortasında tam ekran mfd ile sorunsuz yol-yb takibi yapılabiliyor leonda gözlerimi sola kaydırmam gerekiyor.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 00:31:11 Gönderen: mayham85 »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kalender;139325
...*dip not:Ne zaman çarşıya çıksam bütün gözler üzerimde sanki hatta hayırlı olsun bu araç yenimi çıktı diyen bile oldu :) hastane otoparkında görevli bu nasıl araç böyle dedi:) ne roomstermış bea :D
Alışveriş merkezlerine gittiğinde "abi ticarîleri bu tarafa alıyoruz" ifadeleriyle karşılaşacaksın.:kiki:
İnanmıyorsan İrfan' a sor.:rm::hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Evet doğrudur.

Kapıyı sürgülü sanıp arkaya çekmeye çalışanlara da alış  :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;139392
...Kapıyı sürgülü sanıp arkaya çekmeye çalışanlara da alış  :D
Kopartır bizimkiler yahu!:rm:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen Bankanın önünde durdum.Bankamatik biraz yüksekte kalan bir platformda.Orda sıra beklerken benim arabaya doğru bakıyordum.Baktım ordan 2 kişi benim arabaya baka baka geliyorlar.Durdular baktılar.Sonra bankamatiğe yaklaşırlarken biri diğerine " şuna baksana BMW'nin yeni modeline benziyor ön farları falan  " dedi. :hanz: Oha! dedim.Baktım acaba başka bir araba içinmi konuşuyorlar.Ama etrafta öyle başka bir arabada yok. :D Bazı insanların hayal güçleri bayağı iyi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;139399
Geçen Bankanın önünde durdum.Bankamatik biraz yüksekte kalan bir platformda.Orda sıra beklerken benim arabaya doğru bakıyordum.Baktım ordan 2 kişi benim arabaya baka baka geliyorlar.Durdular baktılar.Sonra bankamatiğe yaklaşırlarken biri diğerine " şuna baksana BMW'nin yeni modeline benziyor ön farları falan  " dedi. :hanz: Oha! dedim.Baktım acaba başka bir araba içinmi konuşuyorlar.Ama etrafta öyle başka bir arabada yok. :D Bazı insanların hayal güçleri bayağı iyi :)
Türkiye' de bir otomobilin BMW' ye benzeyebilmesi için dört tekerleğinin olması yeter bir sebeptir.:wnk: