škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza yaptım kasko konusunda yardım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun. Allah korumuş size bir şey olmamış.

araç perte çıkmış gözüküyor anlattığınıza göre, bence paranızın tamamını alırsınız ya da yenisini verirler. tekrardan geçmiş olsun.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim. poliçemizde yeni araç klozu diye bir madde varmış sanırım anahtar teslim fiyatını verecekler yada yenisini
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.
ücreti verirlerse blki bu sefer partikul filtresi olayı yzünden aynısını almazsınız
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2010, 20:13:27 Gönderen: mertozbek »

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam partikül filtresi düşündüğüm gibi değilmiş yani hem daha uzun kmde hem düşündüğümden daha ucuza olduğu için araç seçiminde etkili olmayacak sanırım. kayıpsız atlatabilirsek büyük ihtimal yine focus olacak. yada jettalar hoşuma gidiyor. titanium focus ayarında olanı 1.6 TDI 105 hp exclusive modeli 47 bin küsür liste fiyatı 45 bin gibi rakamlara alma şansımız olursa jetta da olabilir. bakalım hayırlısı

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elimde 2 foto mevcut ilk mesaja yükledim. yolda görünen çizkler jantların üzerinde sürüklenmemden dolayı. fotodaki komşumuzun bulunduğu yerin biraz daha alt kısmından geçtim karşı şeride. fotolarda görünmeyen alt takımlar,sol ön çamurluk ön tamponun alt kısmı kötü durumda ve 2 hava yastığı açıldı umarım pert olur :(

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Umarım perte çıkar...

Refüj, direk ya da benzeri bir şeye çarpıp hasar verdiysen uzun bir süre sonra eve tazminat mabuzu da gelebiliyor kamu malına zarar yüzünden :(

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Üzmek istemem, inşallah perte çıkar ama 22,500TL altında bir masraf çıkarsa bence perte çıkarmazlar. İNŞALLAH perte çıkar orası ayrı ama perte çıkartmamak için ellerinden geleni yapıyorlar dikkatli olun...

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ırfan abi direk agac bariyer fln yoktu dikkat ettim ona. Zaten polis tutanagı flnda tutuldu. Berker umarım pert olur. Beni da korkutan kaportada pek bıse olmaması. Yanı fotodada gorundugu gbi yan marspıyeler ezıldı on tampon onarılabılır sol ön camurluk duzeltılmez. Jantlar kotu durumda. Hava yastıkları acıldı. Asl onemlı olan alt takımlar. Kulaklardan bazıları kopmus motoru bırakms. Karter muhafaza paramparca refujde kalmstı umarm sasıde oynama vardır. Oda olursa artk pert olr heralde

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olmadı servisle görüşün masrafı yüksek göstersinler çoğu yerde şahit oldum böyle vakalara.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dogan haklsnda. anlamadgm konu arabayı perte ayrmak icin servise mi sigortayamı baskı yapmamız lazım.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;138342
dogan haklsnda. anlamadgm konu arabayı perte ayrmak icin servise mi sigortayamı baskı yapmamız lazım.

Yetkili bir Opel servisinde bu yüzden balyozla araç parçalandığını gözlerimle gördüm, o kadar söyliyim abi:)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence perte çıkar bu araç bu arada.

Dıştan jantlar,sağ marşpiyel,ön tampon,lastikler değişecek.
İçten komple konsol,direksiyon hava yastıkları değişecek.
Alt takımlar haşat olmuş diyor Beyazıt abi zaten.Motor salmışa raç daha ne olsun.
Bizim bagaj kapağı+tampon 4 bin küsür lira masraf çıkardılar tahmini olarak,düşünün:)

Bu arada eksper aracı daha görmediyse sağını solunu parçala aracın abi,yetkili servis dahi yapıyor bunu.Yanlış birşey belki ama ben bua raç toplansada güvnip binemem mesela...

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle geçmiş olsun :)

düşüncemi belirtmem gerekirse o araba bence pert olmaz.
nerdeyse hiç birşeyi yok diyeceğim dilim varmıyor 4 tekerleği  üzerinde duruyor tabiri caizse  tabanı güneş görmemiş.

bir şekilde perte  çıkarsa bunu alıp toplayıp tekrar satan adam  çok temiz  para kazanacaktır.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi Can doğru diyor exper görmediyse parçala arabayı ve servislede görüş yalancı çıkarmasnlar seni.Onca para vermişssiniz arabaya yazık olmasın.